1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Jangan Cave Canavar Hikayeleri


 1. RanstaMonsta

  RanstaMonsta globalmod

  Kayıt:
  26 Ocak 2016
  Mesajlar:
  542
  Beğenilen Mesajlar:
  89
  Ödül Puanları:
  28
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Edirne

  [​IMG]

  [​IMG]
  Qin hanedanlığının güçlü ordusunda düşmanlarını yakın dövüş teknikleri kullanarak yok eden bir birlik vardı.Bu birlikteki 8 Mutlak stilini kullanan savaşçılar düşmanlarını dövüş sanatlar tekniklerini kullanarak etkisiz hale getiriyorlardı.Tomb Soldiers bu birlikteki 8 Mutlak stilini kullanan savaşçılardan esinlenerek yaratılmıştır.

  [​IMG]
  Qin-Shi mezarlığı sayısız golem ve süslemelerle dekore edilmişti. Bazı süslemeler golemlerle çok uzun süre yanyana kalınca onların güçlerini emerek büyük güç kazanmıştır.Bunlara Qin-Tombstone denir. Golemler canlanınca bu şeytani objeler hareket etmeye ve Qin-Shi mezarlığının çevresinde amaçsızca dolanmaya başlamıştır.

  [​IMG]
  Qin hanedanlığının güçlü ordusunda düşmanlarını yakın dövüş teknikleri kullanarak yok eden bir birlik vardı. Bu birlikteki Büyük Mutlak stilini kullanan savaşçılar kısa ve uzun menzilli enerji ataklarıyla düşmanlarını şaşırtır ve onların düzenini bozarlardı. Tomb Warriors bu birlikteki Büyük Mutlak stilini kullanan savaşlarından esinlenerek yaratılmıştır.

  [​IMG]
  Qin-Shi mezarlığı sayısız golem ve süslemelerle dekore edilmişti. Bazı süslemeler golemlerle çok uzun süre yanyana kalınca onların güçlerini emerek büyük güç kazanmıştır.Bunlara Shi-Tombstone denir. Golemler canlanınca bu şeytani objeler de hareket etmeye başlamış ve mezara girenlere saldırmaya başlamışlardır.

  [​IMG]
  Qin hanedanlığının güçlü ordusunda düşmanlarını yakın dövüş teknikleri kullanarak yok eden bir birlik vardı. Bu birlik içinde İmparator stili adı verilen bütün savaş sanatlarının güçlü yanlarnı birleştiren bir dövüş tekniğini bilen savaşçılar vardı. Bu savaşçılar aynı anda birden fazla düşmanla başa çıkabilirdi ve genelde düşman kamplarının merkezine yapılan saldırılarda kullanılırdı. Tomb Guards bu birlikteki İmparator stilini kullanan savaşlarından esinlenerek yaratılmıştır.

  [​IMG]
  Qin hanedanının askerleri kılıç kullanmada ve yakın dövüş tekniklerinde uzmanlaşmışlardı ancak asıl uzmanlıkları yay kullanmaktaydı. Bu askerlerden bazıları gökyüzünün bittiği yere ok atabilecek kadar güçlüydüler. Tomb Archers bu askerlerden esinlenerek yaratılan golemlerden oluşur.

  [​IMG]
  Qin-Shi mezarlığı sayısız golem ve süslemelerle dekore edilmişti. Bazı süslemeler golemlerle çok uzun süre yanyana kalınca onların yokedici güçlerini emerek büyük güç kazanmıştır.Bunlara Bloody-Tombstone denir. Bu şeytani objeler golemlerle birlikte hareket etmeye başlamış ve yokedici güçleri onların canlıların kanına karşı dayanılmaz bir arzu duymalarına sebep olumuş.

  [​IMG]
  Qin hanedanının askerleri kılıç kullanmada ve yakın dövüş tekniklerinde uzmanlaşmışlardı ancak asıl uzmanlıkları yay kullanmaktaydı. Bu askerlerden bazıları o kadar güçlüydüler ki attıkları oklarla neredeyse cenneti bile yerle bir edebilirdi.Tomb Bowman bu askerlerden esinlenerek yaratılan golemlerden oluşur.

