5 Kuruş Para vermeden girdim , 5 kuruş para vermeden çıktım , tanıdıklar sağolsun..

Seven Bar :) Muammer Demirci :P

Takımı
Besiktas
Heyt bea kardeşime bak süpersin brotha :beer:

Hani istanbula gelicektin len yanıma ? summer2:

@extra

İnfernoyu bilmiyomusun baba? 8O

@Adith

Fotodaki kuzenimdir. gökinin dediği gibi başım bağlı :lol:

eL`dode demiş ki:
Bende Bob Sinclar'dan bi önceki gün ordaydım tanıdık yoktu ama 20liraya girip bi vodka içtim.Barın ismini unuttum ama inferne tırt aura akar...
Redrooma gittim , infernoya gittim bi auroya gitmedim :P

@Hamza Sönmez

ihihi apaci everwhere :mrgreen:

jVardin demiş ki:
eL`dode demiş ki:
Bende Bob Sinclar'dan bi önceki gün ordaydım tanıdık yoktu ama 20liraya girip bi vodka içtim.Barın ismini unuttum ama inferne tırt aura akar...
Redrooma gittim , infernoya gittim bi auroya gitmedim :P

@Hamza Sönmez

ihihi apaci everwhere :mrgreen:
auraya bende gidemedim ama arkadaş gitmişti anlattı yaşamış kadar oldum.infernoya girdim 1erkek başına 250gr kız düşüyo.Ama aura hatun kaynıyomuş.Bide yeni açılan Club Harrem'e gittim.
Valla parası olana herşey güzel.Hayat Kemerde.
Herkes Rus, ingilizce bilmiyorlar ya da milliyetçi oldukları için ingilizce konuşmuyolar.E bende de haroşa ve da dan başka ingilizce olmayınca olmuyor.Ama Rusçanız varsa Kemer'e gidin milli takıma girin hatta rus milli takımında ilk 11in 11ide siz olursunuz summer6:

EliteTurk

Aileden
jVardin demiş ki:
@extra

İnfernoyu bilmiyomusun baba? 8O

@Adith

Fotodaki kuzenimdir. gökinin dediği gibi başım bağlı :lol:
extraloob un bilmediği mekanmı var sanıyorsun adam seni deniyor :P INFERNO Kemerde Fame Residance Kemer in yanında 17 bar ı var içinde 12 Ağustosta arkadaşın doğum günü yöntem bellidir zamanında ortamına soktuğun kıro lara yüklenir hesaplar,onlardan biri bize sponsor olucak ha diceksin sizin paranızmı yok varda bütceyi sarsmamak lazım :P bizim çevreye beleş olucak o çevreyi tabiki ben belirlicem Power Party 2010 yakındır. :twisted:

Yukarı Alt