Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kabadayı kimdir ne zamanın filmidir oyuncuları kimdir nerede yayınlanmaktadır filmin konusu nedir Question

Rasim oztekin ve su Kenan imirzalioglunun rollerine diyecek bir sey yok
Sener Sen ceketini assa izlerim O kadar hayraniyimdir turk sinemasinda gelmis gecmis en iyi oyunculardan biridir ama bu filmini tutmadim eskiyadan sonra hic ama hic yakismadi
Rasim Oztekinin oyunculugu mukemmelin otesinde idi kenan imirzalioglu Barda Filminde izledigim nejat islerden sonraki en gercekci rol ile mukemmeli yakalamis sinemada izlemenizi tavsiye ederim
Bu arada Alacaliya asik oldum :) o ne gozdur ya :)

böyle konular görünce izleyesim kaçıyo

----------

Kabadayı

Tür : Aksiyon / Macera
Yönetmen : Ömer Vargı
Senaryo : Yavuz Turgul
Oyuncular : Kenan İmirzalıoğlu, Rasim Öztekin, Şener Şen, İsmail Hacıoğlu, Aslı Tandoğan, Tuncay Beyazıt, Kemal İnci, Ruhi Sarı, Süleyman Turan, Candan Sabuncu, Rana Cabbar, Atilla Pekdemir, Dursun Ali Sarıoğlu, Ferdi Akarnur, Ayberk Atilla, Samim Baki

“Meşhur Kabadayılardan Ali Osman (Şener Şen) eski günlerine veda etmiştir. Beklenmedik bir anda yıllardır görmediği ve aşık olduğu kadının izini bulur ve bir oğlu olduğu haberiyle sarsılır. Oğlu Murat (İsmail Hacıoğlu) sevgilisi Karaca (Aslı Tandoğan) ile bir barda çalışmaktadırlar. Karaca’ya yıllardır aşık olan mafya üyesi Devran ise(Kenan İmirzalıoğlu) kızı geri alabilmek için herşeyi göze almıştır. Ali Osman’ın artık tek amacı oğlu Murat ve sevgilisi Karaca’yı canı pahasına korumaktır. Devran için hayattaki tek amaç Karaca’dır ve yoluna çıkan herşeyi ve herkesi yok etmeye hazırdır....”

TIKLA İZLE <Sinema Çekimi>

NOTUM: herkes güzel dio hadi bakalım.bende izlemedim daha.iyi seyirler...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hiç ısınamadım bu filme ve isme lakin şener şen için izlemek lazım düşünüyorum Rolling Eyes

tarantino jerk yapsa :) sener sen ceketini assa izlerim abi :)
ki ilk gun izledim dvdsini bekliyorum cikar cikmaz somurucem
bu filmi bence sinemada izleyin genede

bende filmi indirip izlemeyi denedim tam filmin sonunda action başlarken hata olustu burdan bari izleyelim teşekkürler paylaşım için

Yukarı Alt