Durmak yok yola devam :starving:

HakanK.net

Bir sorum olacak; sitede gezerken ör: iletişim bölümüne geçtiğimizde adres çubuğunda ..../iletisim.html olarak gözüküyor bunu sadece .../iletisim olarak nasl değiştiririz html dilinde? Bilen varsa yardım bekliyorum.

hayırlı olsun :kalp:

ftp'de yeni bir klasör açacaksın sanırım sonrada iletişim'i oraya yönlendireceksin. yada ben sallıyorum :P

Minotoche demiş ki:

ftp'de yeni bir klasör açacaksın sanırım sonrada iletişim'i oraya yönlendireceksin. yada ben sallıyorum :P
yok olur oylede klasor içine index.html adında adresi belirten dosya olcak veya basit bir scriptle hallede bilirsin.

Quattro demiş ki:
Minotoche demiş ki:

yok olur oylede klasor içine index.html adında adresi belirten dosya olcak veya basit bir scriptle hallede bilirsin.
onu yapmaya kalkıştım ancak her sayfadaki görsel ve link adreslerini yenilemem gerekti ve 20 tane html sayfam var 20 klasör olunca çok karıştı, daha basit bir çözüm yok mu ki?

bu arada logo çok sade ve modern olmuş çok hoşuma gitti :kalp:

ps. üstteki haberler bölümü kalkmalı ve daha sade birşeyler olmalı :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
jquery yeni trend ama google artık flash içlerini okuyabiliyor bu yüzden jquery arkadan çabuk vuruldu manası yok diyebiliriz lakin çok güzel tasarım olmuş sadece üst menuler dana gibi büyük olmuş üzerine gelince kör değiliz ki o kadar alana gerek yok ve beyaz gibi yapmışsın üzerine geldiğinde de renk daha farklı değişsin böyle üzerine deldiğin anlaşılmıyor.

Yorumlar için teşekkürler.

extraloob demiş ki:
jquery yeni trend ama google artık flash içlerini okuyabiliyor bu yüzden jquery arkadan çabuk vuruldu manası yok diyebiliriz lakin çok güzel tasarım olmuş sadece üst menuler dana gibi büyük olmuş üzerine gelince kör değiliz ki o kadar alana gerek yok ve beyaz gibi yapmışsın üzerine geldiğinde de renk daha farklı değişsin böyle üzerine deldiğin anlaşılmıyor.
Not edildi :coffee:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şimdi farkettimde tiksinç yazmışım yaa bi dünya iş var onlarla uğraşıp off topic takılırsan extra böyle olur işte sorryyy kuzum tuhaf yazmışım ama sen beni tanıyorsun almışsındır hammaddeyi :P

extraloob demiş ki:
şimdi farkettimde tiksinç yazmışım yaa bi dünya iş var onlarla uğraşıp off topic takılırsan extra böyle olur işte sorryyy kuzum tuhaf yazmışım ama sen beni tanıyorsun almışsındır hammaddeyi :P
Alıştım artık :muck:

Yukarı Alt