silkroadlife

Bilgiliyim
Bana göre gelmiştir..
yaptıkları tek şey para kazanma yolları... İŞİNE GELİYORSA OYNARSIN demek gibi bir tavır içerisindeler..

eskiden townlarda bu kadar gold satışı olmazdı.. globalden site adresi falan yazarları şimdi onların mesajlarından kimse birbiri ile konuşamıyor ve joymax buna tepki vermiyor. vermiyorsa sebebi şu olabilir onlardan joymax ında karı var.. karı olmasa o mesajlara müseade etmez eskiden olduğu gibi globalle yapmalarına izin verip silk satabilirdi.. oysa durum öyle değil.. adamlar her town ele geçirmiş durumda...

eskiden ara sıra gm ler mesajlar atarlardı.. bu ara sanırım oyuna bile girmiyorlar...

goldbotlar jangan caveye kadar geldiler ve kasacak yer nerdeyse kalmadı.. premium yoksa oyuna girmesi mucize..sabahtan akşama kadar denedigimi hatırlıyorum

event yaptılar herkeze vigor veya başka önemsiz şeyler veriyolar (bi ara dres veriyolardı ama şimdi tık yok)

benim kanaatim oyun tamamıyle her ne kadar sonsuza kadar bedava olsa da günden güne paralı hale geldi...İmage Code yüzünden parası olan pre alıyo parası olmayan oyunu bırakıyo joymax parası olmayan arkadaşları hiç düşünüyormu hadi diyelim parası olmayan arkadaş pre aldın bu pre ninde zamanı var 1 ay Sürüyo pre bitti bi daha alıyosunuz böle böle beleş oyuna para yatırıyorsunuz

Bu şekilde fazla uzamayacak ve yakında patlayacaktır...
YADA BU ŞEKİLDE OYNAMAYI KABULLENİP FAZLA SESİNİZİ ÇIKARMAYAN... KADERİNİZE RAZI OLUR

Sizlerinde Bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum

Oyuna premiumsuz 19 charla girebilirim bu 1
Adamların gold satışından ne karı olmasını bekliyorsun bu 2
Gold bot işini abartma JG Cave'de ne zaman gold bot olmuş bu 3
Adamlar bu işten ekmeklerini yiyorlar ve yetiştikleri çevre , kültür , ahlaki değerlerin bizimkilere benzemesini bekleyemeyiz , biz Türklerde gurur onur şeref number one'da yer alırken adamlar sadece ceplerini düşünürler. Ancak bunun için kimseyi suçlayamayız. İstersen oynarsın bu online oyunların temel direğidir. bu da 4 ^^

SnapJR demiş ki:
Adamlar bu işten ekmeklerini yiyorlar ve yetiştikleri çevre , kültür , ahlaki değerlerin bizimkilere benzemesini bekleyemeyiz , biz Türklerde gurur onur şeref number one'da yer alırken adamlar sadece ceplerini düşünürler. Ancak bunun için kimseyi suçlayamayız. İstersen oynarsın bu online oyunların temel direğidir. bu da 4 ^^
katılmıyorum

Adamların Amacı Gelişmek Tabiki gelişirken bişiler yapıcaklar gmler mesaj atardı diyorsun ancak onu bile server kendisi otamatik atıyor. SnapJR ye yüzde yüz katılıyorum parası olmayan oynamaz wow gibi olucak yakında gayette güzel olucak :)

silkroadlife

Bilgiliyim
başka yokmu açtıgım konu ile yorum yazacak hepinizin yorumlarını ögrenmek istiyorum

OsmanGelincik demiş ki:
Adamların Amacı Gelişmek Tabiki gelişirken bişiler yapıcaklar gmler mesaj atardı diyorsun ancak onu bile server kendisi otamatik atıyor. SnapJR ye yüzde yüz katılıyorum parası olmayan oynamaz wow gibi olucak yakında gayette güzel olucak :)
Bende Ekmeğimin Yarısını Oyundan Çıkarıorum..
Wow Gibi Olursa Bende Batarım :P
Ps:İşlerde Tam Yoluna Girmişti :think:

adam parasını kazanıyor mu? kazanıyor. binlerce oyuncusu var mı? var. senin oyundan sıkılman, oyuna girememen, oyunda değişik eventlar istemen onları ilgilendiriyor mu? hayır. onlara göre bir sorun var mı? yok.

ps: tavsiyem bırakın silkroad'u. ben amacından bu kadar sapan bir oyun daha görmedim. oyunun amacı kervandır, hunterlıktır, thiefliktir. ama bugün bunu yapabilen var mı? daha doğrusu şöyle diyeyim: serverlerin zaten yarısı goldbot, kalan kısmınında yarısı bot kullanırken, siz bu aktiviteleri kiminle, nasıl yapacaksınız?

ben değişik online oyunlarda arıyorum macerayı. nitekim buldum da :curtain: şöyle bir durun, silkroad' dan bir kopun ve etrafınıza bakın. yahu en basitinden foruma bakın. warrior epic, karahan online...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Para'nın sihiri sadece silkroad'ta işlemiyor ki , parası olmayan kişi hayattada ezilir , yaşam koşulları ağırlaşır. Dolayısıyla oyuna para ayıramayacaksan saatlerce girmeyede çalışırsın , yıllarca level atlamayada.

Kemalist demiş ki:
Para'nın sihiri sadece silkroad'ta işlemiyor ki , parası olmayan kişi hayattada ezilir , yaşam koşulları ağırlaşır. Dolayısıyla oyuna para ayıramayacaksan saatlerce girmeyede çalışırsın , yıllarca level atlamayada.
+Josephine...

Ama ne olursa olsun eğer bunun sadece bir "oyun" olduğunun ve hayatın karmaşıklığından kaçmak için kullandığımız bir kaçamak olduğunun bilincinde olursan hiç bir problemin olmaz...

Atardamar değil oyun :popcorn:

Misproject

Buralıyım
SnapJR demiş ki:
Baştaki hariç hepsine katılıyorum.
Adamın amacı seni 100 lvl yapıp seni mutlu etmek deil ki, adamın amacı bu işten en fazla parayı kazanmak. :beer:

Yukarı Alt