cs yide fun sw lere girip oynamıcaksın en basitinden irc gir oyna mac at olmadı gg sw lerine gir çok kefiyli her bakımdan :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
hiphopmania demiş ki:
cikartiyor degil cikariyor olucak..turkcemizi duzgun kullanalim lutfen :D

haydi hayirlisi..
hayirlisi değil, hayırlısı olacak. :wink1:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
hiphopmania demiş ki:
cikartiyor degil cikariyor olucak..turkcemizi duzgun kullanalim lutfen :D

haydi hayirlisi..
Bi çıkar-mak eylemi var bir de onun yaptığı anlamına gelen çıkar-t-mak eylemi var. 7. sınıf konusu bunlar. Ha tabi daha o yaşlarda bile değilseniz bilemem.

knight online warrock çıkardı bunlarda bunu çıkartıyor :) silkroad yeterince para kazandırmıyor herhalde :)

Arkadaşlar summer6: ben bu fps oyununu ijji üzerinden oynuyorum ve çok güzel bir fps oyunudur.Silkroad gibi bağımlılık yapıcak bir oyun. Arkadaşlar,bu oyun WarrocK ve Counter tarzı internet üzerinden oynanan bir oyun,oyunda lvl yerine rütbe sistemi var,counter strike,ile karşılaştırılamaz bile ve warrock,dan çok daha fazla ayrıntı var, silah olsun mekan,lar olsun.Oyuna başladığımızda,sas,delta force v.s.v.s. yaklaşık 8.9 tane savaşçı saceneğimiz var istersek 1 tane istersek hepsinden alabiliyoruz,başlangı,ta bize 60k.veriyor vede bu para ile aldığımız silah,lar süre sınırlı değil ,sadece repair için extra para ödüyoruz, adamımıza kar maskesi,mifer,çelik yelek gibi bir takım item,leri extra,dan satın alıp gücünüze güç ve karizma yapabilirsiniz , tabi bu extra itemler süre sınırlı, warrock gibi ping yüzünden oyuna girememe olayı yok,zaten 256 net,ile laq yok denecek kadar az(yok desem yeri),oyunda birçok türk ve birçok türk guild,i mevcut.Eğer warrock ve counter tarzı oyunlardan hoşlanıyorsanız , bu oyunu bırakamazsınız. Soldier Front Bir çok Versiyonu var buda benim oynadığım versiyonudur arkadaşlar. :santa: :santa:
web site: http://sfront.ijji.com/ :lol: :lol:

:byes: :byes:

Soldier Frontu bazılarınız bilmiyo saçma sapan şeyler söylemiş. Ben 2006dan beri oynuyorum Dünyanın en iyi FPS oyunu.

bence yine para tuzagı bı oyun daha gırmeye degmez joymax varsa herkez ıcın var zuaa :)

Yukarı Alt