1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Kadıköy'ün tadı kaçıyor


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir
  Kadıköy'ün tadı kaçıyor
  Grup CK ve Vamos Bien gibi, Türk Telekom tribünündeki koreografilerin yaratıcılarından Unifeb taraftar grubu da faaliyetlerini askıya aldığını açıkladı.

  [​IMG]

  Özellikle önemli ve anlamlı maçlarda Şükrü Saracoğlu tribünlerinde yapılan koreografilere yeni sezonda hasret kalınacak gibi. Çünkü Türk Telekom olarak anılan okul tarafındaki açık tribünde yer alan ve yaptıkları gösterilerle büyük beğeni toplayan Grup CK ile Vamos Bien’in ardından, Unifeb de ‘tribün faaliyetlerini’ askıya aldığını açıkladı. ‘Okul açık, C Blok kapalı’ başlığı altında yayınlanan bildiride özetle, “Kurulduğu günden bu zamana, yola çıkmış olduğu ‘Fenerbahçe’nin Aydınlık Geleceği’ olma parolasıyla camiaya farklı bir soluk getirmeyi amaç edinen derneğimiz; bulunduğumuz spor camiasında yetki sahibi kişi ve kurumların tamamen keyfi uygulamaları sebebiyle suçlu ilan edildiğimiz bir tribün ortamında bulunmaktan endişe duymaktadır. Önümüzdeki süreçte bu keyfi uygulamaların üniversite öğrencilerinden oluşan ve gelecek kaygısı taşıyan birliğimiz üyelerine yönelik bir tehdit oluşturduğunu düşündüğümüz için 1907 ÜNİFEB Yönetim Kurulu olarak tribün faaliyetlerimizi dondurma kararı almış bulunuyoruz” denildi.

  Nasıl bu hale gelindi?

  Geçen yıl Kayserispor maçında, Türk Telekom kale arkası tribününde ‘Armanın Gururu Sarı Melekler’ yazılı pankart açılmış. Üst tribünden sarkıtılan pankarttan dolayı sahayı göremediğini gerekçe gösteren bir seyircinin pankartı aşağıdan çekiştirmesi sonucunda taraftarlar arasında kavga çıkmış ve sonucunda bazı kişiler tutuklanmıştı.​
   
 2. Avasin

  Avasin  

  Kayıt:
  12 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.440
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  İnşaat Mühendisi
  Şehir:
  Santa Clara/Küba
  Yok hacım yok fener desteksiz futbol oynayamaz.. Bunların tekrar eski aktifliklerine dönmeleri şart