saniyede 3 defa denemenin bi mantığı yokki.saniyede 100defa bile denense 3500/3500 den düşük olmadıkça hiç bir etkisi olmuyor.Torque saniyede 3 defa denemek yerine 3500 den düşük olduğu anda sorguyu gönderse hem bu joymaxın önleminin bi etkisi kalmaz hemde login serverleri rahatlar.Hem 3500 den düşük olduğu anda tek bir işlemden sorgu göndermek yerine 2-3 işlemden milisaniye farklarıyla sorgu gönderilse çok daha rahat girilir.

Peki sen maksatlarının serveri g botlardan kurtarmak olduğunumu sanıyosun=)

Adamlar sistemi kurmuş kafalarında.

Elmanın gorunen yüzü ile icindeki yüzü cok farklı.Biraz daha acmak gerekirse.

Dısardan parasız olarak gozuken oyun aslında paralı bunuda nasıl sağlıyolar gbotları sokuolar oyunun kapasitesini dolduruolar millet de giremio girmek icin pre alanblar oluodu dierleride azim yapıp girmeye calısıodu.bak bu eskiden boleydi smdi iice fenalastılar.İmage kodu kaldırdılar artık 7 24 botlar oyunda girdinmi cıkmıcan anca ole...Sonra milleti bole ilegal programlar kullanmaya itiolar caktırmadan sonrada diolarki ilegal kullannanlar banlancak.Oldu!=)

Çakallar ya=).Bn irisdeym gene dier serverlara gore daha az gbot var..Tavsiye ederim

ben şu son charımıda satim oyunu bırakıcam çünkü silk alırken sorun oluyor zaten oyunada salıdan salıya giriyorum torguede banlıyomuş artık ne yapcamısı şaşdık

emc

rank8
50 silk veya 75 silk ile satılan % 50 exp avantajı sağlamayan sadece oyuna girerek traffic vermeyen Hafifletilmiş bir Premium çıkarsalar. Zaten millet bu işkenceleri çekmez. Abartısız torque ile bile bazen girmek 1 saati bulabiliyor.Yeterli İngilizcem olmadığı için böyle bir öneride bulunamadım. Hatırlıyorum. Forum başlığında oyunculardan oyunda Ne olmasını istersiniz diye sorulmuştu. Biz Türkler Türk motifi olan bazıları yeniçeri kıyafeti vs.. Avatar Dress olsa iyi olur demiştik. Joymax dikkate almıştı.

> Düşünüyorum, oyuncunun karakteri level 100 olmuş. Şimdi bu adam premium alsa ne yapacak Level 101 olamıyor ki ...
> Diyelim bütün Farmlarınıda yaptı. Gelecekde varsayılan level ve skiller için SP'de biriktirdi. 150 silk verip Silver kullansa 3 saati boşa gidecek.
> En azından bu durumdaki oyuncular için birşey düşünmesi gerekir.

Yukarı Alt