noncelalreis demiş ki:
Rezalet yha Allah tsunamilerle depremlerle cazalarını bu tarafta veriyor diğer tarafı düşünemiyorum :oldie:
doğanın getirdikleri ne zamandan beri Allah'ın cezası olmuş. ceza vermiş olsa neden bu kadar dayanıklı evleri vs vs bu adamlar yapabiliyor . Kökten yeteneklerini alsa ya...

volkanka demiş ki:
noncelalreis demiş ki:
Rezalet yha Allah tsunamilerle depremlerle cazalarını bu tarafta veriyor diğer tarafı düşünemiyorum :oldie:
doğanın getirdikleri ne zamandan beri Allah'ın cezası olmuş. ceza vermiş olsa neden bu kadar dayanıklı evleri vs vs bu adamlar yapabiliyor . Kökten yeteneklerini alsa ya...

إِنَّ اللّهَ يَأْمُرُ بِالْعَدْلِ وَالإِحْسَانِ وَإِيتَاء ذِي الْقُرْبَى وَيَنْهَى عَنِ الْفَحْشَاء وَالْمُنكَرِ وَالْبَغْيِ يَعِظُكُمْ لَعَلَّكُمْ تَذَكَّرُونَ
İnnallâhe ye’muru bil adli vel ihsâni ve îtâi zîl kurbâ ve yenhâ anil fahşâi vel munkeri vel bagy(bagyi), yeizukum leallekum tezekkerûn(tezekkerûne).
'Şüphesiz Allah, adaleti, iyilik yapmayı, yakınlara yardım etmeyi emreder; hayâsızlığı, fenalık ve azgınlığı da yasaklar. O, düşünüp tutasınız diye size öğüt veriyor.'
(Nahl-90.)

Hayta35

Bilgiliyim
Rezalet boşuna tüm büyük felaketler japon'yada yaşanmıyormus ( Her Şerde Bir Hayır Vardır)...

yanılmıyorsam 3 mart kızlar bayramı bu..

çünki bu bayramda ''dini olarak'' kızlar kadın oluyor..o yaştan sonra istedikleri gibi sevişebiliyorlar :D

hatta japonyanın bazı kırsal kesimleriden bildiğiniz kimono v.s giymiş kadınlar bildiğiniz ''penis'' tapınakları rahipleriyle sevişiliyor vs vs... yada bir rahip seçtiği bir kızı alıp milletin gözü önünde evire çevire s..sevebiliyor...

tabi nightclup party tadında değil acayip bir disiplinle..sonuçta dinsel ayin..

videoları filn nettena rasanız bulursunuz..

volkanka demiş ki:
noncelalreis demiş ki:
Tıpkı bir ateist gibi düşünüyorsun çünkü "doğanın getirdikleri ne zamandan beri Allah'ın cezası olmuş" demen hayır ve şerrin Allahtan geldiğini inkar ediyorsun demektir Allah japon milletinin şımarıklığını deprem gibi musibetlerle cezalandırıyor aynen abd de olduğu gibi her gün kasırgalarla binlerce kişi ölüyor ...kaldıki bu tür ar damarı kopmuş sapık toplumların nasıl helak olduğunu hepimiz biliyoruz cicioe2
ps : dayanıklı ew demişsin gördük dayanıklı yapılarını bi depremde taş üstüne taş kalmadı nükleer santraller kapatıldı kısaca çok aciz varlıklarız karnımız ağrıdığında tuvalete mecbur olan bizler haddimizi bilip hiç bir şeyi Allaha şir koşmamalıyız

noncelalreis demiş ki:
volkanka demiş ki:
noncelalreis demiş ki:
Tıpkı bir ateist gibi düşünüyorsun çünkü "doğanın getirdikleri ne zamandan beri Allah'ın cezası olmuş" dediğinde hayır ve şerrin Allahtan geldiğini inkar ediyorsun demektir Allah japon milletinin şımarıklığını deprem gibi musibetlerle cezalandırıyor aynen abd de olduğu gibi her gün kasırgalarla binlerce kişi ölüyor ...kaldıki bu tür ar damarı kopmuş sapık toplumların nasıl helak olduğunu hepimiz biliyoruz cicioe2
ps : dayanıklı ew demişsin gördük dayanıklı yapılarını bi depremde taş üstüne taş kalmadı nükleer santraller kapatıldı kısaca çok aciz varlıklarız karnımız ağrıdığında tuvalete mecbur olan bizler haddimizi bilip hiç bir şeyi Allaha şir koşmamalıyız
puahahaha kopuyorum sizin şu yorumlarınıza ya ne alakası var şimdi bu konuyla onun, festivalin neden yapıldığını yazdım zaten, olay ta nerelere çekildi :mrgreen:

puhahaha kardeş sen ne yazdığımızı anlamadın galiba olayın senin konunla bi alakası yok festivalin neden yapıldığı değil nasıl yapıldığı hakkında yorum yaptım gücüne giden arkadaşlar oldu mecburen paylarını vermek gerekti biggrint1

ps : kapağıda şöyle ortaya koyayım iyice sıkıştırsın biri :dance:

noncelalreis demiş ki:
puhahaha kardeş sen ne yazdığımızı anlamadın galiba olayın senin konunla bi alakası yok festivalin neden yapıldığı değil nasıl yapıldığı hakkında yorum yaptım gücüne giden arkadaşlar oldu mecburen paylarını vermek gerekti biggrint1

ps : kapağıda şöyle ortaya koyayım iyice sıkıştırsın biri :dance:

Keskin sirke küpüne zarardır.

Apartsky'e fazla takılmayın dolanıyo öyle kafasına ne eserse düşünmeden yazıyor...
Yokmuş gibi davranın gider :)

işte dinsizliğin sonuçları bu kadar basit.din yoksa millet ne kadar sapıyo.Dünyada ensest oranı en yüksek japonya.Tsunamide olur depremde 1 kuruş yardım etmeyin

Yukarı Alt