joysro

r1

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Kayıt
14 Mayıs 2007
Mesajlar
24.648
Beğeniler
0
Şehir
Eskişehir
JuaNKuaN demiş ki:
JuaNKuaN Tahmin Köşesi :detective:
A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika : 1 daral:
Uruguay – Fransa : 2 daral:

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay : 2 nese:

17 Haziran

Fransa - Meksika : 1 daral:

22 Haziran

Meksika – Uruguay
Fransa – Güney Afrika
-------------------------------------------------------------------------
B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya : 1 nese:
Güney Kore – Yunanistan : 1 nese:

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore : 1 nese:
Yunanistan – Nijerya : 0 daral:

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore
Yunanistan – Arjantin
-------------------------------------------------------------------
C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri : 1 daral:

13 Haziran

Cezayir – Slovenya : 2 nese:

18 Haziran

İngiltere – Cezayir : 1
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere
-------------------------------------------------------------------
D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya : 1 nese:
Sırbistan – Gana : 1 daral:

18 Haziran

Almanya – Sırbistan : 1

19 Haziran

Gana – Avustralya

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya
-------------------------------------------------------------------
E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka : 1 nese:
Japonya – Kamerun : 1 nese:

19 Haziran

Hollanda – Japonya
Kamerun – Danimarka

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun – Hollanda
-------------------------------------------------------------------
F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay : 1 daral:

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya : 0 nese:

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda
Slovakya – Paraguay

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya
-------------------------------------------------------------------
G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore : 1 nese:
Fildişi Sahilleri – Portekiz : 0 nese:

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya
-------------------------------------------------------------------
H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre : 1 daral:
Honduras – Şili :2 nese:

21 Haziran

İspanya – Honduras
Şili – İsviçre

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya
/Uygundur
 
Kayıt
14 Mayıs 2007
Mesajlar
24.648
Beğeniler
0
Şehir
Eskişehir
JuaNKuaN demiş ki:
JuaNKuaN Tahmin Köşesi :detective:
A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika : 1 summer7:
Uruguay – Fransa : 2 summer7:

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay : 2 nese:

17 Haziran

Fransa - Meksika : 1 summer7:

22 Haziran

Meksika – Uruguay
Fransa – Güney Afrika
-------------------------------------------------------------------------
B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya : 1 nese:
Güney Kore – Yunanistan : 1 nese:

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore : 1 nese:
Yunanistan – Nijerya : 0 summer7:

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore
Yunanistan – Arjantin
-------------------------------------------------------------------
C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri : 1 summer7:

13 Haziran

Cezayir – Slovenya : 2 nese:

18 Haziran

İngiltere – Cezayir : 1 summer7:
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri : 2 summer7:

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere
-------------------------------------------------------------------
D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya : 1 nese:
Sırbistan – Gana : 1 summer7:

18 Haziran

Almanya – Sırbistan : 1 summer7:

19 Haziran

Gana – Avustralya

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya
-------------------------------------------------------------------
E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka : 1 nese:
Japonya – Kamerun : 1 nese:

19 Haziran

Hollanda – Japonya : 1
Kamerun – Danimarka

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun – Hollanda
-------------------------------------------------------------------
F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay : 1 summer7:

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya : 0 nese:

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda
Slovakya – Paraguay

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya
-------------------------------------------------------------------
G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore : 1 nese:
Fildişi Sahilleri – Portekiz : 0 nese:

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya
-------------------------------------------------------------------
H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre : 1 summer7:
Honduras – Şili :2 nese:

21 Haziran

İspanya – Honduras
Şili – İsviçre

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya

/Uygundur.

Ps. Hollanda maçı da dahildir.
 
Kayıt
14 Mayıs 2007
Mesajlar
24.648
Beğeniler
0
Şehir
Eskişehir
JuaNKuaN demiş ki:
JuaNKuaN Tahmin Köşesi :detective:
A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika : 1 summer7:
Uruguay – Fransa : 2 summer7:

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay : 2 nese:

17 Haziran

Fransa - Meksika : 1 summer7:

22 Haziran

Meksika – Uruguay
Fransa – Güney Afrika
-------------------------------------------------------------------------
B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya : 1 nese:
Güney Kore – Yunanistan : 1 nese:

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore : 1 nese:
Yunanistan – Nijerya : 0 summer7:

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore
Yunanistan – Arjantin
-------------------------------------------------------------------
C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri : 1 summer7:

13 Haziran

Cezayir – Slovenya : 2 nese:

18 Haziran

İngiltere – Cezayir : 1 summer7:
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri : 2 summer7:

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere
-------------------------------------------------------------------
D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya : 1 nese:
Sırbistan – Gana : 1 summer7:

