ya benim de sincap var ama ben sincapda others bölümünü işaretlemiyorum. çünkü çöpleri okları falan topluyo hemen doluyo çantası. othersı işaretlemeyincede alırmı sincap???

ben sabah okula giderken botu kuruyorum. 5-6 saatte 30 tane toplamıştı benim char. ve botun ayarlarını doğru yapmışım topluyor yani headbang2ft9

arkadaşlar botun fılter ayarlarından other bolumunden yapabılırsınz kahvekeyfi

JimCarrey demiş ki:
30 mu :lolmuch: ben dünden beri toplam 10 saat oynadım internet cafede evde pc çöktü 236 tane oldu.taktiği şu eurapa bölümüne git ong ların oraya item paylaşımlı party kur ve partine adam al yanıda dursunlar.ve kesmeye başla bakim :lolmuch:
iyi diyosun tamam ama benim öle ezik scrolleri bulmak için uğraşacak vaktim yok... gdf falan düşme ihtimali olsa nese dicem ama... şuanki çıkan ürünler için gidip oralarda vakit harcamam... kastığım yerde çıkarsa çıkar extraokk

beyler ben yeni paralı bot kullanıorum ben söyle bişey istiorum benim tavsanım war yeni iteleri bide parayı o topluyor.simdi benim char ın elexir leri wede returnla jewel boxları toplamasını istiorum ama yalnızca onları diğerlerini deil bunun için ne yapabilirim bi fikri olan?

firewolf92 demiş ki:
ya benim de sincap var ama ben sincapda others bölümünü işaretlemiyorum. çünkü çöpleri okları falan topluyo hemen doluyo çantası. othersı işaretlemeyincede alırmı sincap???
yok toplamaz fakat filtreden ayarlarsan toplar beinmki topluo ayarladım

birakin jewellari yaw igrenc olmus kalite biis dusmuoki cikan en ii sey 500hp gerisi yalan cok eziik oldu bu event

kardeş bak resimli yaptım bakarsın kahvekeyfi Wink
-Resim Silinmiş.
detective

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
_ERTUGRUL_ demiş ki:
firewolf92 demiş ki:
yok toplamaz fakat filtreden ayarlarsan toplar beinmki topluo ayarladım

petin de filtresi var mı varsa sölesene

petin fiLtresi yok maLesef pet topLamak istmedigin zama zingoLari charLa topLayabiLirsin.. Wink

yanLız burası srobot yeri tbot iLgiLi yazıLari ve diger oLayLari tbot yerine yazarsan sevinirim

Yukarı Alt