Extraloob.com ailesi olarak 17 Ağustos 1999 depreminde hayatını kaybedenleri saygı ve rahmetle anıyoruz.

Vefat edenlerin mekanı cennet olsun.

Daha çocukken depremin ne olduğunu bile bilmiyorken yaşadım. Allah kimsenin başına böyle bir şey getirmesin.

Bu mesaj Knickles rumuzlu uyeden alinti yapildi
Knickles demiş ki:
Vefat edenlerin mekanı cennet olsun.

Daha çocukken depremin ne olduğunu bile bilmiyorken yaşadım. Allah kimsenin başına böyle bir şey getirmesin.
Kimsenin. :coffee:

- Merkez deprem oluyor deprem.
- Deprem oluyor deprem.
- Herkes sakin olsun, sakin olsun. Her hangi bir hasar, kayıp var mı tespit ettirelim.
- Merkez dinliyor efendim, merkez dinliyor.
- 60 evler 60 evler. deprem oldu. Batı tarafında bina komple yıkıldı.
- 8143 merkez. Merkez dinliyor. Karakolun yan tarafında da 4 katlı bina tamamen yıkıldı.
- Efendim benzinliğinin karşısındaki o 4-5 katlı ev tamamen çöktü bilginiz olsun.
- Merkez bütün ekiplere.. 3210 un (Vali Memduh Oğuz'un kodu) devrede olduğunu ve benim talimatımı beklemelerini anons edin tamam.
- Terminal yanındaki bina tamamen çöktü. Ve çok vatandaş altında kaldı. İnlemeleri var. Yardım ediyoruz fakat tamamen enkazın altında.
- Karakolun karşısındaki bina da tamamen çöktü tamam. Karakolun üzerinde de çatlaklar var, karakola girmeyin tamam.
- Tamam anlaşıldı. Binaları boşaltın.

Ölen binlerce kişinin mekanı cennet olsun, yaralı kurtulan on binlere ise tekrar geçmiş olsun diliyorum...
Unutmadık, unutmayacağız...

Allah rahmet eylesin, ölenlerin mekanı cennet olsun. Allah böyle bir felaketi hiç bir topluma yaşatmasın.

Birçok şey yazmak istiyorum fakat belkide bu yazacaklarımı depremi yaşamış olanlar okur da acı anıları canlanır diye yazamıyorum yaşamamış birisi olarak olabilecekleri düşündüğümde içim sızlıyor. Allah yaşayanlara büyük sabırlar versin, vefat edenlerin mekanı cennet olsun.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
9 bin 477 kişi öldü. 23 bin 781 kişi yaralandı. :cry:

ALLAH tüm ölenlerin mekanını cennet eylesin , tüm geride kalanlara ALLAH sabır versin.

ALLAH kimsye bir daha böyle deprem yaşatmasın. AMİN

Ölenlerin hepsinin mekanı cennet, ruhları şad olsun. 4-5 yaşındaydım o zamanlar. Yatağım sallanırken tavana gözlerimi dikmiştim ölüm böyle bir şey herhalde demiştim. Allah kimsenin başına vermesin.

Yukarı Alt