  [​IMG]
  Qin hanedanın ordularını yöneten 4 generalden bir olan General Hyun'den esinlenerek yaratılmış olan golem.Hyun-Lang-Gon'un müritlerinden Hyun'un şimşek fırlatma yeteneklerine sahiptir.

  [​IMG]
  Qin hanedanlığı sırasında , hem imparatorluğun zenginliğini göstermek için hem de sarayı korumak için aslanlar yetiştirilmişti. Daha sonra Qin- Shi mezarlığını koruması için bu aslanlara benzeyen heykeller yapılmıştı. Bu heykellerden bazalttan yapılanı Stone Ghost olarak bilinir ve golemlerle birlikte canlanarak mezarlığı koruma görevini üstlenmiştir.

  [​IMG]
  Qin hanedanının askerleri kılıç kullanmada ve yakın dövüş tekniklerinde uzmanlaşmışlardı ancak asıl uzmanlıkları yay kullanmaktaydı. Bu askerlerden bazıları neredeyse cenneti yok edebilecek kadar güçlüydüler.Tomb Hunter bu askerlerden esinlenerek yaratılan golemlerden oluşur.

  [​IMG]
  Qin hanedanlığı sırasında, hem imparatorluğun zenginliğini göstermek için hem de sarayı korumak için aslanlar yetiştirilmişti. Daha sonra Qin- Shi mezarlığını koruması için bu aslanlara benzeyen heykeller yapılmıştı. Bu heykellerden granitten yapılanı Tomb Ghost olarak bilinir ve golemlerle birlikte canlanrak mezarlığı koruma görevini üstlenmiştir.

  [​IMG]
  Geçmişte İmparator Qin-shi imparatorluk ordusundan en iyi askerleri kendisini koruması için seçerdi. Royal Soldiers, imparatoru yüz adımlık mesafeden korumakla görevli askerlerden esinlenerek yaratılmış golemlerdir.

  [​IMG]
  Qin hanedanlığı sırasında, hem imparatorluğun zenginliğini göstermek için hem de sarayı korumak için aslanlar yetiştirilmişti. Daha sonra Qin- Shi mezarlığını koruması için bu aslanlara benzeyen heykeller yapılmıştı. Bu heykellerden mermerden yapılanı Tomb Spirit olarak bilinir ve golemlerle birlikte canlanarak mezarlığı koruma görevini üstlenmiştir.

  [​IMG]
  Qin hanedanın ordularını yöneten 4 generalden bir olan General Bi'den esinlenerek yaratılmış olan bir golem.Bi-Chin-Gon'un müritlerinden Bi'nin şimşek fırlatma yeteneklerine sahiptir.

  [​IMG]
  Geçmişte İmparator Qin-shi imparatorluk ordusundan en iyi askerleri kendisini koruması için seçerdi. Royal Guard, imparatoru elli adımlık mesafeden korumakla görevli askerlerden esinlenerek yaratılmış golemlerdir.

  [​IMG]
  Qin hanedanın ordularını yöneten 4 generalden bir olan General Ho'dan esinlenerek yaratılmış olan bir golem.Ho-Ryu-Gon'un müritlerinden Ho'nun ateşi kontrol etme yeteneklerine sahiptir.

  [​IMG]
  Geçmişte İmparator Qin-shi imparatorluk ordusundan en iyi askerleri kendisini koruması için seçerdi. Royal Warrior, imparatoru on adımlık mesafeden korumakla görevli askerlerden esinlenerek yaratılmış golemlerdir.

  [​IMG]
  Bu zebaniler bir zamanlar mezarında yaşayan böcekler olmakla birlikte, BeakYung'un güçlü enerjisi yüzünden zebaniye dönüşmüşlerdir.Normalde saldırgan olmamakla birlikte,tahrik edildiklerinde inanılmaz hızlarıyla düşmanlarının kafasını karıştırır ve onları alt ederler.

  [​IMG]
  Qin hanedanın ordularını yöneten 4 generalden bir olan General Jin'den esinlenerek yaratılmış olan bir golem.Shaolin manastırının müritlerinden Jin'in inanılmaz fiziksel gücüne sahiptir.

