Daha 12 günümüz var güzelce tadını çıkaralım ama joymax bukadar tehdit vari açıklama yapmamıştı daha önceleri.

Ps : Tehdit : Kırmızı yazılar. makara:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Melik demiş ki:
Daha 12 günümüz var güzelce tadını çıkaralım ama joymax bukadar tehdit vari açıklama yapmamıştı daha önceleri.

Bişey olacağından değil bro, 11 gün sonra çek min 300 - 500 silk bak keyfine :P

Jaysean demiş ki:
Yeni server'a geçecekler için çok zor ve kötü olacak bu :cry:
PS:Ayrıca belirteyim süresiz engelleme diyor yani cs'deki paremently ban gibi ^^
Keşke Cs gibi Olsa Cs'de Modeme Res Atınca Ban Kalkıyor Ama Bu Öyle Değil :mrgreen:

EliteTurk

Aileden
Toxicated demiş ki:
Melik demiş ki:

Para botlarını ciddi ciddi banladılar sanırım bu yeni uyarı biz silk alan kullanıcıları kapsıyor,bakalım silk alırız gine banlamasınlar yeterki. makara:

Ps:inşallah bişey olmaz. pray:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hikaye joymax kimi banlamış yahu kendi çalıp kendisi oynuyor banlayacakmış bir adam elle 110 olabilir mi bence neverrrrrrrrrrrrrrr

extraloob demiş ki:
hikaye joymax kimi banlamış yahu kendi çalıp kendisi oynuyor banlayacakmış bir adam elle 110 olabilir mi bence neverrrrrrrrrrrrrrr
110 Olmaya benim imkanlarım el vermez açıkcası akşam 7'den sonra evde oluyorum 1.2 gibi yatıyorum ertesi gün gene işe gidiyorum aynı şekilde eve geliyorum günde 6saat oturarak kasıcak baba yiğit varsa buyursun kassın 110'a elle daral:

mavii demiş ki:
extraloob demiş ki:

hacı silk almıosan oyunda işin yok misali silksiz presiz adamı banlıyorlar bot mot hikaye
aynen oyle bızım arkadas ne bot ne loader hıc bır sey kullanmadı 1. ve 2. banını aldı o_^

NiGHTMaRe

Aileden
bro dha öncede dedim..Paypaldan çekin silkinizi okan abiden alın ben şahsen silkimi paypaldan ondan alıyorum :twisted: Banlandıımı extracharge back yöntemiyle alırsınız geri charınızı.Ertesi gün açıyorlar...

LegendMaster demiş ki:
Toxicated demiş ki:
Melik demiş ki:

Para botlarını ciddi ciddi banladılar sanırım bu yeni uyarı biz silk alan kullanıcıları kapsıyor,bakalım silk alırız gine banlamasınlar yeterki. makara:

Ps:inşallah bişey olmaz. pray:
inş. silk alanıda almayanıda banlarlar.

Artık Yeni Legend Çıkarmakta Zorlanıyolar Leveller Yavaş Kasılınca Onlara Bol Vakit Kalıyor ^^

extraloob demiş ki:
Hacım 5 senedir bu haberler var biliyorsun .. Botlar banlanacak vs vs .. Dediğin gibi suanda bot gercekten kalksa 110 a botla bile 6-7 ayda full anca gidilir kaldıki botsuz 110a kasma ile ugrasacak adam zor bulurlar :)))
Ama endişelendiğim tek sey yeni server geldiği gün legendV patch i falanda olacagı için botun 1-2 gün geç kalması duman oluruz walla :D

Takımı
Besiktas
Şimdi ilk ve 2. sayfadaki yorumları okudum da herkez oyunu 110 olmak için oynadıgı kararına vardım.
Oyunu zevk alarak oynamak daha güzel değil mi ? Niye herkes 1 2 ayda 110 olma cabasında daral:
Yanlış mıyım ? :coffee:

adam botla 110 olur sen elle 101 102 olursan :D adam sana gelir bir tane koyar yerleri öpersin.
bu sebepten olmasın acaba

((((( Türk öldürülür ama asla esir edilemez felsefesi. )))))) neden ezik charla oynimki teknolojinin nimetlerinden yararlanırım.

Yukarı Alt