Başlıkta da belirttiğim gibi ilk baş herşey çok güzel bir yarım saat kadar, lakin sonradan atak yapmayı tamamen durdurmasada 1 skill atıyor 2. skilli 10 sn sonra atıyor ve bu durum tekrarlanıyor sonrada kesmediğim için etrafıma toplanan mosterlar fazlalaşıyor ve haliyle character ölüyor :S Sbot kullanıyorum sorun neyden kaynaklanıyor olabilir party başkanıyım ondan mıdır. kimse yanımda olmadığı zaman mı öyle oluyor 2 kişiyiz yanımdayken dalmadığını görmedim denk gelmedi yani auto party açık ondan mı acaba dicem ama çözemedim. bu zamana kadar böyle bir sorun olmadı, ama cave e ilk girdiğimde partysiz de aynı şey oldu ben normal şekilde ölüyor zannediyorum ama attack yapmayıp daha doğrusu geç yapıp (Seri olmayıp) monsterların etrafıma birikmesiyle ölüyor muşum. şimdiden teşekkürler...

Takımı
Galatasaray
Koordinatları kontrol etmeyi dene.Karakterin menzil dışında kalıyorsa atak yapmaz bunu önlemek için mobu takip etme seçeneği var onu kapatıp deneyebilirsin menzil dışına çıkan mobu takip etmez bu şekilde.

Marimed

Eris - Deucalion
biraz hortlatmak gibi olacak ancak, bu durum benim başımada geldi. Sebebi ise buff skillerinin içine attack skillini yanlışlıkla eklemem :D onları bir kontrol edin böyle durumlarda arkadaşlar

Yukarı Alt