saat 11den beri oyuna girmeyi deniyorum.Elinsaf yani... saat 3 oldu haala girmiyor..serverın %90ı goldbot..varmı böyle birşey ? kör mü bu gm ler de banlamıyorlar? arkadaş olmaz olsun böyle oyun.. bana cabal ın yolları gözüktü yavaş yavaş.. oyunda yapacağım tek bir iş kaldı..onuda yapıp bırakacağım..AZCİEL olacak adi hi gaia. yazdığı gibi globalden söveceğim..

Takımı
Galatasaray
gm yazınca gm serverda olmaz ki onlar otomatiktir :wink1:

ben alışmadım.hafta sonumu ,saatlerce oyuna girecek diye gözlerimi çürütmenin anlamı ne? şimdi gelip pre al o zaman demeyin. hizmet görmediğim bir şirkete para kazandırmak bence aptallıktır. Azciel oyuna girdiğinde güya botları banlıyorum edası ile,party matching deki 'ong taxi' BOT' bot yazısı gördüğünü banlıyor.serverı gezdiği yok birşey yaptığı yok.serverın yarısından çoğu botken online oyun oynamanın geyiği neki? COD MP oynarım daha çok zevk alırım..

otomatik dediğin şeyi biliyorum.ancak arada sırada AZCİEL oyuna girip milletle konuşuyor.herkes global atıyor.şöyle böyle.uyarılarda bulunuyor.otomatik yazıların ne olduğunu biliyorum.. bahsettiğim şey gm nin girip konuştuğu zamanlar.

yaklaşık 4 senedir oynuyorum. yeni başlamadım,bu botlar yüzünden zaman zaman bıraktım oyunu. 3 ay önce arkadaşımın oyuna tek atıyor uyarısı ile tekrar başladım.

ayrıca da sabretmenin anlamı ne? GM nin görevlerinden birisi illegal program kullanları banlamaktır.. adamlar bilerek banlamıyor millet premium alsın diye..

bug reportstan gönderdim. resmi forumada konular açılıyor.hiç bir personelin tınladığı yok.. oyuna şuanda girebilmek mucize gibi birşey.3502 den düşmüyor..

ee seni bu oyunda zorlamı tutuyorlar ?? madem bu kadar dertlısın oynama..

sen çok memnunsan ne diyim. her gün oyuna girmek için 5 saat denemek deliliktir sonuçta oyuna zevk almak için giriyorsun,sinir olmaya değil. insanları sömürmek için elinden geleni ardına koymayan bir şirkete premium alıp para kazandırmakta deliliktir.. bu oyun hiç bir zaman eskisi gibi olmayacak.zaten oyuna girsen ne ki? oyundaki eski zevkmi var..

"her gün oyuna girmek için 5 saat denemek deliliktir sonuçta oyuna zevk almak için giriyorsun,sinir olmaya değil."

Anlasılan o ki sende zevk alamıyorsun,bırak gitsin neden ugrasıyorsun ?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
kronos24 demiş ki:
"her gün oyuna girmek için 5 saat denemek deliliktir sonuçta oyuna zevk almak için giriyorsun,sinir olmaya değil."

Anlasılan o ki sende zevk alamıyorsun,bırak gitsin neden ugrasıyorsun ?
XpressDie demiş ki:
oyunda yapacağım tek bir iş kaldı..onuda yapıp bırakacağım
:roll:

-yani kimse kusurabakmasın.2-3 ay önceyi hatırlayın.serverlar bomboştu,gold bot yoktu,demekki joymax istedimi goldbotlara dur diyebiliyor,legend5e kadar botlar adam gibi giremedi oyuna,sonra ne oldu legend 5ten sonra?serverın yarısından çoğu goldbot,online oyunun mantığı ne kaldı? npc gibi heryerde allahın cezası goldbotlar dolaşıyor,3-4 öncesini hatırlarsanız oyunun,aradaki aldığınız zevki kıyaslarsanız, dev bir uçurum olduğunu anlarsınız,ki zaten çoğunuz anlamışsınızdır.bu oyunun ne yazkki sadece hırs olduğunu herkes biliyor artık.2 pvpde yenilince globalden ana avrat sövmeler,tebrik etme falan yok. oyunun iyice cıvığı çıktı.

