Henüz bende çözemedim ama birşeyler bulmuş gibiyim. Silkroad'ın oyun sisteminde şu yazıyor job levelini 40 level yaparsan yeni nakliye aracı skilini acabıleceksin,
job levelini 70 yaparsan kaçakçılık yapabileceksin,job levelini 100 yaparsan job için ayrılan bölgeye kıyafet yapıp giyeceksin ben böyle anladım :oldie:

FireWarez in sanırım youtubede bununla ılgılı vıdeosunu ızlemıstım dun gece . Craf Sistemle Socket yapma falan fılan .

cözdüm ben xD blue ve black stonelerle shining stone yapıyorsun craft yerinden o gelen shininh stone ile magic pop cuda bozdurdugun tickete karsılık verdigi itemin adına göre craftan arıyorsun ve stone ile itemini yerlestirip yazan itemi elde ediyorsun itemler yüksek , orta , düşük kalite diye sıralanıyor ...

BuZuL demiş ki:
cözdüm ben xD blue ve black stonelerle shining stone yapıyorsun craft yerinden o gelen shininh stone ile magic pop cuda bozdurdugun tickete karsılık verdigi itemin adına göre craftan arıyorsun ve stone ile itemini yerlestirip yazan itemi elde ediyorsun itemler yüksek , orta , düşük kalite diye sıralanıyor ...
dediğin stoneyi nerden temin ediyorsun ?

Yukarı Alt