İngiltere´nin 2. lig takımlarından Reading´de forma giyen ümit milli futbolcu Jem Paul

İngiltere´nin 2. lig takımlarından Reading´de forma giyen ümit milli futbolcu Jem Paul Karacan için teklif sunuldu, cevap bekleniyor.
Eski Beşiktaşlı futbolcu Zeki Önatlı, İngiltere'nin Reading takımında oynayan ve aynı zamanda Türkiye Ümit Milli Takımı formasını da giyen Jem Poul Karacan'ın alınmasını önerdi. Bu öneriden sonra harekete geçen Siyah-Beyazlılar, 20 yaşındaki genç futbolcu hakkında Ümit Milli Takım'dan hocası Hami Mandıralı'dan bilgi aldı. Mandıralı'nın bu futbolcu hakkında, "Önce Ümit, ardından da A Milli Takım'da banko oynayacak yeteneklere sahip bir isim... Disiplinli, hırslı, mücadeleci yapısıyla ön plana çıkıyor. Size 'İngiltere'nin Hamit Altıntop'u dersem' belki daha net anlaşılabilirim" şeklinde görüş belirttiği öğrenildi. Bu olumlu bilgiler ışığında futbolcu ve kulübü ile temasa geçen yönetim, teklifini iletti. Jem Poul Karacan'ın Türkiye'ye ve Beşiktaş'a gelmeye sıcak baktığı, kulübünden gelecek habere göre transferin kısa sürede gerçekleşebileceği ifade edildi.

Prada

bu çocuğu ben FM de Fener transfer edip çık mızmızlanması sonucu sivasa satmıştım ^^

P.S : Tarla faresi gibi bişey. tipsizlikten 6 ay yer yani

Yukarı Alt