Nasıl yani yaa suan o char bizim guildde ara sıra online oluyor hacklendigini bilmiyordum buyuk gecmiş olsun Sad Birde Leth4L yani Süleyman'ın hackledigi konusnda kesin eminmisniz eger kesinlikle eminseniz ben bişeyler yapabilirm sanırım en azından elimden geleni yaparım extraokk Tekrar gecmiş olsun

muratko193

Öğretiyorum
Last_OTTOMAN demiş ki:
Nasıl yani yaa suan o char bizim guildde ara sıra online oluyor hacklendigini bilmiyordum buyuk gecmiş olsun Sad Birde Leth4L yani Süleyman'ın hackledigi konusnda kesin eminmisniz eger kesinlikle eminseniz ben bişeyler yapabilirm sanırım en azından elimden geleni yaparım extraokk Tekrar gecmiş olsun
Saolasın kardes adım gibi eminim lethal oldugundan neden dersen bizim arkadaslar oyundanda arastırdı o msn ye ekledim neden charı hackledin diyorum sesi kesiliyo 4 ay sabah aksam urastık adam 1 gunde hackledi helal olsun..

kardeş çok geçmiş olsun benım basımada geldi gitti lw68 charım )::ne kadar acı verici bişey oldugunu biliyorum

Kardes benden haber bekle oke zaten ben halledersem sana ulasırım extraokk %100 demiyorum ama bakalım

Haa bu arada sen kimsin nasıl yapacaksın gibi aklınıza sorular gelebilir Birincisi benim asla ama asla boyle seylerde işim olmaz beni bu sitedeki istediginiz yoneticiye sorabilirsiniz İkincisi tek bildigim emek harcamak zor seydir saat sabahın 8.45'i ve ben hala uyumadım bende emek harcıyorum charıma o yuzden yardım etmek istedim artı süleyman benim yakın arkadasımdır eger ondaysa beni kırmaz diye dusunuyorum tekrar gecmiş olsun ben elimden geleni yapıp sana ulasıcam ins hayırlı haberlerle gelirim kahvekeyfi

Yukarı Alt