1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Kablosuz İnternet Kullanmayan Kalmasın


 1. Journalist

  Journalist Aileden

  Kayıt:
  24 Aralık 2007
  Mesajlar:
  13.139
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Yaramaz avratların koynundayım.
  Güvenli ve kesintisiz İnternet erişimi sağlayan RT-204 ADSL2+ 1 Port modemin aylık download/upload miktarlarını ölçen ADSL sayacı sayesinde, limitli ADSL kullanıcılarını sürpriz faturalardan kurtarıyor.[​IMG]
  Tüm AirTies teknolojilerini içinde barındıran RT-204, mesh teknolojisine sahip. AirTies’ın erişim noktası cihazlarını kullanarak, kapsama alanınızı dilediğiniz kadar genişletebilirsiniz. RT-204’ün özellikleri bununla sınırlı değil.

  Kablolu modem ya da birden fazla bilgisayar kullananlara yüksek hızda İnternet ayrıcalığı sunan RT-204, istenmeyen kullanıcıların ağınıza bağlanmasını engelleyen otomatik kablosuz şifreleme özelliğine sahip.

  Tüm AirTies ürünlerinde olduğu gibi sesli ve görüntülü animasyonlar ile kolay kurulum özelliğine sahip olan RT-204, Otomatik Yazılım Güncelleme özelliği ile modeminizin güncellemeleri otomatik olarak yapılıyor. Böylece modeminizden maksimum performans almanızı sağlıyor.

  Voltaj dalgalanmalarına dayanıklı olarak üretilen RT-204 modem, 3 yıl genişletilmiş AirTies garantisi, 7/24 teknik destek gibi, AirTies’ın diğer ürünlerinde bulunan özelliklere sahip.