XanJouLo

Öğretiyorum
Tebrikler..

ProAnqeLLs demiş ki:
tebriklerde İventorydeki Altın Jeton şeklindeki ne ilk defa görüyorum???
ECSRO serverlarındaki bir çeşit So-Ok eventinde sahip olabileceğin düştüğünde "Jewel Box" görünüşü ile, fakat çantanda sadece "Jewel" olarak görünen event itemi. :)

Ulen serro benden caldın charı inş Allahından bulursun ..neyse ben oyunu bıraktım sayende oldu ama senın yaptıgın yanına kalmaz inş...inanıyorumda elbet bugun acısı cıkar...NEDE OLSA YUKARDA ALLAH VAR...Senın ve senın gibiler yuzunden Turkıye bu hallere dusuyor bugun bunu yapan yarın kım bilir neler yapar bu yasta böle baslarsın ilerde ne hırsızlıklar yaparsın kım bilir Allah islah etsin seni ne diim...

Tequilla

Bilgiliyim
bysnake demiş ki:
Ulen serro benden caldın charı inş Allahından bulursun ..neyse ben oyunu bıraktım sayende oldu ama senın yaptıgın yanına kalmaz inş...inanıyorumda elbet bugun acısı cıkar...NEDE OLSA YUKARDA ALLAH VAR...Senın ve senın gibiler yuzunden Turkıye bu hallere dusuyor bugun bunu yapan yarın kım bilir neler yapar bu yasta böle baslarsın ilerde ne hırsızlıklar yaparsın kım bilir Allah islah etsin seni ne diim...
G.olsun arkadaşım!.

sen hybirdmisin bende 25k canvar 7k mp 87 lvl im glavie ciyim Sende Bukadar Hp mp Nasıl Oluyor Ya Ben Tham1Ezikim :D ama benim sağ taraftaki itemlerde blue yok gelişmişlerini bekliyorum

Yukarı Alt