Evet Resmen Turnuvadayım.. Herkeze Başarılar Dilerim Tekrar Burdan Not Geçmek İstiyorum.. Bard Çarımla Bir İddia'm Yok Ancak Keyfi Yapacağım :) maksat Deneyim Tanışmak Olsun...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ZuzZu demiş ki:
Evet Resmen Turnuvadayım.. Herkeze Başarılar Dilerim Tekrar Burdan Not Geçmek İstiyorum.. Bard Çarımla Bir İddia'm Yok Ancak Keyfi Yapacağım :) maksat Deneyim Tanışmak Olsun...

başarılar bolca fotoğraf çekilip sitemize öyle gelin :muck:

ZuzZu demiş ki:
0 dan char yapılancırcan paşam makara:

kendi charınla katılmıyorsun

yarışma nasıl olacak pwp lerde char mı yapılandırılcak yoksa herkes kendi charıylamı

Yha çok acele ettim ve Hera dakimi charımı Venicede yazmışım bir şey olmaz umarım kayıt kabul edilmiş gerciden onlar vericek char sorun olmaz makara:

%100 gidiyorum keşke kadıköçydeki adeks olsaydı ama napalım orayada gidicez artık takvim bardak silkler benim gerisinde gözüm yok :D

Arkadaşlar OyunGuru yetkilileri etkinlik hakkında bilgilerin Etkinlik günü açıklanacağını belirtti.

gm kardeşim benim elimde öle iyi denilcek bi char yok sroyu bırakmış gibiyim eğer kendi charlarımız la kapışacaksak boşa gelmiyim diyorum ama gngwc gibi olursa gelicem bi yardım etsen bu konuda

Yukarı Alt