"Jo'ya gösterilen tepki az bile!"
Antalyaspor'un golcü futbolcusu Necati Ateş, Galatasaray taraftarının Diyarbakırspor maçındaki protestosuyla ilgili açıklamalar yaptı.

Radyo Spor'da Özgür Sancar'a konuşan Necati, “Yöneticiler; kaptanımız, her şeyimiz dedikleri Arda’ya, protesto olunca neden sahip çıkmadılar. Jo’ya gösterilen tepki az bile kalıyor. İnsanlar tükürdüklerini yalamak istemiyorlar; ancak Jo’nun yerine Necati olsaydı ne kazanırdık diye iyice düşünsünler. Ben Jo’nun yaptıklarını mı yaptım ki beni gönderdiler” dedi.
Arda'nın düzgün bir yapıda olduğunu vurgulayan golcü oyuncu şöyle devam etti: "Arda, o kadar düzgün bir çocuk ki, içinden gelerek her şeyi yapıyor. Maalesef bu insanlar bunu kullandılar. Daha önce, "Arda; takımımızın kaptanı, her şeyi" diyen insanlar, protestolar olunca piyasaya çıkmadılar. Arda’yı kollamıyorlar. Bunlar kulüp yöneticileri. Arda’nın her şeyiyle biz ilgileneceğiz, transfer görüşmelerini de biz yapacağız diyorsanız Arda’ya, şu anda sahip çıkmanız gerekiyor. Ardalar kolay kolay yetişmiyor; onu kaybetmemeleri gerekiyor.

"JO’YA GÖSTERİLEN TEPKİ AZ BİLE"

Galatasaray'da gece alemleriyle gündeme gelen Jo'yu sert bir dille eleştiren Necati Ateş, "Jo için yapılanlar hafif bile kalıyor. Takım arkadaşları bir mücadeleyi verirken ya da bir mağlubiyete üzülürken, onun saha dışında böylesine kabul edilemeyecek davranışlarda bulunması hiç hoş değil." şeklinde konuştu.

"BEN JO’NUN YAPTIKLARINI MI YAPTIM Kİ, BENİ GÖNDERDİLER"

Galatasaray'dan gönderilişinin haksız olduğunu yineleyen Necati Ateş, "Artık Galatasaray’da olsaydım, takımı kurtarırdım diye hiç düşünmüyorum. Bunu, beni gönderenler düşünsünler. Bana kucak açanlarla hayatımı devam ettiriyorum. Şimdi beni gönderenler, Jo’nun yerine Necati olsaydı, ne kazanırdık diye iyice düşünsünler." dedi.
Yöneticilere sert mesajlar gönderen Necati, "İnsanlar bazen tükürdüklerini yalayamıyorlar maalesef; ama kulüp yöneticiliği kulübü gerektiği gibi yönetmek, insanları kazanmak demektir. Biz Jo’nun yaptıklarını mı yaptık da bizi gönderdiler veya başkasının yaptıklarını mı yaptık. Kazanmak için bir karar verirsen yöneticilik yaparsın. Benim gönderilmemin doğru olmadığı bugün daha net ortaya çıktı." şeklinde sözlerini bitirdi.​

Kuyruk acısı hala devam ediyor Necati'nin demek ki :P

Yukarı Alt