Mai diye biri bulmuştu, tam geçerken mor noktayı gördüm lure etmeye çalışıyodu, 1-2dk sora pk olmaya çalıştı skillsiz tek attım, küfür falan etti sonra :D:D

Unique önümde duruyor, hiç unique kesmemişim. M-l gibi adamın lure yapıp, kesmesinimi izleyeyim? Her unique'de illa biri birbirinin elinden alıyor. Onlara niye laf yapmıyorsun?

majestice katılıyorum sonuçta bomboş server zaten sizden başka unique giden yok lure yapıp eğlenebilirdiniz ama sen dalmayı seçmişsin

Majestic demiş ki:
Oyun oynamayı bilmiyorsunuz..

Yabancıları işte bunun için taktir etmek lazım adamlar oyun nedir biliyorlar.Adam lure yapacak bırak yapsın.Unique her zaman kesersin.
Yani işin özü biz Türkler oyun oynamayı BİLMİYORUZ!

Burada kusura bakma ben seni tebrik etmem.
halil abi + 19071907 yani.

ben unique konusunda çok şey soyledim. ama hiç kimse dinlemiyor. tamam arkadaşın ilk uniquesi olabilir. ama belki karşındakininde ilk unique LURE ' si? bunları düşünmek lazım. :muck:

Lure yapmaya çalışıyordu derken, 2metre ileri çekip kesecekti. Aynı anda bulduk sayılır adamla. Bana burda hiç biriniz laf yapmayın şimdi. Orda herhangi biriniz olsa yine dalardınız uniqe..

Jake Sully demiş ki:
Lure yapmaya çalışıyordu derken, 2metre ileri çekip kesecekti. Aynı anda bulduk sayılır adamla. Bana burda hiç biriniz laf yapmayın şimdi. Orda herhangi biriniz olsa yine dalardınız uniqe..
Valla kendi adıma soyleyim , emin Ol orda adam cekerken görseydim tek bi attack bile yapmazdım.

Yukarı Alt