  [​IMG]
  Tomb Snake Slave olarak bilinen bu yaratıklar,aslında normal birer yılan iken yanlışlıka Bi-yung'u yiyerek güç kazanmışlardır. Düşük sayılabilecek zekalarıyla insanlara saldırıp onların dünyasında karmaşa çıkartır ve bunun sonucu olarak çoğunlukla katledilirler. BeakYung onlara merhamet göstererek yanına almış ve onlara mağaranın girişini koruma görevini vermiştir.

  [​IMG]
  Bu zebaniler bir zamanlar Qin-Shi mezarlığında yaşayan böcekler olmakla birlikte, BeakYung'un güçlü enerjisi yüzünden zebaniye dönüşmüşlerdir.Düşmanlarını vücutlarındaki gizli dikenler ile alt ederler.

  [​IMG]
  BeakYung tarafından yaratılan mezar yılanları arasında yer alan Tomb Snake Woman çok iyi bir savaşçı değildir. Genelde çarpışmalara katılmayıp, kendi türlerinin dayanıklılığını ve gücünü arttırmaya odaklanırlar. Bütün mezarlık yılanların en zayıfı oldukları için, çarpışmalarda pek etkili değillerdir.

  [​IMG]
  Bu zebaniler bir zamanlar mezarında yaşayan böcekler olmakla birlikte, BeakYung'un güçlü enerjisi yüzünden zebaniye dönüşmüşlerdir.Kendilerini çok iyi gizleyebilirler ve bu sayede düşmanı pusuya düşürürler.

  [​IMG]

  Normal yılanlar yanlışlıkla Bi-Yung yiyerek Tomb Snakeman adı verilen güçlü varlıklara dönüşmüşlerdir. Tomb Snake bunlardan en zeki olanları seçerek onları güçlendirmiştir. BeakYung'un etkisinden dolayı bu yılanlar düşmanlarını zombiye dönüştürme yeteneğine sahiptirler.

  [​IMG]
  BeakYung'un vücudundan dökülen zehirden doğan Tomb Snake Lady, doğumundan itibaren çeşitli zehirleri kontrol edebilir ve engerek yılanının kanının gücüyle çeşitli bozuk vücut fonksiyonlarını giderebilir. O yüzden, Tomb Snake Lady'nin yakınında nefes alırken bile dikkatli olmak gerekir. Ona saldıranlar,eğer vücut fonksiyonlarında bir sorun varsa, yenilmeye mahkumdur.

  [​IMG]
  Tomb Snake Demon, BeakYung'un kendi büyülü kabuğunu soğuk bölgelerde yaşayan ve soğuğun güçlerine sahip olan bir kaplana enjekte etmesiyle meydana gelmiş bir varlıktır. Bu varlık soğuktan gelen kendi güçlerini veya BeakYung'dan aldığı sihirli özellikleri kullanarak çok güçlü büyüler yapabilir.

  [​IMG]
  Tomb Snake Servant bir zamanlar normal bir yılan olup daha sonra Tomb Snake tarafından özel formüllü ilaçlarla ve BeakYung'la beslenerek yetiştirilmişlerdir. Güçleri hemen hemen Tomb Snake'inkilerle aynıdırlar. Tomb Snake'e çok sadıktır ve mezarlık yılanlarını korumak için kendi yaşamlarını feda etmeye hazırdırlar.

  [​IMG]
  Batı Çin'den 4 doğal ruhani varlık BeakYung'un güçleri tarafından Qin-Shi mezarlığına çekilmiştir. Bu ruhani varlıkların her birinin diğerlerine göre farklı yetenekleri vardır. BeakYung'un güçleri karşısında büyülenen bu varlıklar, ona bağlılık yemini etmişler ve daha sonra Tomb Snakes'in çok güçlü birer üyesi olmuşlardır.Bu dördünden Snake General Ki'nin fiziksel savunmayı güçlendirme yeteneği vardı.

