1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Jangan Canavar Hikayeleri


 1. RanstaMonsta

  RanstaMonsta globalmod

  Kayıt:
  26 Ocak 2016
  Mesajlar:
  529
  Beğenilen Mesajlar:
  86
  Ödül Puanları:
  28
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Edirne

  [​IMG]

  [​IMG]
  Jangan'dan Mr.Sa'nın saray yerine Wijung'u lanetlemek için yaptığı kukladır. Şeytan ruhlu hayalet olarak yaratıldı. İnsanlara fark gözetmeksizin büyük satırla saldırır.

  [​IMG]
  Big - eyed Ghost'lardan daha kısa kolları ve bacakları olan canavar.
  Gözleri de küçüktür. Ancak küçük vücuduna oranla çok vahşidir.

  [​IMG]
  [​IMG] Doğuştan kambur ve tek gözlüdür. Bu nedenle dışlanmıştır. Hamgok geçidi yakınlarında yalnız yaşayan bir çocuk öldükten sonra ortaya çıkan kindar, Big - eyed Ghost. Çok vahşidir ve insanlara büyük elleriyle saldırır.

  [​IMG]
  Old Weasel çok uzun süredir yaşamaktadır.
  Fiziksel kuvveti veya saldırı gücü Weasel'den daha azdır, ancak birikmiş tecrübesi ve zekası nedeniyle çok akıllı bir hayalettir.
  Rahatsız edilirse, insanları ne olduğunu anlamadan bir çırpıda yiyip yutar.

  [​IMG]
  Weasel Jangan civarındaki çimenliklerde yaşamış bir weasel goblindir, toplumu organize eder. Yüksek zekaya sahiptir ama verimli işleri yapmaz sadece İnsanlara saldırır ve yiyeceklerini çalar, hayvanları avlar.

  [​IMG]
  Water Ghost, başlangıçta bataklıkların elfi olarak şeytani bir yapıdaydı. İnsanlara, elinde tuttuğu ve içinde insanları büyüleyen zehir bulunan büyük sukabağı ile saldırır.

  [​IMG]
  Kısmen kırık olan Qin-Shi Mezarlığın koruyucu taş görüntüsü zamanla gobline dönüşüp Broken Stone Ghostleri olmuştur.

  [​IMG]
  Sinirlendirdiği için ölen bir adamın ruhu mezar taşına bağlanmıştır. Meydana gelen goblin Tomb Stone Ghost'dir. Sadece amaçsızca dolaşan canlı insanlara saldırır. Tomb Stone Ghostini kovmak için insanların taşı parçalara ayırıp Tomb Stone Ghostile ilişkisini kesmesi gerekir.

  [​IMG]
  Taştan görüntüsü aslan biçimindedir. Bu, Qin-Shi Mezarlığı korumak için yapılmıştı, ancak zaman içerisinde gücünün kontrolünü yitirip gelip geçen tüm insanlara saldırmaya başlamıştır. Taştan yapılmış sert bacaklarını kullanarak yaptığı saldırılar çok güçlüdür.

  [​IMG]
  Tomb Stone, Tomb Stone Ghost'den farklı olarak bir şeytan tarafından ele geçirilen mezar taşıdır. Daha güçlü bir şeytani enerjiye sahiptir ve kabir bölgesi civarında sık sık görülür.

  [​IMG]
  Güçlü bir lanet nedeniyle tüm gövdesi çürümüştür. Gövdesi çürümüş olsa bile Yeoha'lar kadar tehlikelidir.

  [​IMG]
  Başlangıçta Yeohalar, güney Jangan vadisinin güneydoğusunda yaşayan şeytana karşı doğayı koruyan ağaç elfleriydi. Onlar koruyucu elflerdi. Dağ veya vadiden geçen gezginlere yardımcı olurlardı. Ancak baştan çıkarak kötü huylu elflere dönüştüler.

  [​IMG]
  Kılıç taşıyan düşük rütbeli eşkıyayı gösterir. Yüksek kaliteli kaplan derisi giyen eşkıya haricinde, genellikle tilki derisi giyerler.

  [​IMG]
  Yay taşıyan düşük rütbeli eşkıyayı gösterir. Yüksek kaliteli kaplan derisi giyen eşkıya haricinde, genellikle tilki derisi giyerler.

  [​IMG]
  Bunlar Tiger Dağı'nı idare eden kaplanların gençleridir. Genç olmalarına rağmen çok vahşidirler.

  [​IMG]
  Tiger Dağı'nda yaşayan ve insan yiyen dev kaplandır. Büyük ve güçlüdür. Tiger, Mabok'u takip eder ve Tiger Dağı kanla lekeler.

  [​IMG]
  Bandit bowman, Silkroad'a yolculuk yapmak üzere tüccarların malını götüren eşkıya grubu üyesidir. Bandit bowman, Bandit archer'in aksine daha güçlü ve daha iyi nişancıdır.

  [​IMG]
  Bandit, Silkroad'a yolculuk yapmak üzere tüccarların malını götüren eşkıya grub üyesidir. Hançer eğitimli Ateş Gücü Ustalığını elinde tutan ve dışlanan Bandit, şeytani teknikler kullanır.

  [​IMG]
  1,000 kaplandan sadece 1 tanesinin Black Tiger olarak doğduğu söylenir. Siyah vücudu vardır. Tiger Dağı'ndan geçenler onu kara şeytan diye isimlendirirler.

  [​IMG]
  Kaplanları yöneten kaplan grubu; 100 yıldır Tiger Dağı'nda yaşar. Kaplanlara liderlik ediyor ve insanlara akıllıca saldırıyorlar.

  [​IMG]
  Antik zamanlardan bu yana Troya kıyılarında yaşayan Megalopa güçlü, yırtıcı pençelere ve dev bir vücuda sahiptir. Korkunç görünümünden ötürü kendini tehdit altında hisseden biri Megalopa'ya saldırarak kendini tehlikeye atsa da, aç veya saldırıya uğrayan taraf olmadığı sürece Megalopa'nın ilgisini hiçbir şey çekmez.

  www.joymax.com' dan alıntıdır.
  [​IMG]