Clientless ile girip Alchemy yapsak yani element filan ayırsak güzel olmazmı :)

bütün element eşyalarının (bee wing, chaksh fin vs. vs) tanımlanmış olması gerek önce. Sonra void rondonun yanma mikarı tespit edilir, en sonundada her eşyanın ne kadar hangi elementten verdiği söylenirse, yaparım. Onun dışında uğraşmam ben. Mümkündür ama ben uğraşmam.

Oncelıkle başlıkla işe başlıyalım Aranızda JasonWalker göremedim...Yorumlar ve geçtiğiniz dalgalar için ayrıca tşk ederim :thumbsup: drotalion Bence gayet yararlı bi olay olur .. Herşey EXL için :P

Jigsaw

Aileden
Clientless e fuse diye bir komut eklenebilir aslında, charda yeterli void rondo varsa otomatik olarak yetki verilen chardan gelen materyalleri kabul eder exchangeden ve biz de fuse yazarız. Powerlvl yaparken boş durmamış olur char. ^^

Varosh demiş ki:
Oncelıkle başlıkla işe başlıyalım Aranızda JasonWalker göremedim...Yorumlar ve geçtiğiniz dalgalar için ayrıca tşk ederim :thumbsup: drotalion Bence gayet yararlı bi olay olur .. Herşey EXL için :P
varosh yanlış anlama, bunların hepsi şaka amaçlı.

@jiggy: yukarıda da açıkladığım gibi, mümkün, hatta yapımı çok kolay. Emu dan sadece element yapma komutunu alıyorsun, yapıştırıyorsun, ama unuttuğun birşey, bütün element eşyalarının ne verdiğini kayıt etmen, vs. gerek. Aksi taktirde o paket gelir ve ilk elementi yaptığında DC yersin. Aynısı çantan doluysa da geçerli. Dediğim gibi teoride çok kolay, ama çok uzun sürer.

Yukarı Alt