Caykovsky

Kara
Takımı
Galatasaray
Arkadaşlar ilk olarak lütfen kusuruma bakmayın, eğer bu soru daha önce sorulduysa, tekrardan konu açtığım için özürdilerim..

Yaşadığım soruna gelince... JOYMAX tarafından uzun yıllar önce oynadığım Silkroad hesabıma giriş yapamıyorum. Geçen hafta aklıma geldi ve tekrar oyuna girip biraz takılmak istedim ve her girmeye çalıştığımda benden her seferinde E-Posta doğrulama istiyor ve bunu yapmama rağmen beni her defasında JOYMAX boş anasayfasına atıyor. Giriş bilgilerini giriyorum, doğrulama E-Postası ekranı geliyor, doğrulama gönder butonuna basıyorum, sonra onayla diye bir buton çıkıyor ona basıyorum ve JOYMAX'in boş anasayfasındayım. Yada E-postama gelen linke tıklıyorum onayla butonuna basmadan önce yine boş anasayfadayım. Yani ne yaparsam yapayım beni her seferinde boş anasayfaya atıyor. Çok eski olmayan başka bir hesabımla Destek kısmına yazı yazdım, bana dedikleri.. ''Bu normal, tekrar deneyin'' falan oldu. Benden karakter adını ve bağlı olduğum sunucu ismini istedi ama bunları hatırlamam çok zor ve siz daha iyi bilirsiniz ki, Silkroad sürekli sunucu birleştirip duruyor bir de uzun yıllar oyuna hiç bakmayınca ister istemez bu iki bilgiyi unuttum, bu sorunla daha önce karşılaşan oldu mu yada sorunun çözümünü bilen arkadaşlarımız var mı? Ya da bu sorunla ilgili konu daha önce açıldıysa bana link atabilirseniz çok sevinirim gerçekten. Şimdiden teşekkür ederim ve tekrardan kusuruma bakmayın lütfen.. İyi forumlar.

Dosyalar

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Merhabalar, geçtiğimiz Ağustos ayında bu konuyla ilgili bir duyuru paylaşmışlardı ve bu sistemin yakında başlayacağından bahsediyorlardı, başlatmışlar demek ki artık.

Duyuru:

Siz e-postanıza gelen onaylama mesajına da ulaşabiliyorsunuz ama onaylama sistemi çalışmıyor anladığım kadarıyla. Tarayıcı değiştirip farklı cihazlardan (mobil olabilir) vs. onay bağlantısına tıklamayı deneyebilirsiniz. Bunun haricinde de Joymax'e (Wemade Max) ticket atmaktan başka çare gelmiyor aklıma. Umarım sorununuz çözülür... pray:

Caykovsky

Kara
Takımı
Galatasaray
Merhabalar, geçtiğimiz Ağustos ayında bu konuyla ilgili bir duyuru paylaşmışlardı ve bu sistemin yakında başlayacağından bahsediyorlardı, başlatmışlar demek ki artık.

Duyuru:

Siz e-postanıza gelen onaylama mesajına da ulaşabiliyorsunuz ama onaylama sistemi çalışmıyor anladığım kadarıyla. Tarayıcı değiştirip farklı cihazlardan (mobil olabilir) vs. onay bağlantısına tıklamayı deneyebilirsiniz. Bunun haricinde de Joymax'e (Wemade Max) ticket atmaktan başka çare gelmiyor aklıma. Umarım sorununuz çözülür... pray:

Doğru anlamışsınız, doğrulama sistemi çalışmıyor. Dediğiniz farklı tarayıcı ve cihazları deneyeceğim. Duruma göre haber edeceğim ve 2'nci ticket'ı attım bakalım ne olacak, beklemedeyim. Yine de teşekkür ederim. :)

Caykovsky

Kara
Takımı
Galatasaray

Duyuru:

Şimdi denedim mobil cihazdan ve farklı tarayıcılardan ama maalesef aynı sorun onlarda da devam etmekte. Dediğiniz gibi ticket atmaktan ve cevap beklemekten başka çarem yok sanırım.
Bu arada Copyright isimli arkadaş özelden '' Size yardımcı olabilirim'' diye mesaj yazmış. Bir çözümü var ise buraya yazmasını istedim bakalım geri dönüş yapacak mı :?:

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Şimdi denedim mobil cihazdan ve farklı tarayıcılardan ama maalesef aynı sorun onlarda da devam etmekte. Dediğiniz gibi ticket atmaktan ve cevap beklemekten başka çarem yok sanırım.
Bu arada Copyright isimli arkadaş özelden '' Size yardımcı olabilirim'' diye mesaj yazmış. Bir çözümü var ise buraya yazmasını istedim bakalım geri dönüş yapacak mı :?:
Bu arada kimseyle hesap bilgilerinizi vs. paylaşmayın, ben uyarımı yapayım :)

Evet yardımcı olabilirim mail adresinize dikkatli bakıniz mail adresinize onaylama mail i gönderiyorlar aktif etme dediği ise bayadir id pw üzerinden giriş yapılmadığı için pasif duruma düşmüş

Yukarı Alt