  [​IMG]
  Batı Çin'den 4 doğal ruhani varlık BeakYung'un güçleri tarafından Qin-Shi mezarlığına çekilmiştir. Bu ruhani varlıkların her birinin diğerlerine göre farklı yetenekleri vardır. BeakYung'un güçleri karşısında büyülenen bu varlıklar, ona bağlılık yemini etmişler ve daha sonra Tomb Snake'nin çok güçlü birer üyesi olmuşlardır.Bu dördünden Snake General Jung'un büyü savunmayı güçlendirme yeteneği vardı.

  [​IMG]

  Batı Çin'den 4 doğal ruhani varlık BeakYung'un güçleri tarafından Qin-Shi'nin mezarına çekilmiştir. Bu ruhani varlıkların her birinin diğerlerine göre farklı yetenekleri vardır. BeakYung'un güçleri karşısında büyülenen bu varlıklar, ona bağlılık yemini etmişler ve daha sonra Tomb Snakes'in çok güçlü birer üyesi olmuşlardır.Bu dördünden Tomb Snakes Yul'un fiziksel saldırıyı güçlendirme yeteneği vardı.

  [​IMG]
  Batı Çin'den 4 doğal ruhani varlık BeakYung'un güçleri tarafından Qin-Shi'nin mezarına çekilmiştir. Bu ruhani varlıkların her birinin diğerlerine göre farklı yetenekleri vardır. BeakYung'un güçleri karşısında büyülenen bu varlıklar, ona bağlılık yemini etmişler ve daha sonra Tomb Snakes'in çok güçlü birer üyesi olmuşlardır.Bu dördünden Tomb Snakes Hew'in büyü saldırılarını güçlendirme yeteneği vardı.

  [​IMG]
  Tomb Snake Devil, BeakYung'un kendi büyülü kabuğunu Ch’angpai dağın zirvesinde serbestçe dolaşan bir kaplana enjekte etmesiyle meydana gelmiş bir varlıktır. Bu varlık rüzgarı kontrol edebilen kendi güçlerini veya BeakYung'dan aldığı sihirli özellikleri kullanarak çok güçlü büyüler yapabilir.

  [​IMG]
  Tomb Snake'yi koruma amacıyla doğan Tomb Snake Worker kendi türünü çok güçlü korunma yetenekleri sayesinde muhafaza eder. Kendi türü için kendini feda etmeye hazır olan bu yaratıklar kılıçlarını mezara izinsiz girenlere karşı acımazsızca savururlar.

  [​IMG]
  Tomb Snake Mistress, BeakYung'un yaratıkları arasında en zeki olanıdır. Kendi görüntülerinin bir illüzyonunu yaratabilirler ve çevrelerindeki diğer Tomb Snake'leri güçlendirebilirler.

  [​IMG]
  Bütün mezarlık yılanları içinde en kayıtsızı olan Tomb Snake Master, diğer mezarlık yılanlarına ölümden sonraki yaşama giderken rehberlik ederler.Tomb Snake Master'la karşılaşan birisinin dikkatli olması gerekmektedir çünkü o kişi kendini ölümden sonraki yaşama sürüklenirken bulabilir.

  [​IMG]
  Tomb Snake Soul, BeakYung'un kendi büyülü kabuğunu bir volkanın yakınında yaşayan ve alevleri kontrol etme gücüne sahip olan bir kaplana enjekte etmesiyle meydana gelmiş bir varlıktır. Bu varlık ateşi kontrol edebilen kendi güçlerini veya BeakYung'dan aldığı sihirli özellikleri kullanarak çok güçlü büyüler yapabilir.

  [​IMG]
  Bir zamanlar Zhenling dağlarının yakınında yaşayan normal bir kaplumbağa olan JeonUk, dağların koruyucu ruhunun himayesi altına girdi ve aldığı eğitim sonucu ruhani bir varlık olarak Black Tortoise'nın güçlerini aldı. Koruyucu ruhun insanlar tarafından yok edilmesiyle Zhenling dağlarına geri dönemedi ve BeakYung'un koruyucularından biri oldu. 4 koruyucu arasında en genci olup,çok konuşkandır ve arkadaş edinmeyi çok sever.

