arkadaşlar hata alıp bana öm atanlar var programı ben yazmadım sadece editledim sitemiz için hatalarınızı toppic altından sorun ÖM iledeğil ben size burdan yardımcı olmaya çalışırım

FeNaCoRe demiş ki:
Tamam C++ kullanmayı biliyosun,Güzel olmuş yinede eline sağlık. İng.den zayıf olanlara çözüm olur :)
C++ ya ne gerek varki reshacker diye bi program var onunla 2 dk lık iş :D :headbang:

Eline Saglık Da bende Boyle Yazıyor:
[08:47:10] Sending login data...
[08:47:15] Couldn't connect due to server traffic.
Denıyormu serverları

karakterı sectıkten sonra client e gec dedıgımde torque kapanıyor ve sro da acılmjıyor ne yapmam gerek yardım edermısnız?

alptekin46 demiş ki:
Denıyormu serverları
bu hatada en iyi kapatıp aç bidaha yaparsa pc ne res et bidaha tekrarlarsa char ında biri varmı diye normal yollarla sro ya girip kontrol et

JohnnyBravo demiş ki:
alptekin46 demiş ki:
Denıyormu serverları
bu hatada en iyi kapatıp aç bidaha yaparsa pc ne res et bidaha tekrarlarsa char ında biri varmı diye normal yollarla sro ya girip kontrol et
Bildiğim kadarıyla bu sırada servera girmeyi denemiyormu ? Ben geçen kullandığımda bir sürü problem çıkıyordu sanırım bişeyler eksikdi bir daha denicem oluşacak sorunları yazıcam.

Program çalışıyor..

PS: ilk sefer yeni açtığım charıma girebildim sonraki sefer eski charıma grmeye çalıştım clienti açtı ve girdi ama soru işareti hatası aldım chaather seçme yerinde 2. kez girmeye çalıştığımda teleport meleport dedi nedir bu eskiden de bu atayı alıyorum?

Bundan bi kaç tane açıp ıd pw yazıp login desek girme şansı o kadar artar mı ? :D

25 dk oldu hala denio deli olcam :D ben kendim girerdim şimdiye :)

murteza demiş ki:
Bundan bi kaç tane açıp ıd pw yazıp login desek girme şansı o kadar artar mı ? :D

sana şöyle açıklıyım sen saniyede 1 kere basarken o saniyede 4 kez basıyo sence hanginiz daha erken girer :?:

JohnnyBravo demiş ki:
murteza demiş ki:

sana şöyle açıklıyım sen saniyede 1 kere basarken o saniyede 4 kez basıyo sence hanginiz daha erken girer :?:

Torque her saniye deniyor, Sen en iyi ihtimal 4 saniyede bir. [azaltınca char gözükmeme sorunu]

Yav kuzum Süper Çalışıyor Tek Sorun Daha dün akşam oyundaydım ve çıkmadan önce 1.ci satırın 3.bölümüne 2 tane return scroll koymama rağmen giremiyorum saat 4'te eve geldim ve saat 11 'e kadar en az 15 kez aldı ve bu hatayı alıyorum yeniden açıyorum olur die ama olmuor sinirlerim alt üst oldu allağın adını andım ne olur şunun sebebini bulun :'(

Yukarı Alt