The47

Bilgiliyim
arkadaşlar oyunu 1 ay boyunca oynama şerefine nail oldum. ancak piyasanın ölülüğü, çıkan itemları satamama, oyunu colugun cocugun sarması sebebiyle sinirlenip support kısmına ağzıma ne geliyosa yazdım. sonra sildim gayet kibar bir dille olanları anlattım.

*oyunu gerekirse pay 2 play yapmalarını ancak isronun ciddi bir bakıma ihtiyacı oldugunu belirttim.
*özellikle yeni trade sisteminin kimin fikri oldugunu ve hiç kullanıcı dostunu olmadıgnı söyledim.
*oyunun adıyla amacının saptıgını, silkroad ve kervan sisteminin tamamen öldügünü belirttim
*bizlerinde çalıştıgını, para kazanmaya çalıştıgını onları anladıgımızı içten bir şekilde dile getirdim. ama para kazanmanın bu şekilde yapılamayacagını, onların daha çok yemek yedikleri kaba tükürdüklerini söyledim.
*ve hepsinden önemlisi bana sistemden otomatik gönderilen bi mail atmamalarını söyledim, eger cevap yazıcaklarsa gerçek bi yetkiliden gerçekleri duymadık istedigimi belirttim yours sincerely diyip kapattım.

gençler ve hep genç kalanlar dogru düzgün bi yanıt geldi sizlerle paylaşmak istedim.

*öncelikle uzun süredir kimsenin dogru düzgün support kısmıyla yazışmadıgını ofis olarak maili görünce şaşırdıklarını belirttiler.
*pay 2 play sistemine sıcak bakılmadıgını piyasada çok rakip oldugunu belirtildi. yine de bu konu uzun süre gündemde kalmış.
*joymaxın uzun süredir korede özellikle iOS platformu üzerinde ciddi yatırımlar yapıp bu yönde çalışma yaptıgını söylediler.
*oyundaki oyuncu azlıgının farkındalar(mış), bunu yeni çıkan MOBA tarzı oyunlara baglıyorlar, zira tüm mmorpg tarzı oyunlar onlarda darbe yemiş. (MOBA: lol dota hon vs)
*oyunda şuan botların olmadıgını, ve buna aslında kendilerinin sebep olmadıgını söylediler, daha karlı bir oyun çıktıgından -büyük ihtimal- serverları işgal etmeyi bırakmışlar.
*nitekim botların çıkışıyla oyuncu sayısındaki azalış aynı zamana denk geldiginden sevinmekle-üzülmekle arasında bi karar saglanamamış.
*kervan sisteminin başarısızlık oldugunun farkındalar (epic fail terimi kullanıldı), ve degiştirmek üzerine projelerinin oldugunu belirtildi.
*özellikle belirli bir dönemden sonra yapılan degişiklikler (avatarların süreli olması vs.) şirket ortaklarının ürünü oldugu belirtildi. malum her büyüyen şirket gibi joymaxda piyasada tek kalamadı ve şirkete avrupa kökenli ortaklar alındı. dolayısıyla iş "kullanıcı dostu" olmaktan çıkıp "iş" oluverdi.
*oyuna çeşitli eklemeler yapılıp günümüz mmolarına ayak uydurmaya çalışıyor(muş). buna örnek olarak title sistemi ve oyundaki dungeon sayısının arttırılması veriliyor.

son olarak 2015 yılına kadar iSRO ya destek verilecegi söylendi. şimdi burda 2015e kadar garanti olarak isroya destek vericez siz rahat rahat oynayın mı demek istendi yoksa, 2015 de olay biter mi denmek istendi, inanın fikrim yok. elimdeki tüm bilgi bu kadar iyi forumlar :coffee:

Takımı
Besiktas
Uzaklarda rakip aramasına gerek yok 4 5aydır açık olan bi private servera bakmaları hatanın kimde olduğunu kendilerine gösterecektir.İstiyolarsa free silk 400% Exp oranı gibi private server düzeni oluştursunlar.Çarlarımı joymaxin çaldığından emin olduğum sürece joymax'in yaptığı hiç bir oyunda bulunmam ,katkı da sağlamam.Diyeceksiniz sen gelsen ne gelmesen ne ? Benim gibi 100+ kişi bunun farkına varsın o zaman anlaşılır benim gelip gelmemem :D

