Acaba bot kullanan herkese mi aynı cezalar geçerli olucak.Yani düzenli silk yükletenler içinde aynı şeyler geçerlimi.Geçerliyse 90 üstü char'lar hep ceza alıcaklardır... :?

Zaten Kasan Kasmış, Farmını Bitiren Bitirmiş .. Diğerleri Düşünüyor Şimdi Bu İşi ..

bu adamlar oyuncuları yıllarca sömürdü zaten isteseler botları engellerler hiç bize göstermeden illa gösteriş yapcaklar. yani bu kadar para para diye ölen, hertürlü işgüzarlığı yapan bi şirkettir bu joymax o yüzden inanmayın :)

Belki yeni server açacaklardır ve herkesin botla kasıp 1 ay premiumla 90 olmasını değil, botsuz kasıp 2-3 ay premiumla 90 olmalarını sağlamak içindir. Buda yine çıkar meselesi. :roll: :mrgreen:[/quote]

+1967 :thumbsup:

adamların niyeti açık bıt kullananları banlıcaklar sonra gmnin botlarını doldurcaklar servere bi dahaki gm yazısında işte server dolu pre alın falan filan preleride bi kaç haftalığına 10 silk ucuzlatırlar al sana joymax zengin oldu joymax=scammax

judas demiş ki:
berkomu demiş ki:
goldbotları atın diyorsunuz ozaman gold nerden alacaksınız? botturk.comda venusde 1m 0.09kr eğer gbotlar giderse bu miktar 10tl olacak 10tl ye 100m alırken 1m alacağız..
Hayatımda - Sroya başlayalı 1 gold bile almadım. Gold Satılmaması oyunu güzelleştirir.
Oyun 70-80 lvl ken gold satan bir yer yoktu.(İlk başlarda tabi:D)ve herkez trade çeker biz thiefler peşinde koşar hunter olanlar para karşılığı korurdu.İşte böle olduğu zaman oyunun tadını alırdık.gold satışları ne zaman başladı sronun amacı gitti.Sronun amacını biliyorsan anlatmaya gerek yok.Kahrolsun goldbotlar. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
aynen bende almadım ve dediğin gibi gold satılması oyunu amacından saptırdı zaten şu goldbotlar kalksada oyun eskisi gibi olsa bot kullanmamaya rağzıyım(ama şu botla 98 olsam yeter :P)

Bence niyetleri playerlara premium aldırmak.Gold botlar nasıl olsa yine serverda full kasılıyor.
Ama şu yeni roc update de büyük bir ban list olacağını düşünüyorum.Eu geldiğindede böyle olmuştu kısacası büyük updatelerde büyük bir ban list oluyor.(izlediklerime göre)

gold botlar botlamaya devam eder 1. uyarıyı alır bir hafta sonra tekrar botlar.gerekli malzemeleri ana charlarına aktardıkdan sonra tekrar hesap acarlar :wink1:

ben ilk oyuna başladığımda 3 lvl olarak gördüğüm gold bot şimdi 94 lvl olmuş ban man yememiş. onlar sadece bir kaç kurban bulur kafasını koparır yada Sbot kullananları 1 er hafta engeller her bot kullananı banlarsa parayı havadan mı kazanacak kaçınız 90 -100 lvl çarı banlansa baştan oynar :D potansiyel korkutma hareketlerinden bir kaçı silk e teşvik etme operasyonu diyelim yada.

Botların hepsi banlansa yeniden açar diyorsunuz ama üyelik açma daha zorlaşsa mesala 1snde üyelik verilmese belli fiyatı olsa :)

JusT4FuN demiş ki:
Botların hepsi banlansa yeniden açar diyorsunuz ama üyelik açma daha zorlaşsa mesala 1snde üyelik verilmese belli fiyatı olsa :)
Joymax hepsine kendi bulduğu kılıfı yerleştirir

Yukarı Alt