1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Kaczynkski için Bayraklar Yarıya İnecek!.


 1. jVardin

  jVardin rank8

  Kayıt:
  15 Aralık 2008
  Mesajlar:
  2.521
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Öğrenci - Pc - Oyun - Ps - Video Edit
  Şehir:
  um Yok.
  Kaczynkski için bayraklar yarıya inecek
  Uçak kazasında hayatını kaybeden Polonya lideri Lech Kaczynkski'nin cenaze töreninin yapıldığı gün, Türkiye'de resmi matem ilan edilecek ve tüm bayraklar yarıya indirilecek.
  [​IMG]
  ANKARA - Polonya Devlet Başkanı Lech Kaczynski ve diğer yetkililer için Polonya Büyükelçiliği'nde açılan taziye defterini imzalayan Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Ali Babacan, cenaze töreninin yapıldığı gün ülkede bayrakların yarıya indirileceğini söyledi.

  Ali Babacan, Polonya halkına, Polonya Devlet Başkanı Lech Kaczynkski ile eşi Maria Kaczynkski ve beraberlerindeki üst düzey yetkililerin kaybı nedeniyle derin üzüntülerini ifade ettiği mesajında, Polonya Devlet Başkanının seçkin bir lider ve Türkiye'nin dostu olduğunu belirtti.

  Babacan mesajında şu ifadelere yer verdi: "Devlet Başkanı Kaczynski, liderliği süresince, Türkiye ile Polonya'nın ilişkilerinin geliştirilmesine büyük katkı vermişti. Her zaman, büyük saygı ve minnettarlıkla anılacak. Mirasının, Polonya'nın geleceğini aydınlatmaya devam edeceğine tüm kalbimle inanıyorum."​