Inventory görevini yapıyordum spiderlarda..sonra isy cıktı dedim hem gideyim baya görev cıkar hemde biraz macera olsun diye.pt ile %75 e indirdik sonra pt dekilerin hepsi öldü.%75 ten %30a kadar kendim daldım diyebilirim.%30dan sonra köpek potuda hp potuda bitti.%30da iken yaklaşık 10dk pot dilendim ve kimsede isye dalmadı. 70+ 2wizard geldi onlarda warior olmadıgı için öldüler.sonra pt ye warior geldi %20den sonra pt ile tekrar kestik.ben tam kestiğim anda pt dem attılar.neden attılar bilemiyorum.
not:bi tane bile inventory görevi cıkmadı summer3:
not2:elimde sun felan yok.1 kere bile ölmedim isy da.str ve chin charların dayanıklılık gücü diyebilirim :lol:

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Heryeni servera başladım nerdeyse son senelerdir tanıyanlar bilir zaten yeni serverda chin kasmak işkencedir + unique kesmek imkansız gibi birşeydir bide server açılalı oldu baya ben bıraktığımda bile 63 leveller vardı sen chine bowla 64 levelde kesmişsin.En içten tebriğimi ediyorum :muck:

Takımı
Galatasaray
Whyday bide bizim forumdaydı çekemeyince atmış ayıp etmiş :wink1:
edit : imbue biraz gerimi kalmış ney :mrgreen:

herkese tşkler.

eet biraz imbue ezik malum premiz plus değil sp yetmiyor.ama şuanda 50 lv e max imbue :P xD

SarkoLata demiş ki:
:lol: :lol: 1sn daha erken atsaydım bana yazıcaktı =) ilk defa yapayım dedim onuda beceremedim. kusura bakma Jr7 :muck:

Maxitech demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
:lol: :lol: 1sn daha erken atsaydım bana yazıcaktı =) ilk defa yapayım dedim onuda beceremedim. kusura bakma Jr7 :muck:
güldürme beni.%80 lerde %70lerde öldün sen.%100 den %70e kadar pt le beraber kestik.%70 den %30a kadar ben kestim.nası sen alcan.isy den tek yiyon

Takımı
Galatasaray
Tebrikler..
adamı pt den atıpda birşey elde edememek çok koymuş olmalı hehehe

Onitsuka demiş ki:
Maxitech demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
güldürme beni.%80 lerde %70lerde öldün sen.%100 den %70e kadar pt le beraber kestik.%70 den %30a kadar ben kestim.nası sen alcan.isy den tek yiyon
abartmayalım lütfen =)

Tmm abartıyorum.

not:bana wizard charlarınızı korumayın.kendi gözümle gördüm isy den tek yedin.anca arkadan kesersiniz kendi lv inizdeki uniqleri.bi kerede altına girin.

Yukarı Alt