bannedddd

Buralıyım
JimCarrey demiş ki:
2. resime baktımda herkeste kedi var :mrgreen:
Eee yeni çıktı, yeni server dolayısıyla herkes kediyi alır. Ben olsam kedi alırdım yani. Şu ana kadar tüm petleri kullandım kediyi de tadardım. :mrgreen:

Denizde Suyun altında Şaşırdım değişik bi fantezi :lolmuch: :mrgreen: Globalleşen dünyamızda bu tür fanteziler artıyo giderek.... Su altında evlenmeler filan Cool :lol: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
A fight ? Without meeeeE??

ihihihi bunun espirisini sen ve benden baska kimse anlayamaz ama hacim... :mrgreen:

kardeş güzelde ben biz sana slm verince konuşuyon bizde extradanız tanıyoruz seni diyince falan ingilizce falan konuşuyon yaptıgın yanlış Confused bence allahın slm'ınıda almıyosun olsun ama sen bilirsin extraokk

Jigsaw

Aileden
erol4141 demiş ki:
kardeş güzelde ben biz sana slm verince konuşuyon bizde extradanız tanıyoruz seni diyince falan ingilizce falan konuşuyon yaptıgın yanlış Confused bence allahın slm'ınıda almıyosun olsun ama sen bilirsin extraokk
Bi arkadaşım daha oynuyor nickin bu mu? Böyle biri hiç slm yazmadı. Razz Allah'ın bana selam verdiğini de görmedim.

erol4141 demiş ki:
ingilizce falan konuşuyon yaptıgın yanlış Confused bence allahın slm'ınıda almıyosun olsun ama sen bilirsin extraokk
ingilizce anlamıyorum türkçesini söyle desene şuan :mrgreen:. ha bide Allah ın "slm" ı nedir arkadaşım bi mantık çalışta gel 9. sınıf mat ilk konudur :mrgreen:

Yukarı Alt