1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Jigolosuna 7,5 Milyon Euro Ödedi!


 1. Ben de

  Ben de rank8

  Kayıt:
  20 Mart 2009
  Mesajlar:
  4.541
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Dünyanın en zengin kadınları aynı zamanda dünyanın en çok konuşulan kadınları arasında yer alıyor.

  [​IMG]

  28.7 milyar dolarlık servetiyle, dünyanın en büyük çelik üreticisi olan Lakshmi Mittal’ın kızı Vanisha Mittal Bhatia, “Dünyanın En Zengin Veliahtları” listesinin zirvesinde yer alıyor. Üniversitede işletme eğitimi alan genç milyarderin, 2004 yılındaki düğünü 60 milyon dolara mal olmuş ve dünya basını haftalarca bu töreni konuşmuştu. 1981 yılında dünyaya gelen Vanisha Mittal Bhatia, lisans eğitimini İngiltere’deki European Business School Üniversitesi’nde işletme üzerine tamamladı.

  PARİS’TE EVLENDİLER

  Mezun olduktan sonra babasının sahibi olduğu dünyanın en büyük çelik fabrikası Mittal Steel Company’de staj yapan Vanisha Mittal, yüksek lisansını Londra Üniversitesi’nde Güney Asya çalışmaları üzerine tamamladı. Milyarder veliaht, 2004 yılında şirketin yönetim kuruluna girdi. Vanisha Mittal 2004 yılında dillere destan bir düğünle 31 yaşındaki işadamı Amit Bhatia ile dünya evine girdi. Fransa’nın başkenti Paris’te bir hafta süren ve 60 milyon dolara mal olan düğün, dünyanın en pahalı düğünü olarak biliniyor. Pek çok dergi bu düğün için “yüzyılın en büyük düğün töreni” sözlerini kullanmıştı.

  Kendisine şantaj yapan jigolosunu polise ihbar etti

  ALMAN otomobil devi BMW’nin patronlarından Herbert Quandt’ın kızı Susanne Klatten 11.1 milyar dolarlık servetiyle Almanya’nın bir numaralı, dünyanın ise en zengin yedinci kadını. Gençlik yıllarında çalıştığı şirketlerde insanların kendisine önyargıyla yaklaşmaması için gerçek kimliğini herkesten saklayan Klatten, BMW’nin en büyük hissedarlarından biri. Milyarder kadın geçtiğimiz yıllarda ailesini ve itibarını kaybetmeyi göze alarak, kendisine seks görüntüleriyle şantaj yapan jigolosunu polise şikâyet etti.

  KAÇIRILIYORDU

  Susanne Klatten 1962’de Almanya’da dünyaya geldi. Ülkenin en zengin ailelerinden birinemensup olan Klatten, 16 yaşındayken az kalsın kaçırılıyordu. Alman polisinin başarılı operasyonu sayesinde patroniçe bu tehlikeyi ucuz atlattı. 1982’de hayatını kaybeden Herbert Quandt, ilaç ve kimyevi maddeler şirketi Altana’daki yüzde 50.1’lik hissesini kızına bıraktı.Milyarder kadın, eşi Jan Klatten ile de BMW’de stajyer olarak çalıştığı yıllarda tanıştı. Jan Klatten şirketin gelecek vaat eden mühendislerinden biriydi. O güne dek ailesinin kimliği nedeniyle ilişkilerinde birçok problem yaşayan genç kadın, Jan Klatten’dan da gerçek kimliğini gizledi ve kendisini yine “Susanne Kant” olarak tanıttı. Ancak başarılımühendisle ilişkisi her geçen gün ciddileşenmilyarder, bir süre sonra gerçeği açıkladı ve çift Avusturya’da evlendi.

  JİGOLOSUNA 7.5 MİLYON EURO ÖDEDİ

  KLATTEN’in evliliği, bir otelde tanışarak birlikte olduğu İsviçreli jigolo Helg Sgarbi’nin, 2007’de milyarder kadına şantaj yapmasıyla sarsıldı. 44 yaşındaki Sgarbi, Klatten’ı, kendisine 14 milyon dolar vermezse gizlice kameraya aldığı seks görüntülerini yayınlamakla tehdit etti. Ancak cesur patroniçe, daha önce de kendisine birkaç kere şantaj yapan jigoloyu evliliğini tehlikeye atmak uğruna polise şikâyet etti ve olay dünya basınında büyük yankı uyandırdı. Klatten mahkemede, kendisine daha önce de şantaj yapan jigoloyu susturmak için 7.5 milyon Euro ödediğini itiraf etti. Bunun üzerine mahkeme başka kadınlara da şantaj yapan Sgarbi’yi altı sene hapis cezasına çarptırdı.

  Aşkı uğruna din değiştirdi

  Ivanka Trump, tüm dünyada “Emlak Kralı” olarak tanınan, 2.4 milyar dolarlık servetiyle en zenginler listesinde 488 numarada yer alan Donald Trump’ın kızı. Öğrencilik yıllarındamodellik ve oyunculuk yapan Trump, üniversitedenmezun olduktan sonra babasının emlak işlerini sahiplendi ve ABD’nin en başarılı işkadınlarından biri oldu.

  MODELLİK YAPTI

  Ivanka Maria Trump, 30 Ekim 1981’de ABD’nin New York kentinde doğdu. Başarılı geçen bir öğrencilik hayatından sonra başkent Washington’daki Georgetown Üniversitesi’nde iki sene eğitimgören işkadını, daha sonra Ivy League okullarından Pennsylvania Üniversitesi’ne geçiş yaparak burada ekonomi lisansını tamamladı.Modelliğe demerak salan Trump, Versace ve Tommy Hilfiger gibi ünlümarkaların defilelerine çıktı.

  MÜCEVHER TASARLADI

  Trump, babasıyla birlikte çalışmaya başlamadan önce emlak şirketi Forest City Enterprises’ta işe girdi. Daha sonra da Dynamic Diamond şirketinin bünyesinde kendimücevher tasarımlarını piyasaya sürdü. Trump’ın satışa sunulan koleksiyonu büyük beğeni topladı. Genç kadın daha sonra babasının şirketinde yönetimkuruluna girdi ve İş Geliştirme ve Stratejik Yatırımlar Başkan Yardımcısı olarak göreve başladı. Trump, Türkiye’de de bir dönem “Çırak” adıyla yayınlanan, babasının televizyon programı “The Apprentice”ta jüri üyesi olarak yer aldı. Genç kadın yarışmanın beşinci sezonunu birinci olarak bitiren Sean Yazbeck’i işe aldı ve ikili, Donald Trump’ın New York’taki 500milyon dolarlık son otel projesi The Trump Soho’da birlikte çalıştı.

  YAHUDİ OLDU, YAEL İSMİNİ ALDI

  Katolik olarak yetiştirilen Ivanka Trump, geçtiğimiz yıl dinini değiştirerek Yahudi oldu ve “Yael” ismini aldı. Genç kadın 25 Ekim 2009’da da The New York Observer Gazetesi’nin sahibi Jared Kushner ile evlendi. Düğüne aralarında Russell Crowe ve Natalie Portman’ın da bulunduğu ünlü isimler katıldı. Güzel veliaht, Vera Wang tasarımı bir gelinlik giydi ve değeri 265 bin doları geçen kendi tasarladığımücevherleri taktı. Çift balayı için Afrika’ya gitti.​
   
 2. Avasin

  Avasin  

  Kayıt:
  12 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.437
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  İnşaat Mühendisi
  Şehir:
  Santa Clara/Küba
  yorumum şu " summer7: "