Jangan-Hotan-Semerkand-A101-110 FGW 2 aydır bug'da.Mars serverinde 1.5 senedir oynuyorum.Gm'ler bu konuda çok duyarsuz.2 aydır haftada 2 karakterimden 3 mesaj atıyorum bana gönderdikleri cevap hep aynı.Bu konu yetkili departmanlara bildirildi en kısa zamanda çözülecektir.En kısa zaman(2 ay)?FGW'lere gidemiyoruz.Oyundan bir + basma bugu oluştu ve öğrenir öğrenmez oyunu kapatıp düzelttiler. çünkü eğer yayılsaydı profflar alınmayacaktı ve zarara girecekti.GM'ler 120 LV gelene kadar bu konuyla alakadar olmayacak ve bilerek bug yaptıklarını düşünüyoruz.Çünkü server boşalıyor.Adamlar 2günde bugu görüp hemen oyunu kapatıp 2 saatte düzelttiler 2 aydır bütün server GM günlüklerine mesaj çektiği halde bu olay düzelmiyor.Soruyorum size bu yaptıkları nedir?Oyundan soğudum.Oyundan soğuduk.Ayrıca bu buglar bir tek Mars serverindemi var.Bazı arkadaşlarım bir hafta bizdde oldu ama sonra düzelttiler dediler.

duzceli81 demiş ki:
yazarım ** ™
aferin sana :lol: konuyu açan arkadaşa gelince bug Titan serverında da var uzun zamandır arada gidiyor 2-3 saatlik sonra tekrar geliyor mecbur 120 lvlin gelmesini bekliycez o zamana kadar pvp alanı dw bizim serverda^^

duzceli81 demiş ki:
fgw lere gidemiyoruz demişsın nasıl bi bug bu acıklarmısın ™
35sn boyunca hareket edemeyip 15sn boyunca hareket edebiliyorsun. Hotandan Arenaya gitmek yarım saat. Havaya tıklarsan buga giriyor Hotandan karakoram tarafına tıkladıgında kendini Hotan fortresste bulabiliirsin. Reverse cok uzun sürüyor. Return da aynı şekilde. 35snlik bug boyunca pot basılamıyor ki 110 level wizardımı isyde yatırdım. 35snlik bugda moblar sana atack yapıyor sen yapamıyorsun evlat acısı gibi koyuyor silah değiştirdiğinde 35sn beklemek zorundasın :twisted:

Evet SuN_sTaFF dediği gibi FGW dede gidildiği zaman aynısı oluyor.2 canavar kesiliyor 15-20 saniye donuyor.Bıktık biz.Bu yüzden 2 aydır kale savaşlarına giremiyoruz girsekte alamıyoruz 8 guild 1 kuleye gidemiyor gitsede koruyan guild 1 kuleye gidip duruyor biz gel,nce bugu giden biri dalıp alıyor olcak iş değil

Yukarı Alt