durum düzelene kadar şifre değitrmeyin
bu olan şimdi değil
1-2 haftadır var
şifre değiştiren biçük kişi soyuldum dedi
tabi hepsi değil

Titus Pullo demiş ki:
Aha size bir bulgu daha Okana baba şunuda eklermisin Tam olarak nedir ne diyor anlamadım ing kısmında :think:

error.jpg
sanki joymax a sitenin acıklarını göstermis,düzeltin bunları demis gibi duruyor.ben öyle anladım :think: :mrgreen:

Net_Warrior demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:
Aha size bir bulgu daha Okana baba şunuda eklermisin Tam olarak nedir ne diyor anlamadım ing kısmında :think:

error.jpg
sanki joymax a sitenin acıklarını göstermis,düzeltin bunları demis gibi duruyor.ben öyle anladım :think: :mrgreen:
aynen katılıyorum
bence charlarınızın şifrelerini değiştirmeyin yoksa charlarınız gidior. he tabi şöyle bişey de var adam hacklediyse veritabanına da ulaşabilme ihtimali var işte onu yaparsalar oyunun bittiği andır. bence önlem için şifrelerinizi değiştirmeyin

Takımı
Fenerbahce
arkadaşlar bunun olması imkansız saçmalamayın bi kere o güvenlik açığını bulamaz bulduysa bile veritabanını çoktan silmiş ve bizde öle köskös oturuo olurduk yapmayın joymaxın hedefleri büyük bu tür saldırılara karşı elbette kendi güvenlik timleri vardır onlar hackersa birde kore deki leri düşünün .

yukardaki resme gelicek olursak normal bi hacker istediği siteye bu şekilde modifiye verebilir + joymax o kadar salak değil database i kaptırıcak kadar çünkü dilleri oyun daha yeni açıldığnda yanmıştı soradan hepsi giderildi ve güvenlik açıkları kapatıldı :)

Heleki bu oyunun dünya üzerinde 11 milyona yakın kullanıcısı varken emin olun daha dikkatli olurlar çünkü milyar dolarlar kazanıyorlar
Bİraz mantıklı düşünelim

NoT: Bu şahsıma ait bi fikirdir + bildiklerime ... Saygılar

1) zati hep demişimdir rev6 jmin sitesi diye kodlardan kaynaklıysa emin olun ki bu şirketin kendi sitesi olduğunun ispatıdır yok değilse rev6 sronun anasayfasını hackliyorsa bizi bile öttürürler ki bunlar zati kendi siteleri ^^

0x33
rev6
bot369
bot258

hepsi joymax'in sitesidir.
Aynen öyle doru sölemişin

Yukarı Alt