ben 64 lvl wizard bard çar kastım. Geçen canım sıkıldı ilk defa cape giydim. Clericsiz pvp yapılmaz sanıyordum. 81'e kadar yıkamadığım adam yok. Str Glavie ~Blade hariç ona 2 atıyorum. Elimde 64+4 var. Mükemmel hızlı kasıyor. Wizard bard str glavie gibi deildir. yani her bota koyduğun yerde kasamaz. Gerekirse 1 saat yer arıyacaksınız bol mob çıkan bi yer bulunca bırakın bota. Çok hızlı exp kasıyor. Party mob olmıcak kesinlikle kasılan yerde. Mag yaratıklarda imkânı yok yatmaz lvl'indeyse. Üstü en kötü +3 ve str int blue olacak. Buda oyun parası almanızı gerektiriyor. Fiziksel vuran yaratıklarda kasacağım diyorsanız 4~5 lvl aşağısına party mob çıkmayan yerde kasacaksınız. Giant vız gelir tris gider. Benden bu kadar x) :coffee:

Bide şöyle Düşünelim Wizard la iyi bir farm la açaçağınız yan build (ki ben pvp üzerine konuşulduğu için Cleric öneriyorum) Wizard ları oyunun Diger charları gibi olmalarını sağlayabilir.Açaçağınız Bless Spel, Recovery Division, Holy Word gibi skiller sayesinde tek yemekten kurtulursunuz pt basarsınıuz kendinize veNuker gibi bişey olursunuz tek eksik kalkan olur oda bless te cok daha fazlaı var zaten bence yan build pvp icin party moob giant kesebilmek için cleric hızlı kasılmak için ise bard olmalıdır o zaman korksunlar wizard dan :D :D

fire trap gerekli deil demişsin ama benim eskı bi wizard ım vardı 62lv trap ı bırakıp str cilere meteor atıodm sora yanıma gelmesini beklıodm gelir gelmes trap yüzünden ölüolar cok manyak oluo :D

bide eventlerde kapılara kurunca pt halında daldıklarnda tum intciler bi trapda ölebilo :D

Yukarı Alt