XpressDie demiş ki:
-yani kimse kusurabakmasın.2-3 ay önceyi hatırlayın.serverlar bomboştu,gold bot yoktu,demekki joymax istedimi goldbotlara dur diyebiliyor,legend5e kadar botlar adam gibi giremedi oyuna,sonra ne oldu legend 5ten sonra?serverın yarısından çoğu goldbot,online oyunun mantığı ne kaldı? npc gibi heryerde allahın cezası goldbotlar dolaşıyor,3-4 öncesini hatırlarsanız oyunun,aradaki aldığınız zevki kıyaslarsanız, dev bir uçurum olduğunu anlarsınız,ki zaten çoğunuz anlamışsınızdır.bu oyunun ne yazkki sadece hırs olduğunu herkes biliyor artık.2 pvpde yenilince globalden ana avrat sövmeler,tebrik etme falan yok. oyunun iyice cıvığı çıktı.
Bundan 7-8 ay öncede bende aynı senin gibi feryatlar yakıyordum..Ama malesef hiç bir işe yaramadı.İnsanlar beyenmiyorsan oynama,zorla oynatanmı var diyorlardı.Belki doğru belkide yanlış diyorlardı ama şu bir gerçekti.Benim tek zoruma giden; benim silk cart curt almama rağmen gold botlarının ne silksiz nede presiz 7/24 oyunda beleşçiler gibi kasması zoruma gidiyordu.Resmen bizle alay ediyordu GM ! pre alacaksınız yoksa giremessin bu oyuna diyorlardı.Şimdi bi baktımda karakorama 1 lvl lik 100 lerce char sırf serverları doldurmak için girmiş efedersiniz mal mal bekliyorlar.Biz de pre basarak zorla giriyoruz server'a lag da cabası...Nerde bu oyunda adalet..Ben göremiyorum adalet falan zaten 80lvl den sonra bozultu tüm dengeler ve hala öyle devam ediyor. en güzeli pay2play olsun en azından verdiğimiz para bişeye deysin.Artık bu oyunu silk almadan oynamayan aylık en az 50-60 TL harcamayan yok ! yapsınlar paralıda kurtulalım...Ne gold bot kalsın nede reklam spamları..Hakkımızla oynayalım,PARAMIZIN KARŞILIĞINI EĞLENCE İLE ALALIM..

joymax yapmaz hacı işte onu,oyun paralı olursa çok süper çok kaliteli olur da..işte o biraz zor,yapmazlar öyle birşey,

aslında tüm türkler toplansa 1 hafta oyuna girmese gm ler türklerin istedigini seve seve yapar türklerden çok iyi para kazanıyor !! benim kaç çarımı banladı son çarım kaldı onuda banlasda bıraksam oyunu

XpressDie demiş ki:
sen çok memnunsan ne diyim. her gün oyuna girmek için 5 saat denemek deliliktir sonuçta oyuna zevk almak için giriyorsun,sinir olmaya değil. insanları sömürmek için elinden geleni ardına koymayan bir şirkete premium alıp para kazandırmakta deliliktir.. bu oyun hiç bir zaman eskisi gibi olmayacak.zaten oyuna girsen ne ki? oyundaki eski zevkmi var..
tamam olabilir ama çarına hep tek attıgını düşünsene... hiç ugrasmadan girdin? ne zevki kaldı
isteyen bıraksın joymaxın elinde bir kanıt yok onların bot olduguna dair adamlar ne yapsın? statue of justice koydular baskada bişiy yapamazlar zaten

Yukarı Alt