1. Reklam

1. regard

İzmir'de yaşayanlar doluşun

1. Lenneth

Lenneth Admin

Beğenilen Mesajlar:
    210
    Ödül Puanları:
    63
    İşi düşünce selam veren arkadaşınız gibi görmeyin hemen, kırk yılda birlik bir işim düştü :mrgreen:
    Durumu özetleyeyim 23 temmuzda çeşmede tatile gideceğim, uçağım 22 temmuz gece 00:10'da, takriben 01:10 gibi İzmir'e inmiş olacak. Karşıyaka'da bi tanıdığımda kalacağım otele gece giriş yapamayacağımı söylediler. Havaalanından Karşıyaka bayağı uzakmış bildiğim kadarıyla, taksiyle 100-150 falan tutar dedi arkadaş. Sizlere sorum şu; aranızda İzmir'de yaşayan, arabası olan arkadaş var mı ? 22 Temmuz Pazar gecesi beni havaalanından Karşıyaka'ya bırakma şansı olan var mı aranızda? Ölücü demeyin şimdi, çayınızı çorbanızı sigaranızı ısmarlarız hoş sohbetimizi yaparız yani :P

2. ArtFlex

ArtFlex globalmod

Beğenilen Mesajlar:
    903
    Ödül Puanları:
    133
    Meslek:
    Add-Ons Designer
    Hacım birisi çıkıp ben götürüm dese çok iyi olurdu, biz de ne yazık ki araba yok fakat şöyle bir önerim var
    Karşıyaka Mavişehir içine giden bir otobüs var 6,5 tl gibi bir ücreti var.
    Gece kalkışları mevcut buradan takip edebilirsin...

3. Lenneth

Lenneth Admin

Beğenilen Mesajlar:
    210
    Ödül Puanları:
    63
    Çok iyi oldu bu, kimimiz kimsemiz yok İzmir'de, malum yaz sezonu bileti zor bulduk zaten saatte çok seçici olamadım fiyatlardan dolayı. Teşekkür ederim İbo'm, yardımsever bir arkadaşımız çıkmazsa alternatifleri değerlendireceğiz :beer: