Avasin

Gold botlara göz yummasa millet pre almasa GM ler para kazanmaz. Ztn joymax bir şirket. ve silkroad kısmende olsa paralı bir oyun.
Joymaxın botları banlamamalarının bi nedenide PARA PARA PARA

TheNeasTa demiş ki:
Gold botlara göz yummasa millet pre almasa GM ler para kazanmaz. Ztn joymax bir şirket. ve silkroad kısmende olsa paralı bir oyun.
Joymaxın botları banlamamalarının bi nedenide PARA PARA PARA
Aynen :nod:

Eminimki Joymax istese bu yola hemen çözüm bulabilir.Ancak goldbotların kalkması demek şuanda kullandığmız botların gitmesi demek çünkü herkes multiclient kullanıyo kim bot kullanmadan kasıyoki doğru düzgün saysan 1-2 kişi oda belki EU partisinde çin char kasan ne yapıcak %1 expi kasmak için premiumsuz 1 saate yakın zaman alıyo bide bunu elle kassa nerden baksan 2 saat.Yani goldbotlar kolay kolay önlenmez ki önlenirse bu oyunu oynayanların max Lvl i 80 i geçmez eliyle o kadar bile kimse kasmaz.

LionShout demiş ki:
Eminimki Joymax istese bu yola hemen çözüm bulabilir.Ancak goldbotların kalkması demek şuanda kullandığmız botların gitmesi demek çünkü herkes multiclient kullanıyo kim bot kullanmadan kasıyoki doğru düzgün saysan 1-2 kişi oda belki EU partisinde çin char kasan ne yapıcak %1 expi kasmak için premiumsuz 1 saate yakın zaman alıyo bide bunu elle kassa nerden baksan 2 saat.Yani goldbotlar kolay kolay önlenmez ki önlenirse bu oyunu oynayanların max Lvl i 80 i geçmez eliyle o kadar bile kimse kasmaz.
Eğer Goldbotlar ve bot olmasa oyun daha güzel olurdu bence karakterlerin değerleri artardı 80 level char 50 tl etmıyor suan bot olmasa en az 200 tl flan eder 700 800 m ye itemler var normalde yerden topladığınız goldlarla bunu almanız mümkün deil bu yüzden item piyasasıda düşerdi​

kasaga demiş ki:
LionShout demiş ki:
Eğer Goldbotlar ve bot olmasa oyun daha güzel olurdu bence karakterlerin değerleri artardı 80 level char 50 tl etmıyor suan bot olmasa en az 200 tl flan eder 700 800 m ye itemler var normalde yerden topladığınız goldlarla bunu almanız mümkün deil bu yüzden item piyasasıda düşerdi​
Önce 80Lvl bi chardan alabileceğin zevki 100lvl bir charda misli misli alırsın.''Eğer Goldbotlar ve bot olmasa oyun daha güzel olurdu bence karakterlerin değerleri artardı 80 level char 50 tl etmıyor'' demişssin ona bakarsak oyunda char satımı-alımı da yasak o zaman charlar hiç değer etmiyor illegale karşıysan.Yinede herkesin düşüncesine saygım var.

Edit:Yani benim anlatmak istediğim şu anda oyunda bot olmasa kimse bu oyun için zamanını bu derce ayırmaz premium plus alır levelini yine atlar belki ama premium plusun ticket zamanı bile 5 saat ki 5 saatde rahatlıkla ''pert'' olabilirsin.Bu söylenilen 80lvl olayıda emin olunki hiç zevkli olmaz sonuçta bu single bi oyun değil multiplayer bi mmorpg yani sürekli update getirmek zorundasinki birileri bu oyunu oynasın sende para kazan.Sürekli oyun 80levelda kalsa oyunu oynayan kitlede bir süre sonra sıkılır yani oyundan.

kesin bir çözüm var bence gold botları joymax değil playerler denetliyecek. nasılmı herhangibir npc ye mesela yüzükcüye yeni bir item konacak o itemi giydiğimiz anda istediğimiz canavarın kılığına girebilecez (rogue carların yaptığı mask gibi) ve gold botların kastığı alana gidecez itemi giyecez örnek penon lara gidecez genelde orda penondan fazla gold bot olur, bu botlar bizi penon sanacak ve atak yapacak sonucta gold bot katil olacak ya öldürerek yada bu itemi giyen canavar kılığına giren kişiye atak yapıldığı anda katil olacak. sonucta ortalıkda gezen bir dünya katil gold bot olacak. genelde gold botlar 70 lvl altı olduğu için 80 lvlden yüksek canvarların kılığına girilemeyecekki diğer oyuncular korunsun. canı sıkılan biri gidip biraz gold bot kesecek yani..... ong farm yapanların işi zor olur ama gold bot sahipleri gold toplayamaz hale gelir. sanırım onunda cözümü var bildiğim kadarı ile botlar canavarların ismine göre saldırı yapabiliyor yada yapmıyor. bu itemi giyince sadece ismimiz değişecek görüntümüz değişmeyecek bot bizim ismimizden canavar sanacak ama normal oyuncu görüntümüzden bizim canavar olmadığımızı tanıyacak... :starving:

