Tauriel

Öğretiyorum
iyi günler sayın forumgezerler :)
aion online indiriyorum ama yaklaşık 9 saat oldu ama hala inmedi yanı şuan 11.2 gb indi ve %40 da bu %100 100 e kadar mı incek yoksa biraz daha inip yüklememi yapcak bir yardım lütfen daha ne kadar indircem pc de yer kalmadı o derce yaw :)
şimdiden teşekkürler.
bide son soru ben pek oyun beğenmem silkroad ın yaptığı bağımlığı hiçbir oyun yapamdı yaklaşı 4 seneye yakın belli aralıklarla oynadım bir kaç gün öncede mmoprg arayışına başladım wow denedim paralı daha öncede denedim ama yinede para yatıracak kadar sevmedim allods güzeldi ama boştu rapplez görüntüler berbattı forsaken world hayatımda duyduğum en kötü ses efekti bu oyundaydı yemin edebirilirm shaiya oyun güzel ama hileler ortalıkda kol geziyor,4story cabal,Son destan,runes of magic daha bir sürü fps tarzıda denedim ama zevfk gelmedi :) :headbang:
şimdi son olarak aion deniyorum eğer zevfk verirsek kaç günde en son lw ye ulaşırm ve en son lw kaç
çok olmamak şartıyla çok gerekli olduğu zamanda para yatırım :D 90 günde kaç lw olurm ?

5-6 ay once indirmistim 20gb + 4gb patch atmisti 10 dakika oynadiktan sonra server bakima girdi ve 4gb bir patch daha yuklemeye basladi iptal edip oyunu sildim

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Tauriel

Öğretiyorum
Bu mesaj TanerUNER rumuzlu uyeden alinti yapildi
TanerUNER demiş ki:
5-6 ay once indirmistim 20gb + 4gb patch atmisti 10 dakika oynadiktan sonra server bakima girdi ve 4gb bir patch daha yuklemeye basladi iptal edip oyunu sildim

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile
8O 8O 8O afedersin ama yuh en başta bilseydim indirmezdim o zaman yine akk kalcaz daha dün sıfırlanmıştı kota
saol verdiğin bilgiden dolayı

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Tauriel

Öğretiyorum
Yaw indirme bitti %50 de yaklaşık 19 Gb falan şuan indirme menüsü doluyor ama indirme yok herhalde yükleme yapıyor şuan %68 de ama 40gb yükledi bu oyun kaç gb acaba yanlış bişeymi yaptım yadaha %68 de daha ne olacak bi yerde us versiyonuda bu kadar diye duymuştum.

Bu mesaj ChouseTc rumuzlu uyeden alinti yapildi
ChouseTc demiş ki:
Yaw indirme bitti %50 de yaklaşık 19 Gb falan şuan indirme menüsü doluyor ama indirme yok herhalde yükleme yapıyor şuan %68 de ama 40gb yükledi bu oyun kaç gb acaba yanlış bişeymi yaptım yadaha %68 de daha ne olacak bi yerde us versiyonuda bu kadar diye duymuştum.
eu versiyonunu indirdiğine eminmisin benim 5 saatde bitmişti

Tauriel

Öğretiyorum
Bu mesaj Salvation rumuzlu uyeden alinti yapildi
Salvation demiş ki:
ChouseTc demiş ki:
Malesef emin değilim :( zaten oyun açılmıyor tun the game diyorum oyun açılıyor aslında kısmen açılıyor oyun gamefrge reklamı geliyor sonra oyun donuyor açılmıyor bir forumda gördüm bu hatayı alınca format atmış oyunu silmemiş açılmış bende aynısnı yaptım 2 günde 2 format pc kafayı yiyecek.şuan deniyorum ins olur

ChouseTc demiş ki:
Bu mesaj Salvation rumuzlu uyeden alinti yapildi
Salvation demiş ki:
ChouseTc demiş ki:
Malesef emin değilim :( zaten oyun açılmıyor tun the game diyorum oyun açılıyor aslında kısmen açılıyor oyun gamefrge reklamı geliyor sonra oyun donuyor açılmıyor bir forumda gördüm bu hatayı alınca format atmış oyunu silmemiş açılmış bende aynısnı yaptım 2 günde 2 format pc kafayı yiyecek.şuan deniyorum ins olur
hangi siteden indirdin yazarsan bakabilirim

Tauriel

Öğretiyorum
gezginler direk oradan indirdim hızlıca diğer türlü üyelik istiyor indirken uzun iş şifreyi hatırlamıyodum
Artık buda olmazsa lotro oynarım pvp siz sürekli görev ne kadar sararsa.

Yukarı Alt