18 Haziran

Almanya – Sırbistan : 1 summer7:

19 Haziran

Gana – Avustralya 2

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya
-------------------------------------------------------------------
E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka : 1 nese:
Japonya – Kamerun : 1 nese:

19 Haziran

Hollanda – Japonya : 1
Kamerun – Danimarka : 2

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun – Hollanda
-------------------------------------------------------------------
F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay : 1 summer7:

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya : 0 nese:

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda
Slovakya – Paraguay

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya
-------------------------------------------------------------------
G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore : 1 nese:
Fildişi Sahilleri – Portekiz : 0 nese:

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya
-------------------------------------------------------------------
H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre : 1 summer7:
Honduras – Şili :2 nese:

21 Haziran

İspanya – Honduras
Şili – İsviçre

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya
/Uygundur.

Mesaj saati 15:57 o da 16:59'a denk geliyor.

Lütfen bir daha son dakikaya koymayın geçersiz sayılır tahmininiz. :!:
 
Kayıt
13 Şubat 2010
Mesajlar
1.131
Beğeniler
0
JuaNKuaN demiş ki:
JuaNKuaN Tahmin Köşesi :detective:
A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika : 1
Uruguay – Fransa : 2

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay : 2 nese:

17 Haziran

Fransa - Meksika : 1

22 Haziran

Meksika – Uruguay :2
Fransa – Güney Afrika : Akşama Doğru..
-------------------------------------------------------------------------
B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya : 1 nese:
Güney Kore – Yunanistan : 1 nese:

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore : 1 nese:
Yunanistan – Nijerya : 0

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore : 2
Yunanistan – Arjantin : 2
-------------------------------------------------------------------
C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri : 1

13 Haziran

Cezayir – Slovenya : 2 nese:

18 Haziran

İngiltere – Cezayir : 1
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri : 2

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere
-------------------------------------------------------------------
D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya : 1 nese:
Sırbistan – Gana : 1

18 Haziran
Almanya – Sırbistan : 1

19 Haziran

Gana – Avustralya 2

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya
-------------------------------------------------------------------
E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka : 1 nese:
Japonya – Kamerun : 1 nese:

19 Haziran

Hollanda – Japonya : 1 nese:
Kamerun – Danimarka : 2 nese:

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun – Hollanda
-------------------------------------------------------------------
F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay : 1

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya : 0 nese:

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda : 1
Slovakya – Paraguay : 2 nese:

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya
-------------------------------------------------------------------
G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore : 1 nese:
Fildişi Sahilleri – Portekiz : 0 nese:

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili : 1 nese:

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore : 1 nese:

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya
-------------------------------------------------------------------
H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre : 1
Honduras – Şili :2 nese:

21 Haziran

İspanya – Honduras : 1 nese:
Şili – İsviçre : 1 nese:

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya

/Uygundur.
 
Kayıt
14 Mayıs 2007
Mesajlar
24.648
Beğeniler
0
Şehir
Eskişehir
JuaNKuaN demiş ki:
JuaNKuaN Tahmin Köşesi :detective:
A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika : 1
Uruguay – Fransa : 2

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay : 2 nese:

17 Haziran

Fransa - Meksika : 1

22 Haziran

Meksika – Uruguay :2
Fransa – Güney Afrika : 0
-------------------------------------------------------------------------
B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya : 1 nese:
Güney Kore – Yunanistan : 1 nese:

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore : 1 nese:
Yunanistan – Nijerya : 0

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore : 2
Yunanistan – Arjantin : 2
-------------------------------------------------------------------
C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri : 1

13 Haziran

Cezayir – Slovenya : 2 nese:

18 Haziran

İngiltere – Cezayir : 1
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri : 2

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere
-------------------------------------------------------------------
D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya : 1 nese:
Sırbistan – Gana : 1

18 Haziran
Almanya – Sırbistan : 1

19 Haziran

Gana – Avustralya 2

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya
-------------------------------------------------------------------
E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka : 1 nese:
Japonya – Kamerun : 1 nese:

19 Haziran

Hollanda – Japonya : 1 nese:
Kamerun – Danimarka : 2 nese:

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun – Hollanda
-------------------------------------------------------------------
F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay : 1

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya : 0 nese:

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda : 1
Slovakya – Paraguay : 2 nese:

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya
-------------------------------------------------------------------
G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore : 1 nese:
Fildişi Sahilleri – Portekiz : 0 nese:

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili : 1 nese:

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore : 1 nese:

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya
-------------------------------------------------------------------
H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre : 1
Honduras – Şili :2 nese:

21 Haziran

İspanya – Honduras : 1 nese:
Şili – İsviçre : 1 nese:

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya
/Uygundur
 
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt