joysro

game12
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Kayıt
29 Nisan 2008
Mesajlar
72
Beğeniler
0
Şehir
MeRSiN
jado
JuaNKuaN Tahmin Köşesi :detective:
A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika : 1
Uruguay – Fransa : 2

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay : 2 nese:

17 Haziran

Fransa - Meksika : 1

22 Haziran

Meksika – Uruguay :2 nese:
Fransa – Güney Afrika : 0
-------------------------------------------------------------------------
B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya : 1 nese:
Güney Kore – Yunanistan : 1 nese:

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore : 1 nese:
Yunanistan – Nijerya : 0

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore : 2
Yunanistan – Arjantin : 2 nese:
-------------------------------------------------------------------
C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri : 1

13 Haziran

Cezayir – Slovenya : 2 nese:

18 Haziran

İngiltere – Cezayir : 1
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri : 2

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir : 1 nese:
Slovenya –İngiltere : 2 nese:
-------------------------------------------------------------------
D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya : 1 nese:
Sırbistan – Gana : 1

18 Haziran
Almanya – Sırbistan : 1

19 Haziran

Gana – Avustralya 2

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan : 2
Gana – Almanya : 2 nese:
-------------------------------------------------------------------
E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka : 1 nese:
Japonya – Kamerun : 1 nese:

19 Haziran

Hollanda – Japonya : 1 nese:
Kamerun – Danimarka : 2 nese:

24 Haziran

Danimarka –Japonya : 1
Kamerun – Hollanda : 2
-------------------------------------------------------------------
F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay : 1

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya : 0 nese:

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda : 1
Slovakya – Paraguay : 2 nese:

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda : 1
Slovakya – İtalya : 2
-------------------------------------------------------------------
G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore : 1 nese:
Fildişi Sahilleri – Portekiz : 0 nese:

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili : 1 nese:

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore : 1 nese:

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili : 2
Portekiz – Brezilya : 0
-------------------------------------------------------------------
H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre : 1
Honduras – Şili :2 nese:

21 Haziran

İspanya – Honduras : 1 nese:
Şili – İsviçre : 1 nese:

25 Haziran

İsviçre – Honduras : 1
Şili – İspanya : 2
 
Kayıt
29 Nisan 2008
Mesajlar
72
Beğeniler
0
Şehir
MeRSiN
Yazmadıgım Mac Sonuclarını Mac Günü veya Daha Öncesinde Vermeyi Düsünüyorum Yarısmadaki Arkadaslara Basarılar.Kuponuma Oynayan Arkadaslarada Bol Kazanclar :starving:
 
Kayıt
27 Eylül 2008
Mesajlar
5.587
Beğeniler
1
Şehir
Londra
JuaNKuaN demiş ki:
JuaNKuaN Tahmin Köşesi :detective:
A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika : 1
Uruguay – Fransa : 2

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay : 2

17 Haziran

Fransa - Meksika

22 Haziran

Meksika – Uruguay
Fransa – Güney Afrika
-------------------------------------------------------------------------
B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya : 1
Güney Kore – Yunanistan : 1

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore
Yunanistan – Nijerya

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore
Yunanistan – Arjantin
-------------------------------------------------------------------
C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri : 1

13 Haziran

Cezayir – Slovenya : 2

18 Haziran

İngiltere – Cezayir : 1
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri : 2

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere
-------------------------------------------------------------------
D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya : 1
Sırbistan – Gana : 2

18 Haziran

Almanya – Sırbistan

19 Haziran

Gana – Avustralya

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya
-------------------------------------------------------------------
E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka : 1
Japonya – Kamerun : 2

19 Haziran

Hollanda – Japonya
Kamerun – Danimarka

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun – Hollanda
-------------------------------------------------------------------
F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay : 1

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya : 1

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda
Slovakya – Paraguay

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya
-------------------------------------------------------------------
G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore : 1
Fildişi Sahilleri – Portekiz : 2

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili : 1

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya
-------------------------------------------------------------------
H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre : 1
Honduras – Şili : 2

21 Haziran

İspanya – Honduras ms 1
Şili – İsviçre : 1

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya
Uygundur :thumbsup:
 
Kayıt
27 Eylül 2008
Mesajlar
5.587
Beğeniler
1
Şehir
Londra
JuaNKuaN demiş ki:
JuaNKuaN Tahmin Köşesi :detective:
A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika : 1
Uruguay – Fransa : 2

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay

17 Haziran

Fransa - Meksika

22 Haziran

Meksika – Uruguay
Fransa – Güney Afrika
-------------------------------------------------------------------------
B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya : 1
Güney Kore – Yunanistan : 1

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore
Yunanistan – Nijerya

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore
Yunanistan – Arjantin
-------------------------------------------------------------------
C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri : 1

13 Haziran

Cezayir – Slovenya : 2

18 Haziran

İngiltere – Cezayir
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere
-------------------------------------------------------------------
D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya : 1
Sırbistan – Gana : 1

18 Haziran

Almanya – Sırbistan

19 Haziran

Gana – Avustralya

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya
-------------------------------------------------------------------
E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka : 1
Japonya – Kamerun : 1

19 Haziran

Hollanda – Japonya
Kamerun – Danimarka

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun – Hollanda
-------------------------------------------------------------------
F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay : 1

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda
Slovakya – Paraguay

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya
-------------------------------------------------------------------
G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore : 1
Fildişi Sahilleri – Portekiz
20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya
-------------------------------------------------------------------
H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre : 1
Honduras – Şili :2

21 Haziran

İspanya – Honduras
Şili – İsviçre

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya
Uygundur :thumbsup:
 
Kayıt
14 Mayıs 2007
Mesajlar
24.648
Beğeniler
0
Şehir
Eskişehir
JuaNKuaN demiş ki:
JuaNKuaN Tahmin Köşesi :detective:
A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika : 1 daral:
Uruguay – Fransa : 2 daral:

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay

17 Haziran

Fransa - Meksika

22 Haziran

Meksika – Uruguay
Fransa – Güney Afrika
-------------------------------------------------------------------------
B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya : 1 nese:
Güney Kore – Yunanistan : 1 nese:

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore
Yunanistan – Nijerya

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore
Yunanistan – Arjantin
-------------------------------------------------------------------
C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri : 1 daral:

13 Haziran

Cezayir – Slovenya : 2 nese:

18 Haziran

İngiltere – Cezayir
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere
-------------------------------------------------------------------
D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya : 1 nese:
Sırbistan – Gana : 1 daral:

18 Haziran

Almanya – Sırbistan

19 Haziran

Gana – Avustralya

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya
-------------------------------------------------------------------
E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka : 1 nese:
Japonya – Kamerun : 1 nese:

19 Haziran

Hollanda – Japonya
Kamerun – Danimarka

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun – Hollanda
-------------------------------------------------------------------
F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay : 1 daral:

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya : 0

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda
Slovakya – Paraguay

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya
-------------------------------------------------------------------
G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore : 1
Fildişi Sahilleri – Portekiz : 0
20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya
-------------------------------------------------------------------
H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre : 1
Honduras – Şili :2

21 Haziran

İspanya – Honduras
Şili – İsviçre

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya

/Uygundur.
 
Kayıt
29 Nisan 2008
Mesajlar
72
Beğeniler
0
Şehir
MeRSiN
Yeni Zelanda - Slovakya : 0
Fildişi Sahilleri – Portekiz : 0
Bitti Oh Bea Slovakya Tam Yattı Diyodum Gol Geldi Helal Olsun :) Puan 24 Oldu :wink1:
 
Kayıt
27 Eylül 2008
Mesajlar
5.587
Beğeniler
1
Şehir
Londra
JuaNKuaN demiş ki:
JuaNKuaN Tahmin Köşesi :detective:
A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika : 1 daral:
Uruguay – Fransa : 2 daral:

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay 2

17 Haziran

Fransa - Meksika

22 Haziran

Meksika – Uruguay
Fransa – Güney Afrika
-------------------------------------------------------------------------
B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya : 1 nese:
Güney Kore – Yunanistan : 1 nese:

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore
Yunanistan – Nijerya

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore
Yunanistan – Arjantin
-------------------------------------------------------------------
C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri : 1 daral:

13 Haziran

Cezayir – Slovenya : 2 nese:

18 Haziran

İngiltere – Cezayir
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere
-------------------------------------------------------------------
D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya : 1 nese:
Sırbistan – Gana : 1 daral:

18 Haziran

Almanya – Sırbistan

19 Haziran

Gana – Avustralya

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya
-------------------------------------------------------------------
E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka : 1 nese:
Japonya – Kamerun : 1 nese:

19 Haziran

Hollanda – Japonya
Kamerun – Danimarka

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun – Hollanda
-------------------------------------------------------------------
F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay : 1 daral:

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya : 0 nese:

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda
Slovakya – Paraguay

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya
-------------------------------------------------------------------
G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore : 1 nese:
Fildişi Sahilleri – Portekiz : 0 nese:

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya
-------------------------------------------------------------------
H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre : 1 daral:
Honduras – Şili :2 nese:

21 Haziran

İspanya – Honduras
Şili – İsviçre

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya
Uygundur :thumbsup:
 
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt