Joysro Saltuk (110 Cap) Tanıtım Konusu

 1. Reklam


  1. r1

 1. Joysro

  Joysro www.joysro.com

  Kayıt:
  14 Ocak 2018
  Mesajlar:
  15
  Beğenilen Mesajlar:
  5
  Ödül Puanları:
  3

  [​IMG]

  [​IMG]

  JoySro Resmi Site Linkleri
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Saltuk için indirme linkleri yayınlanmıştır. Aşağıdaki alternatif linklerden indirebilirsiniz.

  Server Açılış Tarihi: 22 Temmuz
  Server Açılış Saati: 19.00
  [​IMG]
  Download 1 (Exe)
  http://link.joysro.com/saltukdownload

  Download 2 (Exe)
  http://link.joysro.com/saltukalternatif

  Download 3 (Zip)
  http://link.joysro.com/saltukalternatif2

  Download 4 (Zip)
  http://link.joysro.com/saltukzip  JoySro Tanıtım :

  2011 yılından beri siz değerli oyuncularımıza kesintisiz bir şekilde hizmet vermek için elimizden geleni yapıyoruz. An itibari ile 3 adet serverımız bulunmaktadır, Tibet(80-Cap) Hazar(120-Cap) ve İris(110-Cap) bu serverlarımız aktifliğini korumak ile beraber sizlere kesintisiz hizmetine devam edecektir. Bununla kalmayıp, oyuncularımızdan gelen yoğun istek üzerine yeni bir server açmaya karar verdik ve bu konu hakkında yeni serverımız olan Saltuk(110-Cap) serverımızı sizelere tanıtmak istiyoruz.


  [​IMG]
  Amacımız :
  JoySro olarak amacımız size lag olmayan bir oyun ve platform sunmak istiyoruz. Evet eski serverlarımızda bazı hatalarımız oldu bunu kabul ediyoruz fakat değişen datacenterımızla beraber bütün problemler ortadan kalkmıştır. 2017 yılı JoySro'nun yılı olacak dediğimiz zaman bu konuda ciddiydik. Şimdi ise tahmini olarak "22 Temmuz" günü açılacak serverımız JoySro'nun tekrardan eski, güzel ve klasik zamanlarına geri döneceğini umuyoruz. Sizlerle buluşmamızı sağlayan eski Saltuk serverımıza döndüğümüzde tarih 2011 yılını gösteriyor şimdi ise Silkroad Online private server topluluğunda güvenilirliğimiz ve profesyonelliğimizi kanıtlamamız ile birlikte 6 yıl aradan sonra tekrar Saltuk ile sizlerle buluşmak istiyoruz.

  [​IMG]


  Saltuk Hakkında :
  Tahmini olarak "22 Temmuz" günü açılacak olan Saltuk(110-Cap) serverımız hakkında size kısa bilgiler vermek istiyoruz. Saltuk serverımız her zaman olduğu gibi tamamen emeğe dayalı bir server olacaktır. Emeğe dayalı olacak derken şunu da vurgulamak istiyorum ki, ne kadar fazla çabalarsanız o kadar güçleneceğiniz bir sistem demektir bu. Çoğunuzun bildiği gibi piyasada devam etmekte olan çoğu private serverların aksine biz hiç bir zaman oyunumuzu baştan sona özel editler ve itemler ile donatmıyoruz çünkü bize göre bu bir online oyun ve sıradan bir oyun değil. Bizde sizler gibi zamanında günlerimizi aylarımızı bu oyunu oynayarak geçirdik ve tahmin ediyoruz ki sizde bu eski Silkroad yapısından ve sisteminden uzaklaşamıyorsunuz. Ayrıca göreceli olarak Türkiyede silkroad online piyasasında lider olduğumuzu düşünürsek bu eski ve muhteşem zamanların kıymetini bilmek istiyoruz ve piyasada her zaman bunu yaşatmak istiyoruz.
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Başlangıç İtemleri :


  • [*]Return Scroll 20x
   [*]Damage and Defence Scroll 5x
   [*]White Elephant 5x
   [*]HP Potion 1000x
  • MP Potion 1000x
   [*]50% Speed increase 5x
   [*]%100 Exp Ticket 1 day 1x
   [*]Reverse Return Scroll 10x
   [*]10.000 Skill Point
  • 100.000 Gold
  [​IMG]

  [​IMG]

  Eski Cape :
  Sizler gibi bizde bu eski pvp cape'lerin özlemini yıllardır çekiyorduk ve Saltuk(110-Cap) serverımıza bu sistemi getirmeyi uygun gördük. Artık günümüzde pvp'ler de görünüş olarak sadece dresslerden ibaret olan bir Jangan önü istemiyoruz ve bunun yerine o hepimizin hayranlıkla karşıladığı 110 Cap güncellemesi ile birlikte gelen bütün itemlerin her zaman gözümüz önünde olmasını istiyoruz. Ayrıca eski sistemde olduğu gibi bu capeleri satın almak yerine artık menüden üstünüze giyebilirsiniz ve böylelikle çantanızda ekstra yer kaplanmamış olacaktır.
  [​IMG]


  [​IMG]

  Togui Haritası :
  Bu harita size tamamen farklı bir haritada Trader, Thief ve Hunter mesleklerinizi sergileme imkanı sunacaktır. Bu sistemi getirmemizin en büyük sebebi ise malesef bazı oyuncularımız özel botlar kullanarak otomatik bir şekilde kervan çekip serverda ki gold dengesini tamamen altüst etmektedirler. Fakat Togui kervan haritası ile birlikte bu botu kullanılamaz hale getirdik ve oyunda ki mesleklere saygımızı gösterdik. Bu harita içerisinde ki rotalar sınırlı ve belirli olduğundan dolayı artık meslekler daha da zor hale gelmiştir. Fakat şanslıyız ki serverımız 110-Cap olacaktır ve bu "Meslek" özelliğinin en ön planda olduğu bir Cap olması ile birlikte bu haritada kendinizi kuracağınız birlikler ile daha rahat bir şekilde koruyup daha çok eğlenebileceksiniz. Ayrıca traderlar sahip oldukları malları npc'ye satarken thief kullanıcılar savunmasız bir şekilde mallarını satan traderlara saldıramayacaktır.
  [​IMG]

  Meslek simgeleri, üye olduğunuz mesleğin satış noktalarını belirtmektedir.
  [​IMG]

  Traderlar bu bölgeden sonra attack yapılamaz hale gelecektir ve mallarını kolay bir şekilde satabilecektir.
  [​IMG]

  [​IMG]

  Tokmak :
  Kale savaşında, kapılara vurmak için kullanacağınız bu item, Donwhang Guild Manager'dan satın alınabilir. Bu tokmakla 2300-3500 arası bir hasarla kale kapılarına vurabilirsiniz.
  [​IMG]
  [​IMG]

  Devil Alchemy :
  Sahip olduğunuz devil spritinizi item-mall'da bulunan Sabakun's Jewel isimli item ile güçlendirebilirsiniz. Bu işlemi yaparken Lucky-Powder kullanmanızı öneriyoruz.
  [​IMG]

  [​IMG]

  Guild ve Union Limit :
  Kale savaşlarının daha eğlenceli ve zorlu geçmesi için guild ve union limitlerinde ayarlamalar yapıldı. Bu ayarlamaların sebebi ise oyun içerisinde kale savaşlarında bütün guildlere eşit derecede şans vermeyi istememizdir. Guild Limit : 32 ve Union Limit : 3 olarak ayarlanmıştır.

  [​IMG]

  Trade Pet :

  Trader ve Thief mesleklerinin kullandığı bütün trade petlerin inventory kısımları azaltılıp aldığınız malların stackleri yükseltilmiştir. Bu işlemle beraber mallarınızı satarken en ufak bir lag bile olmayacaktır. Ayrıca artık daha hızlı ve kolay bir şekilde mesleklerinizi yerine getirebilirsiniz.
  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]

  Saltuk Coin :
  Şüphesiz ki 110-Cap'in en önemli özelliği Egypt setlerdir. Immortality itemler sizi serverın en güçlüsü yapmakla kalmayıp sizi neredeyse dokunulmaz bir hale getiriyor. Peki bu kadar önemli bir özelliğin elde edilmesi biraz daha zor olmamalı mı ? Bizce olmalı ve bu yüzden bütün Egypt itemler gold ve silver coin harici 20 adet Saltuk coin istemektedir. Yani gold ve silver coinlerin yanı sıra ekstra olarak 150 adet Saltuk coin'de toplamanız gerekmektedir. Bu şekilde hem bu itemlerin elde edilmesi daha zor olacaktır ve bu itemleri elde etmeye çalışırken artık oyuncular daha büyük bir rekabet içerisinde olacaktır.
  [​IMG]

  [​IMG]


  Saltuk Coin Nasıl Elde Edilir :
  Saltuk coin tüm normal unique'lerden düşmektedir. Her hangi bir normal unique'yi kesen oyuncumuza minimum 1 maksimum 2 adet düşecektir. Saltuk coini elde etmenin bir başka yolu olan Capture The Flag etkinliği ise sizlere 10 kupa karşılığında 1 adet Saltuk coin verecektir.

  [​IMG]

  Job Suits :
  Herkesin bayıldığı o eski job suitler artık size 1 adım uzaklıkta. Her iki ırk içinde mevcut olan bu job kıyafetleri Ali-Baba npc de 5 saltuk coin karşılığı satılacaktır. Aldığınız suit'lere blue eklemek için Ali-Baba npc de satılan blue ekleme scrollunu satın alabilirsiniz.
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  CH Pasif Skiller :
  Avrupa karakterlerin oyuna katılması ile birlikte Çin karakterlerde gözle görülür bir düşüş olmuştur. Saltuk serverımız da ise bu konuyu birazda olsa eşitlemek için Çin karakterlerin sahip oldukları Cold,Light ve Fire pasif skilleri 2 kat güçlendirdik. Örnek olarak Çin pasif fire skilli düzenlemeden önce 11Lv.(Max) konumdayken %11 Fiziksel hasar artışı veriyorsa artık bu değer %22 olmuştur. Diğer pasif skiller de bu şekildedir.
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]  Yararlı Scroll'lar :
  • Silk Scroll : Oyun içi alışverişlerini daha kolay ve güvenli bir şekilde yapmanız için silk scrolları oyuna ekledik. Bu silk scrolları item-mall'dan temin edebilirsiniz.
  • Stats&Skill Reset : Bu scrollar ile birlikte stat pointlerinizi ve skill'lerinizi kolay bir şekilde 0 layabilirsiniz.
  • Job&Guild Reset : Bu scrollar ile birlikte job ve guild cezanızı sıfırlayabilirsiniz.

  [​IMG]

  Serenes Drop :
  Serenesten düşen fight itemlerin dropları kapatılmıştır.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Etkinlikler :


  • [*]Paylaş Kazan Etkinliği : Toplamda 150 kişi katılabilecek ve her kişi 100 silk kazanabilecek.(15 Temmuz tarihinde başlayacaktır.)
   [*]Ödüllü Unique Etkinliği : Her ay 2 kere düzenlenecektir.(1. Aydan sonra başlayacaktır.)
   [*](+) Basma Etkinliği : Her ay 2 kere düzenlenecektir.(1. Aydan sonra başlayacaktır.)
   [*]Kayıp GM Etkinliği : Her ay 2 kere düzenlenecektir.(1. Aydan sonra başlayacaktır.)
   [*]Kayıp Unique Etkinliği : Her ay 2 kere düzenlenecektir.(1.Aydan sonra başlayacaktır.)

  [​IMG]
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Ocak 2018
  feremre ve Sparkle bunu beğendi.
 2. CezaAlp

  CezaAlp olduser

  Kayıt:
  5 Kasım 2007
  Mesajlar:
  4.586
  Beğenilen Mesajlar:
  578
  Ödül Puanları:
  123
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Ders Başı !!!
  XP rate çok zor değilmi :rolleyes1:
   
 3. Sparkle

  Sparkle rank8

  Kayıt:
  27 Mayıs 2016
  Mesajlar:
  1.788
  Beğenilen Mesajlar:
  925
  Ödül Puanları:
  143
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Muğla

  Yazdığınız açılış tarihleri birbirinden farklı tahmini gün olduğu için mi böyle yazdınız?
  Özellikler sade,orjinal ve kafa karıştırıcı olmaması iyi olmuş emek server olduğu için profesyonel oyuncular ağırlıklı olacaktır muhtemelen şimdiden başarılar.
  Ayrıca Togui Haritası dışında normal şehirler arası kervan aktif mi?​
   
  Son düzenleme: 7 Temmuz 2017
 4. Hoslex

  Hoslex rank8

  Kayıt:
  24 Ağustos 2013
  Mesajlar:
  203
  Beğenilen Mesajlar:
  23
  Ödül Puanları:
  18
  Exp rate gayet normal aslında daha çok İsro rate tercihimiz oluyor du burada biraz daha yüksek tuttuk.

  İyi dilekleriniz ve ilginiz için Teşekkür ederiz.

  Togui map dışında kervan aktif değildir.
   
 5. fansemih16

  fansemih16 rank8

  Kayıt:
  26 Mayıs 2016
  Mesajlar:
  154
  Beğenilen Mesajlar:
  14
  Ödül Puanları:
  18
  Ip limit cok az kardesim 4 falan olabilir.
   
 6. Hoslex

  Hoslex rank8

  Kayıt:
  24 Ağustos 2013
  Mesajlar:
  203
  Beğenilen Mesajlar:
  23
  Ödül Puanları:
  18
  Merhabalar,

  IP Limit gayet ideal. Server açılmadan önce HWID Getirmeyi düşünüyoruz.
   
 7. RanstaMonsta

  RanstaMonsta exlmanager

  Kayıt:
  26 Ocak 2016
  Mesajlar:
  3.356
  Beğenilen Mesajlar:
  1.132
  Ödül Puanları:
  143
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Edirne
  Gayet profesyonelce hazırlanmış bir emek server çok büyük bir problem çıkmazsa uzun yıllar devam edecektir. Togui Haritası'nın aşırı kalabalık olacağını düşünüyorum sürekli aktif geçecektir. iSro' ya ara verebilirsem size katılacağım.
   
  SpySro_Online bunu beğendi.
 8. Almithara

  Almithara Make life a ride, enjoy it!

  Kayıt:
  28 Nisan 2012
  Mesajlar:
  43
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  8
  Meslek:
  Kaldırım Mühendisi
  Şehir:
  İstanbul
  Oyun free silk mi? Oyunda tl ile neler satılacak? bunlardan bahsetmemişsiniz...
   
 9. Jessie

  Jessie search deeper now

  Kayıt:
  2 Ağustos 2013
  Mesajlar:
  65
  Beğenilen Mesajlar:
  11
  Ödül Puanları:
  8
  Serenesten fight drobu kaldırıldığını yazmışlar sence ne satacaklar :D

  Hala aynı joy
   
 10. Hala aynı joy derken ? Neyi ima etmeye çalışıyorsunuz anlayamadım.

  Serenesten fight drobu kaldırmamızın nedeni ; Fight drobu çok zor bir ihtimalde düşebiliyor fakat 1 kişiye düştükten sonra 2. düşmesi biraz zaman alıyor ve bu ilk düşüren kişi ile alakalı GM yardımı vb. tarzı yorumlar yapıldığından dolayı doğal olarak bizde kaldırdık. Bunda art niyet aramaya gerek yok. Biraz mantıklı şekilde düşünelim lütfen.
   
