:D arkadaşlar joymax kıyak geçiyo heralde.. gören varmı nasıl bişeyy?? bi screenshot yapan olsa fena olmaz yani :beer: :lol:

bende verdim 4 tane 1 trigger 1 hit 2 tane de 500 mp increse çıktııı :( kostüm çıkar inş yaa :D düşmüyo da jewelbox

:D nasıl kastın o kadar yaaa.. bende çıkmıyo hiç..:D bi el at şu olaya.. yapsan yapsan sen yaparsı :think:

yaa botta zaten de arada bi almıyo sanırım anlamadım..bi alıyo bi almıyo :D ama başında bekliyormm daha 3 olduu..:D

snoppyy demiş ki:
yaa botta zaten de arada bi almıyo sanırım anlamadım..bi alıyo bi almıyo :D ama başında bekliyormm daha 3 olduu..:D
Alıyor alıyor :) 4 lü pt de zor çıkıyor pt yapacaksın pt mob keseceksin yada taxi yapacaksın ozaman gör bak :twisted:

ya arkadaşlar 1 allahın kulu yardım etmezmi nerde bu moderatörler ??? oyun açılmıyor nasıl yardımcı oluyorsunuz siz giriyorsunuz ben neden giremiyorum oyuna :S

4lü pt deyim ama pt monster kesiyormm :D Ayrıca AgBot topluyomu belli diil yaa seçtim item list ten ama bi alıyo bi almıyo karışık işte:D neyse 4 olduu :D

arkadaşım napıyosunda girmiyoo. anlat ben yardım etmeye çalışıyım.. agbot kullanıyomusun ??

ya arkadaşlar 1 allahın kulu yardım etmezmi nerde bu moderatörler ??? oyun açılmıyor nasıl yardımcı oluyorsunuz siz giriyorsunuz ben neden giremiyorum oyuna :S

silkroad ı tıklıyorum bunu söylüyor

the server is undergoing inspection or updates . Connect http:/..... for more informations.

bunu veriyor tmm diyorum launcer açılıyor ve öle kalıyor start gelmiyo..

Agbot kullanıyosan media patcher ı kapat.. sanırım o sorunun.. başka açıklaması yok..,

Bu arada arkadaşlar konu amacını aştıı :D Wizar s kostüm sormuştum ben varmı gören bilen çıkan ??

Yukarı Alt