OsmanGelincik demiş ki:
Olay sudur Arkadaslar Joymax yeni üyeler için Güncelleme Sistemi koydu Yani Goldbotları Önlemek İçin Bir Nevi Koruma Bu Sistem İle Üyeliginizi Aktive Ediceksiniz ama Geri zekalı joymax çalışanları tüm acclere block atmıs yani anlıcanız geri açamazlarsa Roolback gelicek o Zamanda Joymax bunu telif etmek için bişiler yapmak zorunda joymaxa dava açsanız söke söke alırsınız :D
Thx OsmanGelincik :mrgreen:

böle bişi olursa bu oyunu bi daha oynayan şerefsizdir ! (sorry)

Yav bu en ustte bahsedilen roolback filan terimleri acın turkcelestirin kafam durdu ... :D

arkaslar su türklerde alıskanlık olmus su kufurler her yerde yapıyolar forumlarda gercek hayatta muhabbette sohbette nasıl olcak bu bole ya oyundada herkes biribirine kufur edi yo valla varya küfürbaz ülke olcaz !!!!!

Yeter yaw bu ney daha dün pre aldım açılsında girek kasak :wink1: hadi joymax az hızlı al arkadaşların dediği gibi dava açarım heee çarın presi gidiyor ^^ :) herkese kolay gelsin bye ßye

arkadasım senın dedıgıne gore butun carlar ban boyle bırsey yok bır sorun var ama ne oldugunu tam bılmıyorum sen bu bılgıyı nerden aldın bılmıyorum ama yanlıs almıssın ban olsaydı bende ve dıger arkadaslarımda oyuna gıremezdı ama bız oyundayız sro herkezı banlarken bıze ayrımmı yapıyor yanlıs bılgı vermeyelım gırmek ıcın ID ve PW yazdıktan sonra entere bas 5 dakka bekle mutlaka ımagecode gelıyor ve tek tıkta oyundasın ınanmayan denesın

sanırım oyunun db lerinde sorun var.nerden cıkardın? derseniz eger;
1- 2 yada 3 kere c7 hatası verse bile dc vermiyor.
2- oyunda tüm npc lerden evente kayıt olabiliyosun.
ben böyle düsünüyorum aksama kadar düzeltirler ama :thumbsup:

cenk34 demiş ki:
Yav bu en ustte bahsedilen roolback filan terimleri acın turkcelestirin kafam durdu ... :D
Yani arkadaşım oyunu baya bi geri alacaklar yada herşeyi silecekler ama büyük ihtimal yeni gelen 1.163 geri alınır

Yukarı Alt