 11. Almithara

  Almithara Make life a ride, enjoy it!

  Kayıt:
  28 Nisan 2012
  Mesajlar:
  43
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  8
  Meslek:
  Kaldırım Mühendisi
  Şehir:
  İstanbul
  iyide hala ne satışı olacağını belirtmediniz?
   
 12. happy4ever

  happy4ever rank8

  Kayıt:
  14 Ekim 2013
  Mesajlar:
  43
  Beğenilen Mesajlar:
  7
  Ödül Puanları:
  8
  Her serverımızda olduğu gibi sadece ''Silk'' satışı olacak.
   
 13. Hoslex

  Hoslex rank8

  Kayıt:
  24 Ağustos 2013
  Mesajlar:
  203
  Beğenilen Mesajlar:
  23
  Ödül Puanları:
  18
  #Güncel
   
 14. Jink

  Jink olduser

  Kayıt:
  5 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  920
  Beğenilen Mesajlar:
  101
  Ödül Puanları:
  43
  Meslek:
  System Administrator
  Şehir:
  ls a* && echo “a”
  Parayı veren düdüğü çalar bu iş ticarettir, ayrıca serbest piyasa Ben Fight item satarım, hoppa_sro satmaz, bu durumdan rahatsız olanlar gider Free silk hoppa_sro oynarlar. Günde 10 serverin açıldığı 50'sinin kapandığı bu zamanlarda keyifli bir vakit geçirmek ve ezilmeyecek bir hale gelmek istiyorsam satın alırım Silahımı kılık kıyafetimi yoluma bakarım. Bir çok kullanıcıyı memnun edeceğiz diye harcanan emeğin karşılığını neden alamasınlar ?
   
  SpySro_Online bunu beğendi.
 15. happy4ever

  happy4ever rank8

  Kayıt:
  14 Ekim 2013
  Mesajlar:
  43
  Beğenilen Mesajlar:
  7
  Ödül Puanları:
  8
  Fight silahlar ile ilgili yanlış anlaşılma var sanırım. Serverımızda fight drop YOKTUR ve herhangi bir şekilde satışı da YOKTUR.
   
 16. Jink

  Jink olduser

  Kayıt:
  5 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  920
  Beğenilen Mesajlar:
  101
  Ödül Puanları:
  43
  Meslek:
  System Administrator
  Şehir:
  ls a* && echo “a”
  Hayır yanlış anlaşılma yok, sadece satış olsa dahi bu durumun bizi ilgilendirmediğini söylemeye çalıştım ben
   
  SpySro_Online ve happy4ever bunu beğendi.
 17. VaLe

  VaLe .

  Kayıt:
  5 Ekim 2016
  Mesajlar:
  615
  Beğenilen Mesajlar:
  64
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  41
 18. Hoslex

  Hoslex rank8

  Kayıt:
  24 Ağustos 2013
  Mesajlar:
  203
  Beğenilen Mesajlar:
  23
  Ödül Puanları:
  18
  #Güncel
   
 19. ColoneI

  ColoneI rank8

  Kayıt:
  1 Temmuz 2016
  Mesajlar:
  13
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  3
  Şehir:
  Osaka
  Kayıt linki ne zaman paylaşılacak ?
   
 20. Hoslex

  Hoslex rank8

  Kayıt:
  24 Ağustos 2013
  Mesajlar:
  203
  Beğenilen Mesajlar:
  23
  Ödül Puanları:
  18
  Bu haftasonu veya en geç hafta içi paylaşılacaktır.