Arkadaşlar allods online'da bir elf beni biyere -astral gemilerle- gönderdi.Orda bir sürü meslek görevi falan filan var heryer görev dolu aklım karıştı.Sinirlendim oyundan çıktım...Yardım edin !!!

Takımı
Besiktas
Malesef Allods Online'dan anlamıyorum, umarım anlayan birileri gelip yardımcı olurlar.

forte demiş ki:
Arkadaşlar allods online'da bir elf beni biyere -astral gemilerle- gönderdi.Orda bir sürü meslek görevi falan filan var heryer görev dolu aklım karıştı.Sinirlendim oyundan çıktım...Yardım edin !!!
haritadan sarı işaretli yerler görev yapacağınız alandır, görev penceresinden ne yapacağını okuyabilirsin, Yeşil işaretli yerler'de görev tamamlandığında teslim edeceğin yerdir, bu sayade sırayla görevleri yapabilirsin, zaten çoğu görev birbirine yakın alanlarda :P

Aga sağolda haritayı açtığımda heryerdeki görevler gözükmüyor. Sadece çevremdekiler gözüküo. Keşke her yer gözükse.Bide Meslekler hakkında yardım etsen sevap işlemiş olursun :D Silkroad oynaya oynaya böyle oyunlar zor geliyor ama oyun güzel. :D

forte demiş ki:
Aga sağolda haritayı açtığımda heryerdeki görevler gözükmüyor. Sadece çevremdekiler gözüküo. Keşke her yer gözükse.Bide Meslekler hakkında yardım etsen sevap işlemiş olursun :D Silkroad oynaya oynaya böyle oyunlar zor geliyor ama oyun güzel. :D
yakında güzel bir portal açıcam böyle konular için merak etme :P, haritadaki farklı yerlerdeki görevleri görmek için, haritanın üst seçeneklerinden bölge değiştir. 4-5 tane meslek grubu vardı, demirci,terzi,simyager vs. ama pek hatırlamıyorum :P

Yukarı Alt