Bildiğiniz üzere son günlerin modası "güvenlik kodunu kendi yazıp girin bot"lar. Ve yine son günlerde dikkatı çeken Joymax'ın durduk yere tüm serverlere dc yedittirmesi. Sizde herşey ortada değil mi? Otomatik girişi olmayan botlar tekrar giremeyecek ama olanlar girecek.Yani Joymax apaçık şu bot bizimdir demeye getiriyor. Sizlerin görüşü nedir? Joymax ne yapmaya çalışıyor?

Tespitin güzel.Ancak olaya birde şurdan bak joymax öyle bir şey ima etmeye çalışsa diğer botları kullanan oyuncuları banlayarakta konumunu belli edebilirdi...

Bir anda heryeri bandan geçirmesi büyük oyuncu kitlesi kaybına olabilir. Joymaxta banla sonra aç taktiği ve dc yedittir oto bağlan olanlar girsin yöntemiyle açıkca şu bot benim diyor. Bence büyük ihtimal böyle. Göz dağısı veriyor.

Tam bilemiyorum ama sanırsam Sbot'ta artık hizmet vermeyeceklerini söylemiş.Eğer böyle bir şey varsa herşey apaçık ortada. Joymax artık ilişkilerini kesti ve kendi botunu üretti. Bu kendi kendine güvenlik kodunu yazıp giren bot hangisi? :D Bari ona geçelim.

İyide artık 3 büyük botun hepsinde auto login var.Alaksı yok bence.
Ama mesela kasma süreleri uzasın.Herkes daha geç 100 Lv FF olsun daha çok pre pet vs. alınsın diye yapıyor olabilirler.

İşte belkide o 3 botu destekliyor. Örneğin; Sbot artık tarihe karıştı. Bence Joymax'ın izni olmadan hiç bir bot güvenlik kodunu otomatik yazamaz. Joymax'ın parmağı var bu işte.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Doğru katılıyorum iyice joymax işin içine ..... zaten giderekte batıyor bakalım işin sonu ne olcak bunu zaman göstercek

Az önce yine bütün serverleri resetledi Gaymax. İnsan gibi çık deki şu bot benim, şu site benim, şu charlar benim. Bizde ona göre alışveriş yapalım. Neden korkuyorsun? Kaybedeceğini zaten kaybetmişsin bari adam gibi botuyla oynayanlar kalsın.

SuperNaturaL demiş ki:
Tespitin güzel.Ancak olaya birde şurdan bak joymax öyle bir şey ima etmeye çalışsa diğer botları kullanan oyuncuları banlayarakta konumunu belli edebilirdi...
hahhaa güldürme beni ben posedıon serveerınde oynuorum ve sadece maongların olduğu bölgedeki goldbot sayısı 80-90 kendımızı kandırmayalım posedıon serverınde bugun banlanan kısı sayısı 46 :think: sence gmler diğer adamları görmüyormu görüyor sence nıye onlarını banlamıyorlar derim noktayıda koyarım.

iyide bu serwera reset olayı yeni bişey değil
bazen kesiliyor. bazen haftada 1 oluyor. bazen günde 3-4 kere
1-2 yıldır var :D
ama auto giriş ne kadardır varki

Yukarı Alt