JOYMAN ın yapacağı tek şey var o da Ksro da yaptığı bütün yenilikleri bütün uygulamaları isro da da yapmak bence böyle ce hiç bir sorun kalmaz :thumbsup:

WaTCHMaN demiş ki:
JOYMAN ın yapacağı tek şey var o da Ksro da yaptığı bütün yenilikleri bütün uygulamaları isro da da yapmak bence böyle ce hiç bir sorun kalmaz :thumbsup:

Ksroda player'dan çok goldbot var.

Bence gold botların alayını bann lasınlar ve her şehre gold bank açsınlar silk bozdurup gold alalım makul şekilde daha ucuza versinler piyasadan ozaman gold bot kalmaz hızlı kasılmaık istiyen pre alır takılmak istiyen de takılır joymax daha fazla kazanır oyuncular rahat bir oyun keyfi sürer

Ve sonuç = joymax daha fazla kazandı ve mutlu oyuncular zırt pırt girip çıkııo ve mutlu alan memnun veren memnun

Not = Oyunu yapmaya kafaları basıo buncacık şeyimi yapmaya kafaları basmıo ne yapmaya çalışıolar halaa anlamış değilim.

Ben oyunu aylık ücrete baglardım tıpkı WOW gibi premiumlarıda kaldırırdım aylık 30-40 lira gibi bi ücretle oynanırdı char başı tabiki gold satıcı bunla baş edemiyecegi icin goldbot sorunu tamamen ortadan kalkardı ve premiumu kaldırmakda oyundaki çoğu haksızlıktan bazılarını önlerdi.. başka fikirlerimde var ama bukadarı yeter sanırım. iyi günler

Beni oyundan soğutup bıraktıran goldbot tu . 3 aydan fazla oynamadım bu gün ilk defa bakınıyım dedim görüyorumki hala goldbot sıkıntısı var ... Oyundan yine soğudum :mrgreen:

Aynen ßende katılıyorum size banladıklarını söylüyolar rev6'dan bakıyoruz tamam güzel banlanmış .... 'lar diyoruz farkat ertesi gün bi bakıyosun adamlar kasmadan bişey yapmadan direk lw uplar joymax'ın işi bu inadına pre almıyorum :D 1-2 de qirmeyi vereyim .d :wink1:

LegendMaster demiş ki:
Joymax ın yerinde olsam Silk gibi Gold satımınada başlardım ve abuk subuk nick dekilerin gold botu olduğu belli oluyor onlardan başlardım banlamaya.. Ban için ayrı bir team kurardım 7/24 oyun içi gezen bi team.. :coffee:
banlamasına banlıyorlar adamlar tekrar açıyor hadi bakalım nasıl durdurcan adamlar pes etmiyor habire yenisi jangana bi gidiom caveye townda bi bakıyom 30 tane goldbot dizilmiş hepside yeni açılan

Hiç bilmediğim bir yerde , En çok bildiklerimleyim
Bana kalırsa goldbotlar olmasada bu oyuna masraf eden yine edicektir çünkü kasmak çok zorlaşıyor bir yerden sonra mecbur ticket alıcak ve oyuna yine masrafını yapıcaktır.ayrıca bu insanlar hemen kasıp level almak istiyor sonuç olarak bot pet ticket herşeye ihtiyaç duyuyor..pre alamayan yada ticket alamayan vs. bugunde almıyordu oyun böyle değilkende almıyordu.

Ben olsam oyunu paralı yapardım artık =) Nasıl olsa ğek bi farkı kalmadı, madem para kazanmak istiyolar, oyunu paralı yapsınlar, item mallda gold satsınlar şu anki gibi fiyatlardan, o durumda joymaxın gold botlardan bi kazancı kalmaztamamını banla oynayanlar da oyundan zevkini alır =)

bence joymax goldbotları bilerek kaldırmıyor çünkü goldbotlar gold satan siteler tarafından koyuluyor http://www.maxoloji.org gibi goldbotlar olmassa yani joymax goldbotları kaldırırsa siteler gold satamaz ve joymaxın player sayısı düşer ve joymax bence bunu göze alamaz gold bot olduğu halde player sayısında bir düşüş yok?

Yukarı Alt