Jigsaw

Aileden
Full INT Wizardımız 40 LVL'e kadar skillerini yapılabilecek en iyi seviyede tutarsa kendi LVL normal yaratığa mutlaka tek atar.

Char çok güçlüdür ve savunması çok düşük bir saldırı charırıdr. Party'lerde bir tankerın arkasın kasmaılıdır. Robe giydiği için Phy. Defansı iyice düşüktür ama istiyorsanız ki tavsiye etmem. Warrior masteryi hiç bir skill vermeden uplayarak. Armor giyme ihtimaliniz var. Bu benim fikrim bence 0 gap tek Wizard mastery ile kalın.

-Resim Silinmiş.

İlk serimiz Earth - Cold - Fire - Lightning saldırı güçlerine 4lvlde bir attack bonus verir. Çok önemlidir. İlk önce fire açılmalıdır.

2. serimizde mp kullanımını azaltma gibi passivelerimiz vardır.

Aslında bir Wizard tüm skillerini hep uplamalıdır full SP'li bir wizardın tüm skilleri açık olur lakin Fire trap bence gerekli bir olay değil.

Earth'ün 2. kitabı root çok faydalıdır ilk bu skille saldırmalısınız yaratığın size gelmesini engeller toprağa 10sn kök salmasını sağlar. Bu da nukelemeniz için size süre tanınması demektir.

Pek ayrıntılı bir rehber olmadı çünkü wizardın tüm skilleri önemli yani fazla şunu açın bunu açmayın diye anlatacak bir olay yok.

İyi oyunlar!

Jigsaw

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Jigsaw

Aileden
DampyrE demiş ki:
saol bilgiler için..
senin kendi deneyimlerin mi bunlar?
Evet kendi deneyimim Nibelung diye bir 26 LVL nuker açtım ve skilleri anlamaya çalıştım ve edindiğim bilgilere göre de rehber hazırladım hespi çok gerekli etrafın sarılınca Earth nuke, Karşıda düşük lvl bir kaç yaratık varsa Lightning nuke, Kendi lvlin canlıyı tek de almak istiyorsan ve en yüksek hasarı vermek istiyorsan fire nuke. Ayrıca Fire blow skilli ile staffdan ateş püskürtebiliyorsunuz çok güzel bir skill o da. Böyle yani.

Zaten Açıklamasında Euro Charlar ARasında En Çok Vurandır Yazıyo Lakiin En Az Defansı olandır da yazıo. KEsinlikle tavsiye etmem çünkü herşey damage deildir tek koyuşta giden adama sağlam demem

o zmn mademki tek koyusta giden chara adam demicen niye chinesede spearcı koysunlar ? :mrgreen: dimi ama kardesim :lol: Sahsen 38 lvl oldu staffcı charım 38 lvl bi bowcuya swordcuya spear cıya tek atıyorum.. Str lerede 2 tane atıyorum.Bayaa güzel :?!!! (RacRiaN) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

güzel rehber emeğe saygı wizardın şu defans problemi olmasaydı rehberin çok işime yarardı

_inishmaan_ demiş ki:
arkdaşalr alaksız olacak ama wizardlarda filan nasıl bota koyacaksın paso yatar
3 lvl altındaki yaratıklarda bot oluyor ama ben wizardımı kullanmıyorum 30 lvlde bıraktım şu pot meselesi canımı sıktı

Jigsaw

Aileden
Wizard kendinden zayıf (Giant ~ Champ ihtimaline karşı) ve saldırgan olmayan yaratıklarda kasmalıdır.

stoopme demiş ki:
o zmn mademki tek koyusta giden chara adam demicen niye chinesede spearcı koysunlar ? :mrgreen: dimi ama kardesim :lol: Sahsen 38 lvl oldu staffcı charım 38 lvl bi bowcuya swordcuya spear cıya tek atıyorum.. Str lerede 2 tane atıyorum.Bayaa güzel :?!!! (RacRiaN) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Haaaa cook matrak adamsın.Sen ne zaman gordun bi fuill int spearın(sword shileden hic bahsetmiycem ona sosunsuz 5 vurus lzm tabi olmezsen :lol: )tekte gittigini.Sen tek aliom dion ama onlarda seni dokunarak alio naberrr.belki blade 2 kere dokunuya am aneyse sonucta nanayı yiyon.Bide block yedinmi ztn tm nanay

