- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Büyük uğraşlara canını yarıya kadar indirdik ve server ilk medusa daki gibi yine check oldu :? Medusa çok sağlam atak yapan bir unique.Daha onun gibisini görmedim.Çok zevkliydi kesme şansım bile vardı diğer tüm pt ler dağılmış ,sadece bizim pt baştaki gibiydi.Ama kısmet olmadı ve server check oldu.

İşte buda yeni 10dg +5 bow :P

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Büyük uğraşlara canını yarıya kadar indirdik ve server ilk medusa daki gibi yine check oldu :? Medusa çok sağlam atak yapan bir unique.Daha onun gibisini görmedim.
:D
İlk kez 105 lvl unique'nin saldırdığını gördüğünden olabilir bence :P

Polgara demiş ki:
Büyük uğraşlara canını yarıya kadar indirdik ve server ilk medusa daki gibi yine check oldu :? Medusa çok sağlam atak yapan bir unique.Daha onun gibisini görmedim.
:D
İlk kez 105 lvl unique'nin saldırdığını gördüğünden olabilir bence :P
Birazda ondan olabilir ama medusa gerçekten daha farklı.Bir de o dondurması varya felç edio adamı :D

ilerleyen saatlerde biz de diğerlerini halletmiştik ama bu kız gerçekten çok hırçın :buddha:

Eğer bow'un şekli öyle ise +3 den sonra olur Parlarken yani. İğrenç duruyo ya :?

Barzo

Çok tatlı :D Fakat başlık şöyle olsaymış daha bi hoş olurdu '' Jangan Cavenin Çılgın Bakiresi Medusa'' :mrgreen:

Yukarı Alt