N0F3AR

Tanınıyorum
marlboro___ nickli sahısın verdiği link neydi ben arasrtırdım ve buldum benim hacklenme sebebim silkroad dupe lapin gibi atlamıstım ve simdi charım gitti

sen o linki kullandın mı ? Confused

N0F3AR

Tanınıyorum
ben o linki kullanmadım ama birsi bana hacklenmeden yaklasık bir ay once yedirmisti ve charım hacklendi ben bunu ip ucu olarak kullanmak istiyorum veya bu topiği acan sahsın mail adresini bana verebilirmisin Crying or Very sad

sroahmet demiş ki:
ben o linki kullanmadım ama birsi bana hacklenmeden yaklasık bir ay once yedirmisti ve charım hacklendi ben bunu ip ucu olarak kullanmak istiyorum veya bu topiği acan sahsın mail adresini bana verebilirmisin Crying or Very sad
adamı bulsak Rolling Eyes

N0F3AR

Tanınıyorum
ya bu forumun kayıt listesi falan olmuyormu yani uye olanların msn adresli vb bilgilerinin bulunduğu yer eğer varsa sahsın msn adresini oğrensek yeter

sroahmet demiş ki:
ya bu forumun kayıt listesi falan olmuyormu yani uye olanların msn adresli vb bilgilerinin bulunduğu yer eğer varsa sahsın msn adresini oğrensek yeter

kayıt olurken msn adresi vermesi zorunlu değil Crying or Very sad yada herhangi bir e-mail Wink

morfeux demiş ki:
adamın kayıt oldugu ip adresinden evini bile bulabilirsin sanırım
geçmiş olsun arkadasım Neutral
haklısın adam modeme restart atmadıysa tabiki

ayrıca ben IP göremiyom gmodlar görüyor Wink

N0F3AR

Tanınıyorum
yaw hala alamadım charı Kahretsin yeni basladım bende umidi kestim onda yenisi 42 oldu bile 1 haftada neyse yenisine sağlık...

Yukarı Alt