Wizardlarda pvplerde uzaklardan cok etkili olursunuz ama yakından hemen olursunuz wizardlarda fire+coldda gitmenizi oneririm ayrıca fireda fireblow ve elektirikteki 2. buyu simdi ismini hatırlayamadım gaintlerde cok isinize yarıyor soyleyeyim kendi lvl imde 2 gainti aynı anda kestim onun sayesinde

ya bu wizard a dandik diyenlerin gelsinler 52 lik +4 staff ıyla benim char beklio aklınızı alırım beyler kendi lwl ımdaki yaratığa life copntrol umle 7k-8k kapatıorum bu konuyu uzatmayın ben 50 yken pvp de 20 lwl üstüm olan spear +full int armor a zerk le tek attım odin serwer ına gelin herkese sorun korkutamadığım chinese spear char yoktur haa blader lara bişe pek diemem block laması olmasa onuda ağlatırım ama block dan kazanıolar.BU ARADA BİLMEDİĞİNİZ KONULARDA AKILLICA KONUSUN WİZARD I İSTERSENİZ SÜPER DEFENCE LI YAPARSINIZ YAN SKİLL İ AÇ BAKİM 80 DE CLERİC 80 WİZARD YATIRAMADIĞI CHAR OLURSA ßß SİLKROAD A. CAHİL CAHİL TARTISMAYIN DEFENCE I YOKMUS NE LAN BU ÇIT KIRILDIM YAPTINIZ İİCE BEN DELLENİİİM DİORUM HER FORM SİTESİ YAPMIS 40 LWL -30 LWL WİZARD DANDİK DİE KONUSUO YA YAPSANA 60-70 LWL YANINADA CLERİC AÇ YAN SKİLL YANİ O ZMN BENLE TARTISMAYA GİR BURDA AÇMISLAR 30-40 LIK WİZARD LAR YAN SKİLL BARD YADA YAN SKİLL YOK HERALDE TEK YERSİNİZ ÜSTÜNEDE GİY +4 SET AL SANA STR CİLERLE KAPISCAK Bİ WİZARD.BU YAZACAĞIM CLERİC SKİLLERİNE BAKIN Bİ SONRA CEWAP YAZIN KAFADAN YAZMAYIN(BLESS SPEL-RECOVERY DİVİSİON-LİGHT ARMOR GİYİN-PHY.+DEFENCE SKİLLERİ) BUNLAR Bİ WİZARD DA OLSUN BANA GELİN İŞTE BUDA TEKTE YATTI WİDEOSUNU ÇEKİN WİZARD IMI SİLCEM OK????????

EZİQ WİZARDLARLA TÜM WİZARD LARI KARALAMAYIN .......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! detective detective detective

Ya Olm Biz Senle PvP Yapmadik ki (Racrian) strlere 2 atiom dion...Ayrica tek skillime bakiosn stoopme ona göre bi tarafndan laflar uydrma Evil or Very Mad Evil or Very Mad

66 lvl wizardla alamadıgın chinese car yok full sosun haric onu almak zerkle 3 skill o aradada yatıyom zati..ama sinsice saldırırsan kesemeyecegin car yok.66 lvl da niya huntere tek atıyorum :lolmuch:

beyler wizard char hakkında kötü diyenlere soruyorum.wizard yapılandırmazında 42 lvl olup elindeki ve üstündeki herşey +5 olan bir çarla kapışan varsa yazsın.kesin yorumlar şöğle olacak ben yatırdım.Hercules de ligyt armor giyen hepsi (+5) ve elinde +5 staf olan kimse görmedim kendimden başka at üzerinde beni gören warior sanıo inince güc karşısında 45 lvl lik adamlar bile part plsssss die yazıo siz char için ezik diosunuz.Wizart açacak bir kişi iyice araştırmalı en az 5 fark la sp farm yaparak akıllıca yapılandırılmış bir wizard ile başedemezsiniz.yakında bende sizlere bir yapılandırma rehberi verecegim ama charın 64 olmasını bekliyorum char ın resimleri ile buraya eklicem ve ozaman anlıcaksınız ki :lolmuch: wizart str degeri düşük olmasına ragmen damagesi bir wariorun en az 3 katı olan bir char.Warior bir char yaratıgın yanına gidecek skil kullanıp yatıracak.O yaratıgın yanına daha gitmeden ben zaten yatırdıgım için kasılma bölgesi degişen çok çar gördüm ben.

...............yaşasın sp farm yapılmış wizard alan büyülerini görmenizi tavsiye ederim kim var kim yoksa hadi cennete gidin dercesine etkili bir char Surprised ................

ewet ben 44 lvl wizart ım ama 2 vuruşta yatıo hele bi sikill war gucu artırıp hp azaltıyo onla buwmanqlar 2 atıyo ama bende onlara tek atıyom Party canavarlarda yatıo ama çok guçlu 50 lvl ı tek alıyo

Yukarı Alt