Rusya/(D)İngiltere/Fransa takılıyoruz işte.. xD
Dün Beyaz Show'da izleyici hatunların ağızlarının suyunu akıtan, tercümanın bile yavşayıp '' ayy çook şekaaeerr '' dediği,dünyanın belki de en tanınmış dizi oyuncusu olan Josh Holloway'in eşi bu arkadaşlar..
Güzellik tamam göreceli kavram da ,, ulan dünyada bu kızdan binlerce kat güzel milyonlarca kız var, nerden denk gelmiş böylesi.
Bence hiç yakışmıyorlar.

josh_holloway.jpg

josh_holloway.jpg

belki fabrikatör kızı falandır bu caş zügürtken açlıktan ağzı kokarken evlenmislerdir hatta lostada kızın babası sokmuştur delikanlıyı şimdide eşi ayrılmak istemiodur tazminat fazladır ?!!!!!!...

Adamda belki Japon asıllılara asılma merakı vardır. Ben kadının bakımlı halinide gördüm hiç fena değil. Zaten dünyalar güzeli deyipte ağzımızın suyu akarak baktığımız ünlülerin bakımsız halleri akıllara zarar değilmi sanki. Belki bizim Sawyer kızın iç güzelliğine kapılmıştır. Hem bırakın yav elin derdi, bizimi gerdi Allah aşkına. Benim kızlar konusundaki dertlerim bana yeter birde Sawyer'imi düşüneyim

valla 1000 tane avril lavigne'im olacagına bir tane sadık yurdum insanı sevdicegim olsun yeter

_AvRiL_ demiş ki:
valla 1000 tane avril lavigne'im olacagına bir tane sadık yurdum insanı sevdicegim olsun yeter
100 tane Avril im olacağına 1 tane Elisha Cuthbert im olsun kafi :D

Yukarı Alt