Kayıt
6 Şubat 2008
Mesajlar
841
Beğeniler
4
Şehir
OkuL x)

Latino Review muhabirleri ortaya bir bomba attı: Websitesi Justice League ile ilgili üç büyük gelişme haberi paylaştı. Şimdiye kadar öğrendiğimiz kadarıyla, Warner Bros. süper kahramanlarıyla mücadele içindeydi. Batman’leri yoktu ve Man of Steel’in ilk gösterimleri de oldukça olumlu tepkiler aldı. Büyük umutlarla beklenen Justice League projeleri Will Beale’in senaryosunun çöpe atılmasıyla başladığı yere geri döndü.

Ama Warner Bros. vazgeçmiyor ve Latino Review’a göre, Christopher Nolan ve Zack Snyder projeyi kurtarmaya geliyorlar. Bu isimlerin Batman rolünde görmek istediği isim ise Christian Bale.

Bir video haberinde Latino Review’dan El Mayimbe şöyle diyor:

“Christopher Nolan Warner Bros.’taki DC Evrenini tamamen ele geçirdi. Bu super kahramanlarla ilgili her şey artık onun yönetimi altında.”

Senarist Davig Goyer’in Nolan’ın yapımcılığını üstlendiği Man of Steel ile ilgili yorumlarına bakabilirsiniz. İki süper kahramanı kişilik açısından zıt şekilde ama aynı yaklaşımla ele alıyor gibi görünüyorlar.

Man of Steel’den bahsetmişken, Snyder da kendisini sürecin bir parçası yapabilir:

“Man of Steel’de olduğu gibi, Nolan Justice League’de de yapımcılık yapacak. Filmin yönetmen koltuğunda ise Zack Snyder olacak.”

Bunun doğru olduğunu varsayarsak, Warner Bros.’un Man of Steel’e çok güvendiği sonucunu çıkarabiliriz.

Ve işte en önemlisi, tabi Latino Review’a göre:

“Bu projeyi Christian Bale’in Batman rolünü yeniden canlandırması ve Justice League filminde Henry Cavill’in canlandırdığı Superman’e katılabilmesi için bir araç olarak şekillendiriyorlar.”

Videonun ardından, Latino Review bunun Justice League için değil, belki de World’s Finest (sadece Batman ve Superman’in yer aldığı bir film) projesi için planlanmış olabileceğini belirtiyor.

Bu plan doğrultusunda iyi bir senaristin de bulunduğunu varsayarsak, Warner Bros. Bale’i sadece tek bir filmde istemez, bu nedenle ünlü oyuncu birden fazla film için anlaşma yapmak zorunda kalır. El Mayimbe Bale’in dördüncü filmi düşündüğünü söylediği bir röportaja da referans veriyor. Yeni bir Batman yaratma fırsatıyla karşılaşan Warner Bros. eski Batman’i ellerinden geldiğince kendi içlerinde tutmak isteyeceklerdir. Yani; Warner Bros.’un World’s Finest için Bale ve Cavill’le anlaştıktan sonra Justice League için Bale’i sepetleyeceğini düşünmüyorsunuz öyle değil mi?

Bu söylentiyi değerlendirmek gerekirse, bence en önemli kısmı Nolan’ın DC evrenindeki filmleri denetleyecek olması. Elbette bu iş Marvel’dan Kevin Feige’inki kadar kapsamlı olmayacaktır. Çünkü Nolan bir yönetmen. Hatta şimdiden bir sonraki filmi üzerinde çalışıyor: Interstellar. Man of Steel’e gelecek olursak, Nolan senaryoya ve yönetmene yardımcı oldu ve daha sonra çekildi. Warner Bros.’un da bence bir Kevin Feige’e ihtiyacı var. Nolan’ın ismi olsa da, DC filmlerini Marvel filmlerine rakip yapabilmek için gereken tüm işleri kendi başına yapamaz.

Diğer söylentilerin doğru olup olmadığını ise zaman içinde göreceğiz. Man of Steel ile ilgili oldukça olumlu tepkiler geliyor ve gerçekten de bir hit olursa, Warner Bros. en azından Man of Steel 2 için Zack Snyder’ı tutmak isteyecektir. Bale ile ilgili haber için söylenecek tek şey ise bunun bir hayal olduğudur.


The Dark Knight’ın son Batman filmi olduğunu söylese de, Christian Bale, yarasa peleriniyle yeniden sahnelerde!
39 yaşındaki oyuncu, 2015 yılında milyoner süper kahraman rolüyle tekrardan beyazperdede olacak fakat bu sefer, film Justice League’e dayanıyor.
Orjinal DC Comic, düşmana karşı savaşan, Superman, Batman, Wonder Woman ve Green Lantern gibi süper kahramanlardan oluşuyor.
Bale, bu yaz Man of Steel rolüyle beyazperde de yer alacak Henry Cavill’in Superman karakterinin yanında bulunacak.
 
Yukarı Alt