  [​IMG]
  Bir zamanlar Zhenling dağlarının yakınında yaşayan normal bir şahin olan YumJae , dağların koruyucu ruhunun himayesi altına girdi ve aldığı eğitim sonucu ruhani bir varlık olarak Blue Hawk'ın güçlerini aldı. Koruyucu ruhun insanlar tarafından yok edilmesiyle Zhenling dağlarına geri dönemedi ve BeakYung'un koruyucularından biri oldu. 4 koruyucudan biri olup çok az konuşur ve kendisine yaklaşan ve dostu olmayan kişilerden hiç haz etmez.

  [​IMG]
  En güçlü mezar yılanı olan Tomb Snake Lord'u BeakYung tarafından yaratılmıştır.Çok güçlüdür ve gücünün boyutu "cenneti oratan ikiye bölebilecek kadar büyük" diyerek tasvir edilir. Bu yüzden diğer mezar yılanları bile ondan korkar.

  [​IMG]
  Bir zamanlar Zhenling dağlarının yakınında yaşayan normal bir kaplan olan SoHaow , dağların koruyucu ruhunun himayesi altına girdi ve aldığı eğitim sonucu ruhani bir varlık olarak White Tiger'in güçlerini aldı. Koruyucu ruhun insanlar tarafından yok edilmesiyle Zhenling dağlarına geri dönemedi ve BeakYung'un koruyucularından biri oldu. Konuşmaktansa harekete geçmeyi sever ve maceraya olan merakı onu seyahat etmeye yeni şeyler keşfetmeye iter.

  [​IMG]

  Bir zamanlar Zhenling dağlarının yakınında yaşayan normal bir yılan olan TaeHo, dağların koruyucu ruhunun himayesi altına girdi ve aldığı eğitim sonucu ruhani bir varlık olarak Blue Dragon'nun güçlerini aldı. Koruyucu ruhun insanlar tarafından yok edilmesiyle Zhenling dağlarına geri dönemedi ve BeakYung'un koruyucularından biri oldu. 4 koruyucu içinde en yaşlısı olup, bilgeliği onu grubun lideri yapar.


  [​IMG]
  BeakYung'ın bin yıldır hizmetinde olan SoSo, eğitimini BeakYung ile birlikte almış ama kendi zayıflığı yüzünden hiçbir zaman BeakYung gibi güçlü olamamıştır. Yine de bin yıl boyunca kazandığı güçler oldukça faydalıdır. SoSo'nun bin yıl boyunca bir kere bile BeakYung'a hizmet etmekten şikayet etmemesi de onun BeakYung'a olan gizli hayranlığı gösteriyor olabilir.

  [​IMG]
  Jianghu savaş sanat ustası ShinMoo , sevgilisini kurtarmak için BeakYung'a meydan okumuş ancak onu yenilgiye uğratmayı başaramamıştır.O zaman BeakYung'la bir anlaşma yapmıştır ve her ay onun kanını almaktadır.Buna karşılık ise hayatının geri kalanın Qin-shi mezarlığında geçirmektedir ve orada BeakYung'un güvenliğini sağlamaktadır.

  [​IMG]
  İnsan ırkında bir erkeğe aşık olana kadar BeakYung, Huanghe nehrinde bin yıldan fazla bir süre eğitim almıştır.Çok büyük bir tabuya karşı gelerek insanların dünyasına girmiş,daha sonra ihanete uğrayarak Chunbong Kulesi'ne hapsedilmiştir. İnsanlar arasında yaşanan kaos sırasında serbest kalmış ve Qin-Shi mezarlığını insanların dünyasını fethetme amacıyla kendi ana merkezi olarak kullanmaya başlamıştır.

  www.joymax.com' dan alıntıdır. Bu tarz şeyler hoşuma gittiği için paylaşıyorum.

  [​IMG]   
 2. Sparkle

  Sparkle globalmod

  Kayıt:
  27 Mayıs 2016
  Mesajlar:
  651
  Beğenilen Mesajlar:
  240
  Ödül Puanları:
  63
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Muğla

  Hikayelerini okuyunca gerçekten çok tuhaf şeylerden esinlenilerek oluşturulmuş canavarlar joymaxı tebrik etmek lazım :)
   
  Blocksroreborn bunu beğendi.