Kendileri hakettiler, ne kadar ağlasalar boş.Silkroada artık herkesin bir ön yargısı var.Silkroad 2 çıkarsa oynayabilirim.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj ForEverTurk rumuzlu uyeden alinti yapildi
ForEverTurk demiş ki:
Uzaklarda rakip aramasına gerek yok 4 5aydır açık olan bi private servera bakmaları hatanın kimde olduğunu kendilerine gösterecektir.İstiyolarsa free silk 400% Exp oranı gibi private server düzeni oluştursunlar.Çarlarımı joymaxin çaldığından emin olduğum sürece joymax'in yaptığı hiç bir oyunda bulunmam ,katkı da sağlamam.Diyeceksiniz sen gelsen ne gelmesen ne ? Benim gibi 100+ kişi bunun farkına varsın o zaman anlaşılır benim gelip gelmemem :D
Charlwrinizi hala joymaxin mi caldigini dusunuyorsunuz?ilginc.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Triptonic rumuzlu uyeden alinti yapildi
Triptonic demiş ki:
ForEverTurk demiş ki:

Ben zamanında 8li parti çarı kastım.Bu çarların 4ü +12Legend setli silahlı diğer 4ü normal parti çarı olduğu için normal magic rare set karısık itemliydi.Çalınan çarlarım 4ü de sağlam olan çarlardı.Tamam buraya kadar normal herşey çalınan çarların 2sinde motp koruması vardı.Telefonuma kod gelmeden profesyonel bi hackerın bile çarıma girmesi :roll:
Eğer ki böyle bişeyi joymax harici bir kimse yaptıysa alsın itemleri helali hoş olsun alkis:

ForEverTurk demiş ki:
Bu mesaj Triptonic rumuzlu uyeden alinti yapildi
Triptonic demiş ki:
ForEverTurk demiş ki:

Ben zamanında 8li parti çarı kastım.Bu çarların 4ü +12Legend setli silahlı diğer 4ü normal parti çarı olduğu için normal magic rare set karısık itemliydi.Çalınan çarlarım 4ü de sağlam olan çarlardı.Tamam buraya kadar normal herşey çalınan çarların 2sinde motp koruması vardı.Telefonuma kod gelmeden profesyonel bi hackerın bile çarıma girmesi :roll:
Eğer ki böyle bişeyi joymax harici bir kimse yaptıysa alsın itemleri helali hoş olsun alkis:
Ne kadar inanırsın bana bilmiyorum. Geçen gün telefonuma işbankasından mesaj geldi. Hesabımdan, internet üzerinden, 89 lira para çekildiğini, eğer işlemi ben yapmadıysam arayıp iptal ettirmem gerektirdiğini söylediler. McAffee çekmiş gözüküyor. Aradım bankayı, kartın sahibi benim, ne yapılan ödemelerde, ne bekleyen ödemelerde, ne de eski ödemelerde gözüküyor bu işlem. Ama yapılmış, param gitmiş. Nasıl olduğunu bilmiyorum. Biraz araştırayım dedim internette, birinin başına tıpa tıp aynı olay gelmiş, hatta herifle dalga geçmişler, usta bir hacker tarafından hacklenmişsiniz, hem siz hem bankanız diye.

Kusura bakma ama bunun olma ihtimali bile Joymax'in senin charını çalma ihtimalinden çoktur.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile[/quote]
Eğer ki böyle bişeyi joymax harici bir kimse yaptıysa alsın itemleri helali hoş olsun alkis:[/quote]

Sanmıyorum çalacağını neden çalsın ki adamlar zaten player sıkıntısı çekiyor.
Fakat bu 2015 mevzusu ilginç ama her oyunun bi sonu var şu nacizane hayatın bile :)

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile[/quote]
Eğer ki böyle bişeyi joymax harici bir kimse yaptıysa alsın itemleri helali hoş olsun alkis:[/quote]

Sanmıyorum çalacağını neden çalsın ki adamlar zaten player sıkıntısı çekiyor.
Fakat bu 2015 mevzusu ilginç ama her oyunun bi sonu var şu nacizane hayatın bile :)

Yukarı Alt